Resovia wygrała z Radomiakiem 5:0! Zapis relacji live

5 : 0

Na stadionie w Rzeszowie zapanowała wielka radość. Z kolei na twarzach piłkarzy Radomiaka widać olbrzymi smutek i niedowierzanie. Niestety, to był najsłabszy mecz Zielonych w tym sezonie. Nasi piłkarze grali dzisiaj bardzo nerwowo i niedokładnie. Za to Resovia imponowało mądrością w grze oraz skutecznością. Dziękujemy za wspólnie spędzone 90 minut.

90`+4- KONIEC MECZU

90+3 - szansa na 6:0. Z trzech metrów nad bramką strzela zawodnik gospodarzy

90`+2 przepychanka piłkarzy obu drużyn w środku pola, robi się nerwowo, wolny dla Zielonych. Żółte kartki obejrzeli Wlazło i Frankiewicz

90`+1 - rzut rożny dla Radomiaka, dośrodkowanie i wybijają obrońcy Resovii

90`- ciężko się ogląda grę naszych zawodników. Strzał zza pola karnego jednego z piłkarzy Radomiaka, ale wysoko ponad bramką

89`- szansa dla Resovii, szybka wymiana piłki w naszym polu karnym, strzał i rzut rożny dla gospodarzy

88`- żółta kartka dla Kornackiego

84` KOSZMAR!!! 5:0 dla Resovii. Strzał zza pola karnego, broni Siamin, dobitka Buczyńskiego i gol!!!

82`- nerwy powoli puszczają zawodnikom Radomiaka. Żółtą kartką został ukarany Derbich. W Resovii zmiana, Dziedzic za Brągiela

79`- wysoki pressing gospodarzy, radomianie mają problem z wyjściem z własnej połowy

78`- żółta kartka dla Macieja Świdzikowskiego, wolny dla Resovii. Zmiana w zespole gospodarzy, schodzi Ogrodnik, a za niego Krawczyk.

76`- Derbich atakuje lewą stroną, prostopadłe podanie w pole karne, wycofanie, strzał, ale niecelnie

75`- gospodarze atakują, piłkę przejmuje Wlazło, podanie na skrzydło, zagranie do środka i ponownie strata

72`- w ataku Radomiak, podanie na skrzydło i strata. Źle to wszystko wygląda. Zieloni w niczym nie przypominają drużyny z meczu z Wisłą Płock.

68`- zmiana w Resovii, schodzi Ciećko, a za niego na placu gry Hajduk

67`- czas na kolejną zmianę w Radomiaku. Schodzi Odunka, a za niego na boisku pojawia się Kaliszewski.

66`- zmiana w Resovii. Wchodzi Kwiek za Juszkiewicza

61`- to już jest pogrom! Rzut rożny dla Resovii, krótkie rozegranie, wycofanie przed pole karne i gol. Cóż za piękny strzał! Siamin bez szans. Strzelcem bramki Bargieł

60`- Radomiak próbuje atakować, ale akcje prowadzone są zbyt wolno. Dużo niedokładności po stronie piłkarzy ze Struga 63

58`- Siamin wychodzi z bramki, rzuca się pod nogi zawodnika gospodarzy i ratuje Zielonych przed stratą kolejnej bramki

56`- zamieszanie w polu karnym Resovii, strzał Figiela i poprzeczka!!! Ależ pecha mają dzisiaj Zieloni.

48`- rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, piłkę chce złapać Siamin, ale futbolówka wypada mu z rąk, strzał piłkarza Resovii i gol. Na szczęście dla Radomiaka sędzia odgwizduje rzut wolny

47`- rzut wolny dla Resovii. Strzał bezpośredni zza pola karnego i gol! Resovia - Radomiak 3:0. Strzelcem Juszkiewicz.

46`-początek drugiej połowy, zmiana w Radomiaku: Kornacki za Byszewskiego oraz Radecki za Pacha

45`+ 3- sędzia kończy pierwszą połowę

45`+2- kontra gospodarzy, z pola karnego strzela Bargieł i kapitalna parada Siamina

45`+ 3- rzut rożny dla Radomiaka, dośrodkowanie i bez problemu łapie Pietryka

45` na spalonym Ciećko

44`- przy linii bocznej rozgrzewa się Leandro, Marczak, Kaliszewski

43`- żółta kartka za faul na piłkarzu Radomiaka dla Nikanovycha

41`- dośrodkowuje w pole karne Bargieł, ale wybijają radomianie

39`- kolejny raz daje o sobie znać nieporadność obrony Radomiak. Piłkę w środku pola przejmuje zawodnik Resovii, ogrywa dwóch graczy, wpada w pole karne, strzela i... ponad bramką.

37`- nie wygląda to dobrze. W szeregi Radomiaka wkradł się chaos. Jest mnóstwo niedokładności oraz nieprzemyślanych zagrań.

35` atak rzeszowian, obrońcy Radomiaka nie radzą sobie i wybijają na rzut rożny

33`- błąd obrony Radomiaka i bramka dla Resovii. Strzelcem ponownie Ogrodnik.

29`- Odunka wywalczył rzut rożny dla Radomiaka, groźnie w polu karnym rzeszowian, strzela Odunka, ale nic z tego nie będzie

25` - grę wznawia Radomiak

24`- niestety bramka dla Resovii, Odunka traci piłkę w środku pola, przejmuje ją Ogrodnik, wpada w pole karne i w sytuacji sam pokonuje Siamina. Resovia - Radomiak 1:0

23`- Frankiewicz ostro fauluje Wlazło, rzut wolny dla Radomiaka

21`- rzut wolny dla Radomiaka po faulu na Odunce, w pole karne dośrodkowuje Pach, ale ponownie za słabo, przejmują gospodarze

20` dla odmiany Wlazło fauluje w środku pola

19` faul dla Zielonych w środku pola

18`- kolejny raz dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, ale niecelnie. Nasi piłkarze muszą uważać na tę stronę boiska

16` - groźne dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Zielonych, strzał, ale ponad bramką Siamina

15`- prostopadłe podanie w pole karne do Odunki, ale wybijają zawodnicy Resovii. Aut dla Zielony, przejmują rzeszowianie, na lewym skrzydle walczy Juszkiewicz, ale wybijają obrońcy Radomiaka

13`- aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego, zamieszanie pod bramką Siamina i Zieloni wybijają piłkę

10` - Odunka prowadzi piłkę na lewym skrzydle, podaje, ale niecelnie

8` - faul dla Radomiak, Pach wrzuca piłkę w pole karne, ale za słabo, przejmują gospodarze

6`- akcja Radomiak, ale za mocne podanie na lewe skrzydło i grę wznowi Resovia

5` - w odpowiedzi Zieloni, piłka w pole karne, ale spokojnie łapie Pietryka

4` - atak Resovii z lewej strony, ale Ojikutu blokuje rywala i od bramki Radomiak

2`- oba zespoły rozpoczęły bardzo uważnie, Resovia rozgrywa piłkę w środku pola

1`- początek spotkania, piłka dla Radomiaka

16.58 - Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę

16.50 - koniec rozgrzewki. Sektor gości powoli zapełniają kibice Radomiaka.

16.35 - obie ekipy cały czas się rozgrzewają

A oto skład Resovii Rzeszów: Pietryka - Kozubek, Baran, Domoń, Słaby, Ogrodnik, Juszkiewicz, Frankiewicz, Nikanovych, Bargieł, Ciećko. Rezerwowi: Goszka, Dziedzic, Buczyński, Hajduk, Krawczyk, Szkolnik, Kwiek. Trener: Tomasz Tułacz.

Znamy już skład, w jakim wystąpią dzisiaj Zieloni: Siamin -  Wójcik, Ojikutu, Świdzikowski, Derbich, Byszewski, Wlazło, Pach, Figiel, Odunka, Prędota. Rezerwowi: Matysiak, Kornacki, Marczak, Puton, Kaliszwski, Leandro, Radecki. Trener: Armin Tomala.

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie. Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz czwartej kolejki piłkarskiej II ligi, pomiędzy Resovią a Radomiakiem Radom.