Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Trzy gole i trzy punkty Radomiaka Radom w meczu z Chojniczanką Chojnice

Trzy gole i trzy punkty Radomiaka Radom w meczu z Chojniczanką Chojnice
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-chojniczanka-chojnice-zdjecia/65507

W pierwszych minutach Chojniczanka zagęszczała środek pola przeszkadzając Radomiakowi w rozgrywaniu akcji. "Zieloni" jednak rozkręcali się z minuty na minutę. W 8 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony głową strzelał Nowak, ale trafił wprost w Janukiewicza. W 19 minucie z około dziesięciu metrów nad poprzeczką uderzał Abramowicz. Chwilę później próbował Michalski, ale znów górą był golkiper Chojniczanki.

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-na-razie-bez-licencji-na-gre-w-fortuna-1-lidze-w-sezonie-2020-21-problemem-stadion/65496

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Przewaga Radomiaka po pierwszych 30 minutach gry była coraz większa. Z głębi pola Kaput podał do Jakubika, ten wpadł w pole karne i został faulowany przez Klabnika, a sędzia pokazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Mikita. Chwilę później bramkarz Chojniczanki obronił dwa strzały "Zielonych".

Minęło pięć minut od zdobycia gola, a było już 2:0. Goście stracili piłkę pod własnym polem karnym, Mikita bardzo precyzyjnie dośrodkował do Michalskiego, a ten strzałem głową pokonał Januszkiewicza. Radomiak schodził na przerwę z dwubramkową przewagą i naprawdę dobrą grą w pierwszej części meczu.

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-odpowiada-na-decyzje-wojewody/65498

Trener Smółka już w przerwie przeprowadził dwie zmiany. Na placu gry w ekipie gości pojawili się Zejdler i Bartosiak. W 54 minucie Chojniczanka powinna zdobyć gola, ale w zamieszaniu podbramkowym w ostatniej chwili piłkę wybił Michalski. Co się nie udało wtedy, udało się za moment. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki strzałem głową wpakował Klabnik.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po stracie gola Radomiak starał się uspokoić sytuację. Rywale natomiast próbowali doprowadzić do wyrównania. Byli bliscy w 72 minucie, ale w ostatniej chwili po dośrodkowaniu Jagiełły Wiktorskiego uprzedził Abramowicz. Kwadrans przed zakończeniem spotkania nad Radomiem rozpoczęła się ulewa. W 83 minucie w niezłej sytuacji znalazł się bardzo dobrze dysponowany tego dnia. Skrzydłowy dostał piłkę od Makowskiego, oddał strzał, ale nieznacznie chybił.

W końcówce piłkarze zmagali się też ze śliską i grząską murawą, która sprawiała im sporo problemów. W 89 minucie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Makowski, ale jego strzał obronił golkiper Chojniczanki. W doliczonym czasie gry gospodarze dobili jeszcze rywala. Makowski w okolicy środka boiska zgrał do Sokoła, ten samotnie pobiegł w stronę bramki rywali, poczekał na nadbiegającego Banasiaka, wyłożył mu futbolówkę, a ten strzałem po ziemi umieścił ją w pustej bramce pieczętując trzy punkty dla Radomiaka w starciu z Chojniczanką. 

Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice 3:1 (2:0)
Bramki: Mikita 31 (z karnego), Michalski 36 - Klabnik 55.
Radomiak: Miszta - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz, Michalski, Kaput, Karwot (67 Lewandowski), Makowski, Mikita (90 Banasiak), Nowak (81 Sokół).
Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski (46 Bartosiak), Klabnik, Wiktorski, Wachowiak, Sachuruk (70 Surdykowski), Wolski, Ziętarski (46 Zejdler), Mikołajczak, Jagiełło, Kuzimski.
Żółte kartki: Nowak, Sokół - Kuzimski, Klabnik, Wachowiak, Wiktorski, Mikołajczak.
Sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Michał Nowak fot. Emil Ekert / cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~wujcikowa 194.31.48.*** 2020-06-21 17:53
    Po co oni tak biegają, za pustym arbuzem ?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~HTP 194.31.48.*** 2020-06-21 17:59
      Walczą o punkty
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~wujcikowa 194.31.48.*** 2020-06-21 23:20
      Mnie dają punkty w każdym markecie, i biegać nie każą. Może ten arbuz ma cieczkę i dlatego te smyki tak go gonią ?
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 188.146.102.*** 2020-06-22 08:18
      HTP@ proszę się nie posługiwac moim nickiem
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 188.146.99.*** 2020-06-21 22:58
    Jak czytam wasze wpisy kibice, to przestaję się dziwić że są w tym mieście tacy, którzy głosują na Witkowskiego.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.177.*** 2020-06-21 20:12
    Broń !!!!! Co ????? Ty QR_O !!!!!!
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.18.*** 2020-06-21 20:34
      radomiak!!!!!! Co???? Ty ruroooo!!!!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.177.*** 2020-06-21 20:14
    CZEKAM NA DERBY RGKS z RADOMIAKIEM II. MILICYJNI OMŁOT NA BOISKU, PRZED STADIONEM, ZA STADIONEM, NA MIEŚCIE , NA PLANTACH, WSZĘDZIE !!!!NAWET ZACIĄG Z CIBSKA NIE POMOŻE I RODZIN Z MO, ORMO, ZOMO.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broń Radom 31.0.42.*** 2020-06-21 14:27
    Jak wam za 30 lat otworzą kurnik na struga.To i tak wam go zabierzemy.Będziemy robić na nim co nam się podoba.Na Zamłyniu ostatnio chodziliśmy po osiedlu jak chcieliśmy i żaden zielony ogórek do nas.nie wyskoczył.Siedzicie jak szczury w kanałach
    • 85%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Realista 178.235.185.*** 2020-06-21 18:03
      Znaczy co? Na patrolu byłeś?? Krawężnik??
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.173.146.*** 2020-06-21 20:02
      Bezzębny kibic Rumuniaka
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.123.*** 2020-06-21 19:35
    Najgorsze jest to, ze kobyla wisniewska wraz z koniem radziwilem, nie dopuscili do meczu z kibicami. Ale co wymagac od koni co tylko owies zra.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~HTP 37.47.23.*** 2020-06-20 19:39
    Na dole jest błąd powinno być 3:1 a jest 2:1
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~HTP 37.47.23.*** 2020-06-20 20:05
      Teraz dobrze, Radomiak mnie pozytywnie zaskakuje, czyżby?
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.173.145.*** 2020-06-20 20:11
      Niedługo się obudzisz z tego snu. Radomiak nie zasługuje na wyżej niż III Liga
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 37.47.23.*** 2020-06-20 20:14
      A uzasadnisz?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-06-20 22:14
      Do HTP- Bo ich nie stać finansowo, organizacyjnie i sportowo. Nie wspominam o stadionie. Uzasadniłem?
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 178.235.179.*** 2020-06-20 22:39
      Nie wp... się. Nie ciebie pytał.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.184.*** 2020-06-21 09:25
      Marudzisz a tobie argumentów zabrakło.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 178.235.179.*** 2020-06-21 12:11
      Zgodzę się, że finansowo i organizacyjnie nie jesteśmy gotowi na ekstraklasę ale tamten jełop pisał coś o III lidze.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-06-21 17:22
      Bo to jełop.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.177.*** 2020-06-21 17:09
    Broń ciągnie Powiślance Cibsko, a daje kakao na prawo i lewo.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broń Radom 31.0.42.*** 2020-06-21 14:33
    Pan Radziwił bardzo dobrze i mądrze zrobił,że nie wpuszcza was do nas na stadion.Bo już pewnie żygał jak widział tą waszą hołote na naszym stadionie.Po każdym meczu u nas to po was zawsze same szkody były.Wiecznie po was sprzątać trzeba było jak i wietrzyć całe Planty.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.63.*** 2020-06-21 14:57
      Pisze się , Jaśnie oświecony książę wojewoda , synku chłoporobotników.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-06-21 15:48
      @broń Radom - widać jesteś pracownikiem zieleni miejskiej, musisz po nas sprzątać i dlatego nas tak nie lubisz. Trzeba było tak od razu. Po co tyle wylanej żółci. Postaramy się mniej śmiecić. Zadowolony?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.27.*** 2020-06-21 15:09
    Bron to jest ja koronawirus. Nikt nie widzial, nikt nie slyszal, ale gdzies jest. W piwnicach!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |