PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
1:0
(1:0)

Koniec meczu!

Golkiper Stali ratuje remis! Uderzeni piłki głową przez Jakubika i efektowna parada Strączka!

Maurdies wywalczył rzut rożny

Jakubik

Niepotrzebny faul w środku pola. Na czas gra Stal

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu!

Zamieszanie w polu karnym Stali. Strzał Maurdiesa w boczną siatkę

88'

Ponownie blisko szczęścia Rondon, ale tym razem jego strzał na róg wybija Strączek!

86'

Z bólu zwija się Majchrowicz, który ucierpiał w starciu z Raphaelem Rossim

82'

Poprzeczka ratuje Stal! Strzelał Rondon

81'

Na boisku jest także Sokół. Trener Banasik stawia wszystko na jedną kartę

79'

Dlaczego nikt tego nie zamknął! Piłkę w pole bramkowe wrzucił Jakubik, a do piłki nie doszedł, ani Rondon, ani też Maurdies

Podwójna zmiana w Stali. Piasecki i Tomasiewicz już poza boiskiem

Angielski - Maurides, Machado - Matos

77'

Potężny strzał Leandro, ale wysoko ponad poprzeczką

76'

Leandro zatrzymany przez Żyrę

Przy linii już Maurides i Tiago Matos

Za chwilę kolejne zmiany w Radomiaku

74'

Rzut rożny dla Radomiaka. Nascimento w pole karne, ale tam ponownie lepsi defensorzy Stali

72'

Urbańczyk - Chorbadzhiyski

Nascimento

68'

Co za okazja! Rondon tuż ponad poprzeczką!

Kolejny rzut rożny dla Radomiaka

66'

Mak - Granlund

66'

Machado - Rondon, Kaput - Karwot

66'

Strzał Leandro, ale obok słupka

Wejdzie Karwot i Rondon

Będzie podwójna zmiana w drużynie gości

63'

Sporo szczęścia miał teraz Kaput, że nie ujrzał drugiej żółtej kartki w meczu

61'

Co za interwencja Majchrowicza!!! Golkiper lepszy w sytuacji sam na sam z Tomasiewiczem

Ręce rozkłada trener Banasik

Jeszcze 30 minut do końca, a gospodarze już grają na czas...

60'

Udane wyjście z bramki Strączka, który uprzedza Angielskiego

59'

Kolejne zamieszanie pod bramką Stali, ale piłka trafiła w głowę Angielskiego...

58'

Gwizdy na trybunach, po tym jak Lasyk przerwał kontrę Tomasiewicza. Był faul na Rossim

Atakuje Radomiak. Stal z kolei ogranicza się do kontrataków, zupełnie oddając inicjatywę Zielonym

54'

Abramowicz wycofał piłkę do Nascimento, ale jego uderzenie zablokowane

51'

Kontratak Radomiaka, ale strzał Machado zablokowany

50'

Celny strzał z rzutu wolnego Getingera, ale piłkę piąstkuje Majchrowicz

Rozpoczęła się 2. połowa

Hinokio - Wrzesiński

Koniec 1. połowy!

45+1

Majchrowicz faulował Piaseckiego. Do piłki doszedł Tomasiewicz i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik 1. połowy!

Rzut karny dla Stali!

43'

Trochę nerwowości na boisko. Częście grę przerywa sędzia Lasyk

Teraz więcej przy piłce utrzymuje się zespół gości

Kaput

Kontratak i zatrzymywany zawodnik Stali. Będzie żółta kartka

Nascimento dośrodkował, ale nikt nie zamknął akcji

Getinger

37'

Kontratak Stali, ale udany powrót Jakubika

36'

W ostatniej chwili zatrzymany Leandro

35'

Interweniował Strączek po strzale, a właściwie dośrodkowaniu piłki w kierunku bramki przez Kozaka

33'

Jakubik wywalczył rzut rożny

30'

Obaj zawodnicy już na murawie. Na szczęście nic poważnego sie nie stało

Trwa przerwa w grze

Potrzebna pomoc. Zderzenie głowami pod bramką Radomiaka

27'

Kolejny celny strzał ze strony Stali, ale na posterunku Majchrowicz

26'

Strata piłki przez Machado, ale Rossi wybija futbolówkę na aut

Stal rozpoczyna od wrzutu

Póki co gra przerwana...Lasyk otrzymał informację, że zatrzymania piłki ręką nie było

Czekamy czy będzie Var...

24'

Zablokowany strzał Angielskiego. Zieloni domagali się karnego

23'

Z prawej strony dośrodkowywał Leandro, ale niedokładnie. Zieloni wciąż bez strzału na bramkę rywala

21'

Stały fragment gry dla Stali. Strzał z dystansu Mateusza Żyro, ale pewnie futbolówkę chwyta Majchrowicz

20'

Na rozgrzewkę udają się zawodnicy rezerwowi Radomiaka

18'

Próba strzału Jakubika z narożnika pola karnego, ale bardzo niecelna

15'

Zupełnie nieobstawiony zawodnik Stali na przedpolu pola karnego, ale strzał bardzo niecelny

Na trybunach trwa wymiana tzw. epitetów... Chodzi oczywiście o kibiców obu zespołów...

12'

Indywidualna akcja Jakubika. Defensor wpadł w pole karne Stali, ale jego dośrodkowanie wybił Matras

Trwa konsultacja trenerów: Banasika i Lesisza. Mecz póki co toczy się w środku pola gry

Radomianie domagali się odgwizdania przewinienia w tej sytuacji, ale gwizdek arbitra milczał

6'

Co za niewykorzystana szans Stali! Sam przed bramkarzem Majchrowiczem znalazł się Mak, ale z najbliższej odległości trafił w golkipera!

Póki co obie drużyny atakują swoją lewą stroną

4'

Dośrodkowanie Abramowicza z lewej strony, ale piłkę sprzed głowy Leandro piąstkuje Strączek

Sędzia Lasyk rozpoczął mecz. Radomiak na zielono, a gospodarze w białych koszulkach i niebieskich spodenkach