Jakubik pada w polu karny. Sędzia faulu nie dostrzegł.

Stal przejęła inicjatywę, ale ich ataki są mocno chaotyczne.

75'

Groźna kontra Stali. Gospodarze przebiegli całe boisko i wywalczyli rzut rożny.

74'

Efektowny zwód Makowskiego. Jednak strzał naszego zawodnika zablokowany w ostatniej chwili. Tylko rzut rożny.

73'

Ukarany Michał Mistrzyk. Brutalny faul zawodnika Stali.

72'

Radomiak utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

70'

Czwarta zmiana w Stali. Schodzi Przemysław Stelmach, wchodzi Fryderyk Stasiak.

69'

Makowski miał wiele miejsce. Nieatakowany przez nikogo podał do Jakuba Rolinca. Czech obrócił się i uderzył tuż obok słupka.

68'

Trzecia zmiana w Stali. Schodzi Adrian Dziubiński, wchodzi Sebastian Łętocha.

67'

Leandro przejął piłkę na połowie Stali. Brazylijczyk zrobił dwa kroki i uderzył w kierunku bramki. Jednak daleko obok słupka.

65'

Zmiana w Stali. Schodzi Tomasz Żyliński, wchodzi Piotr Nowak.

65'

Faul w środku pola.

Radomiak dominuje. "Zieloni" zamknęli Stal na własnej połowie.

62'

Podwójna zmiana w Radomiaku. Schodzą Bruno Luz i Patryk Mikita. Wchodzą Leandro i Jakub Rolinc.

62'

Luz faulowany, ale utrzymał się przy piłce, ale źle dograł w pole karne. Po chwili Portugalczyk uderzył w boczną siatkę.

60'

Zespołowa akcja Radomiaka. Jednak przy strzale pospieszył się jeden z naszych i Frątczak wznawia od bramki.

58'

Dobra wrzutka, a do piłki najwyżej wyskoczył Maciej Świdzikowski. Niestety kapitan "Zielonych" uderzył niecelnie.

57'

Pachnie gole. Po rożnym było blisko, ale mamy tylko kolejny rzut rożny.

56'

Schodzi Michał Trąbka, w jego miejsce Michał Mistrzyk.

56'

Zablokowany strzał Makowskiego. Będzie tylko rzut rożny.

55'

Szuprytowski przedzierał się przez środek pola i próbował znaleźć Mikitę, ale jego zagranie zostało zablokowane.

52'

Druga żółta kartka dla Szymona Jopka, a w konsekwencji czerwona. Radomiak do końca meczu będzie grał z przewagą.

52'

Ostry faul Stali Stalowa Wola.

50'

Szuprytowski minął dwóch rywali i podał do Jakubika. Niestety Damian zagrał piłkę ręką.

49'

Wrzutka Bruno Luza w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

47'

Stal ruszyła z pierwszą akcją, ale na posterunku zameldował się Maciej Świdzikowski.

46'

Wracamy do gry. Stal rozpoczyna drugą połowę.

45'

Koniec I połowy. Po 45 minutach w Boguchwale mamy remis 0:0.

45'

Dla Szymona Jopka.

44'

Stelmach spróbował swoich sił z dystansu, ale chyba lepiej by zrobil jakby nie próbował...

44'

Wrzutka Luza wpada wprost w ręce Doriana Frątczaka.

43'

Luz spróbował strzelić na bramkę. Frątczak wybił piłkę na rzut rożny.

42'

Bruno Luz faulowany przez Waszkiewicza. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie dla "Zielonych".

41'

Frątczak ponownie interweniuje przed własnym polem karnym. Na jego błąd już czyhał Bruno Luz.

40'

Robert Dadok upomniany żółtą kartką.

39'

Makowski podał do Szuprytowskiego. Ten przyjął piłkę w polu karnym i oddał do Bruno Luza. Niestety Portugalczyk kompletnie się pogubił.

38'

W odpowiedzi akcja Radomiaka. Szuprytowski na małym dystansie wymieniał podania z Patrykiem Mikitą, ale wplątali się w to wszystko obrońcy Stali, którzy wybili piłkę z własnego pola karnego.

37'

Fatalny błąd defensywy Radomiaka. Dziubiński przejął piłkę w naszym polu karnym i pokonał Artura Halucha. Na szczęście napastnik Stali był na spalonym.

36'

Szuprytowski faulował na połowie Stali.

34'

Groźne uderzenie Dziubińskiego. Piłka zmierzał tuż obok słupka radomskiej bramki, ale doskonałą interwencją popisał się Artur Haluch.

33'

Kolejny faul Radomiaka. Ok. 30 metrów do naszej bramki.

33'

Frątczak czujny we własnym polu karny. Bramkarz Stali uprzedził Damiana Szuprytowskiego.

32'

Żyliński faulował w polu karnym Radomiaka. Haluch zaczyna od rzutu wolnego.

31'

Próba prostopadłego zagrania na wolne pole w kierunku Bruna Luza. Niestety Portugalczyk nie zrozumiał intencji kolegi.

29'

W odpowiedzi kontra Stali, ale nasza defensywa sobie poradziła albo to napastnicy Stali nie dali rady.

28'

Jeden z naszych pada w polu karnym, ale sędzia nie widział faulu. Akcja Radomiaka zakończona lekkim strzałem.

27'

Radomiak przycisnął. Piękne uderzenie Rafała Makowskiego Frątczak broni, ale będzie jeszcze rzut rożny,.

27'

Kontra Radomiaka! To powinien być gol Patryk Mikita wychodził sam na sam z bramkarzem, ale uderzył wprost w golkipera Stali.

26'

Kolejny faul Radomiaka. Tym razem przewinił Martin Klabnik.

24'

Dziubiński wywalczył faul na połowie Radomiaka.

23'

Dziubiński był atakowany przez dwóch obrońców i nie zdołał posłać piłki w światło bramki. Haluch zaczyna z "5".

22'

Kontra Stali i rożny dla Stali.

22'

Szuprytowski faulowany na połowie Stali.

19'

Niecelna centra Damiana Jakubika. Frątczak zaczyna z piątego meta.

18'

Kolejna składna akcja Radomiaka. Tym razem "Zieloni" ruszyli lewym skrzydłem, ale zatrzymali się na linii pola karnego.

17'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Patryka Mikity. Niestety bliżej do futbolówki miał Dorian Frątczak.

15'

Za nami pierwszy kwadrans spotkania. Jak na razie na boisku zbyt wiele się nie działo.

13'

Kontra Radomiaka! Luz utrzymał piłkę w boisku i wycofał do Damiana Szuprytowskiego. Nasz pomocnik uderzył, ale nikt tego nie zamknął i piłka wyszła na aut.

11'

W odpowiedzi Radomiak. Pierwszy strzał "Zielonych", ale bez zagrożnia. Po chwili okazję miał Luz, ale również nic z tego nie wyszło.

11'

Groźne uderzenie Bartosza Sobotki. Dobra interwencja Artura Halucha.

10'

Wracamy do gry.

10'

Tymczasem mamy przerwę, bo...włączyły się zraszacze.

9'

Stal daleko wybiła piłkę. A tam znalazł się Adrian Dziubiński, który był faulowany przez jednego z naszych obrońcow. Dobra okazja dla Stali.

8'

Mikita rozpędzał się w środku boiska. Ok. 10 metrów przed polem karnym Stali nasz zawodnik padł na ziemię, ale sędzie nie dopatrzył się przewinienia.

7'

Kopanina w środku boiska wygrana przez Stal.

5'

I mamy pierwszy strzał w tym meczu. Ale w sumie poza tym, że był nic więcej nie możemy o nim powiedzieć. Haluch zaczyna od własnej bramki.

5'

Świdzikowski wybija na rzut rożny.

4'

Niezbzpieczne zagranie Macieja Świdzikowskiego. Żółta kartka dla naszego kapitana.

3'

Akcja Radomiaka na prawym skrzydle. Mikita podał do Kaputa, ten starał się rozciąnąć na drugą stronę, ale zagrał bardzo niecelnie. Stal zaczyna od własnej bramki.

2'

Mocny faul Tomasza Żylińskiego. Na razie bez kartek, ale pomocnik Stali dostał już ostrzeżęnie od sędziego.

1'

Radomiak rozpoczyna od środka boiska.

17.00

Oba zespoły wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania. Stal dziś na biało, a Radomiak na zielono.

16.57

Frekwencja w Boguchwale nie powala na kolana. Wiadomo, że dziś zabraknie fanów Radomiaka. A to dlatego, że w Boguchwale nie ma sektora dla gości.

16.55

Od powrotu do II ligi Radomiak nie przegrał meczu ze Stalą Stalowa Wola. W siedmiu pojedynkach "Zieloni" zanotowali pięć zwycięstw, a dwa razy padł remis. W poprzednim sezonie oba mecze kończyły się wynikiem 2:2.

16.45

Znamy również skład Stali: Dorian Frątczak - Adam Waszkiewicz, Szymon Jopek, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka, Tomasz Żyliński, Robert Dadok, Piotr Mroziński, Przemysław Stelmach, Michał Trąbka, Adrian Dziubiński

16.40

Radomiak rozpocznie dziś w następującym składzie: Artur Haluch - Michał Grudniewski, Martin Klabnik, Maciej Świdzikowski - Jakub Wawszczyk - Rafał Makowski, Michał Kaput, Damian Szuprytowski, Damian Jakubik - Bruno Luz, Patryk Mikita. W porównaniu do ostatniego meczu w wyjściowej "11" "Zielonych" doszło do jednej zmiany. W miejsce Leandor gra Bruno Luz.

16.35

Zapraszamy na relację z meczu 8. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym to Stal Stalowa Wola zmierzy się z Radomiakiem Radom. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Izolatora Buguchwała. Na transmisję zaprasza Krzysztof Domagała.

Relacja rozpocznie się ok. godz. 16.45.

Red/KD

Stal Stalowa Wola:

1. Dorian Frątczak - 2. Adam Waszkiewicz, 20. Szymon Jopek, 26. Grzegorz Janiszewski, 16. Bartosz Sobotka, 22. Tomasz Żyliński, 8. Robert Dadok, 10. Piotr Mroziński, 13. Przemysław Stelmach, 6. Michał Trąbka, 23. Adrian Dziubiński

12. Łukasz Konefał, 14. Michał Mistrzyk, 24. Fryderyk Stasiak, 7. Andrzej Trubeha, 5. Sebastian Łętocha, 21. Piotr Nowak, 27. Marcin Dec