Będzie jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy

Zieloni kontrolują piłkę na połowie Śląska

86'

Udana pułapka ofsajdowa radomian

Teraz przez moment bronili się radomianie, ale wciąż defensorzy nie zawodzą. Widać, że zmiana taktyki na 3 obrońców nie odbiła się na nich słabszą postawą

83'

Strata piłki przez Gollę, ale i w odpowiedzi futbolówkę traci Maurides

82'

Potworne zamieszanie w polu karnym, ale nikt nie dopadł do piłki i obrońcy Śląska wybili!

Do piłki zmierza już Łukasik

Matos wywalczył róg

Od kilkunastu minut Śląsk w zasadzie nie istnieje. Zieloni powinni to wykorzystać...

79'

Abraham schodzi a na boisku Matos

78'

Efektowne rozegranie wolnego. Łukasik podał do Silvy a ten znalazł się sam przed bramkarzem Śląska, ale z ostrego kąta trafił w niego!

Luizao wywalczył rzut wolny na wprost bramki. Odległość to około 30 metrów

Ostatni kwadrans na Stadionie MIejskim. Śląsk wciąż bez celnego strzału

75'

Dośrodkowanie Łukasika na głowę Rossiego i drugi celny strzał na bramkę Śląska w tym meczu. Pewnie piłkę chwycił Szromnik

Cichocki! Ale było blisko! Zamiast gola , rzut rożny!

74'

Machado główkował w polu karnym, ale wywalczył tylko rzut rożny

72'

Świetnie dziś prezentuje się obrona radomian. Silva wyjaśnia sytuację

Strzał Schwarza, ale zablokowany i kolejny róg

71'

Rzut rożny dla Śląska

Ofensywne zmiany w Śląsku. Na murawie - Piasecki i Zylla

68'

Jest celny strzał! W końcu to pierwsze tego typu trafienie w meczu. Uderzał Maurides ale broni Szromnik

Strzał Abramowicza, ponad poprzeczką, ale wcześniej faul w polu karnym Śląska i to wrocławianie rozpoczną od własnej bramki

Podwójna zmiana w Radomiaku. Angielski i Cele poza boiskiem. Na nim Maurides i Łukasik

Złe dośrodkowanie w pole karne Luizao

55'

Łyszczarz za Sobotę

Przewrotka w wykonaniu Mączyńskiego, ale niecelna

Kolejny stały fragment dla WKS-u

Groźne dośrodkowanie Garcia, ale obrońcy Zielonych wybijają na róg

Cichocki

51'

Oj teraz groźnie było pod bramką Radomiaka. Kiksy zawodników Radomiaka, ale nie wykorzystali tego wrocławianie!

Radomiak wciąż bardzo dobrze zdyscyplinowany w defensywie

Piłka trafiła w sędziego Stefańskiego...

48'

Ładna akcja Luizao, ale piłkę źle przyjął były zawodnik Śląska - Radecki

Strzał z dystansu Abramowicza. Bardzo niecelny. Przypominamy, do tej pory nie było ani jednego celnego uderzenia w światło bramki

Sędzai Stefański rozpoczął 2. połowę

Zespół gości także na murawie. Jedna zmiana. Wejdzie Mateusz Radecki, a murawę opuścił kontuzjowany Leandro

Śląsk już na boisku

Koniec 1. połowy!

Jedenastki nie wykorzystał Petr Schwarz!

Jastrzembski uderzył zza linii pola karnego ale bardzo niecelnie

Sędzia doliczył 4 minuty

Raphael Rossi za faul na Exposito

Nie wykorzystany rzut karny! Zawodnik Śląska trafił w słupek!

Na murawie leży Exposito

Rzut karny dla Śląska!

Kapitan juz się podniósł i za chwilę powróci do gry

Leży trafiony piłką Leandro. Sędzia przerwał grę. Na boisku już pomoc medyczna!

41'

Ofensywna akcja radomian, ale Janasik wybija na aut

39'

Indywidualna akcja Golli, ale w ostatniej chwili zatrzymał się na Rossim

38'

Świetnie interweniował Machado, który przeciął niebezpieczne podanie Jastrzembskiego!

36'

Napomniany słownie Rossi przez sędziego po faulu na Exposito

Luizao faulował Mączyńskiego, ale w środku pola. Póki co czysty mecz i bez kartek

35'

Tym razem niedokładność po stronie Śląska i radomianie rozpoczną od autu

Fair play i w zespole Radomiaka. Zieloni oddali rywalom futbolówkę

Ładny gest Mączyńskiego. Wybił piłkę widząc, że na murawie leży Leandro

Machado faulowany na własnej połowie

31'

Udana interwencja Silvy w polu karnym radomian

30'

Strzał z dystansu zawodnika Śląska, ale mocno niecelny

W środkowej strefie boiska faulowany Angielski

27'

Potężne wrzucenie piłki przez Jansika w pole karne, ale Rossi wybija

Na szczęście w wykonaniu obu drużyn

W ostatnich minutach sporo niedokładności

Kontra Radomiaka, ale piłka po podaniu Leandro nie znalazła adresata

Po tej początkowej przewadze radomian, teraz mecz się wyrównał

17'

Sobota zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ta wyszła za linię bramkową

Pogubili się zawodnicy Śląska pod bramką Radomiaka

16'

Dośrodkowanie z wolnego Leandro, ale sytuację wyjaśniają gospdoarze, wybijając piłkę

Ostry faul Golli na Leandro, ale kapitan Zielonych już się podniósł

14'

Dośrodkowanie w pole karne Rossiego, ale piłkę chwycił Szromnik

12'

Pierwszy celny strzał wrocławian. Uderzał zza pola karnego Exposito, ale Majchrowicz pewnie chwycił piłkę

Duże problemy Śląska z przedarciem się przez połowę rywala

10'

Groźne dośrodkowanie Machado, ale nikt nie dopadł do piłki, która przeszła przez pole karne

8'

Póki co to Radomiak kontroluje przebieg gry

Goście częściej w posiadaniu piłki. W porównaniu do meczu w Szczecinie grają bardziej odważniej

4'

Abraham w polu karnym dopadł do piłki , ale jego strzał był o tyle mocny co niecelny!