Radomiak Radom 3:0 Olimpia Elbląg (zapis relacji)

W meczu 13 kolejki II ligi Radomiak Radom przed własną publicznością po jednostronnym widowisku wygrał 3:0 z Olimpią Elbląg. Marcin Jałocha zaliczył udany debiut w roli szkoleniowca ekipy ze Struga, a jego drużyna zainkasowała trzy bardzo cenne punkty.

Radomiak Radom                    3:0              Olimpia Elbląg

43' Leandro
                                      58' Cichos
                                      75' Derbich

Radomiak: Budzyński - Cieciura, Wichtowski, Świdzikowski, Derbich, Wolski, Białożyt, Radecki, Puton, Leandro, Cichos
Olimpia: Rogaczew, Kopycki, Ichim, Kołosow, Sierkowski, Graczyk, Ressel, Piotrowski, Lisecki, Czerniawski, Leśniewski

Rezerwowi
Radomiak: Banasiak - Kalinowski, Wnuk, Kornacki, Byszewski, Michalski, Stanisławski
Olimpia: Imianowski, Kowalczyk, Zieliński, Molga, Firlej, Wojtkiewicz

90+3 koniec spotkania
90+2 jedna z nielicznych akcji Olimpii, próbował uderzać Leśniewski
90+1 po zespołowej akcji Stanisławski sam na sam z bramkarzem, futbolówka nie chciała jednak wpaść do siatki
90' arbiter do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty
89' Leśniewski (Olimpia)
88' przewrócił się w polu karnym Stanisławski, sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego
87' przejęcie Michalskiego w środku boiska, piłka dla Radomiaka
84' Stanisławski za Radeckiego, Michalski za Leandro (Radomiak)
83' dalekie podanie Wichtowskiego do Byszewskiego, pomocnik Radomiaka nie doszedł jednak do tej piłki
78' Byszewski za Wolskiego (Radomiak)
77' Wolski dopadł do piłki po rzucie rożnym i próbował zaskoczyć bramkarza gości , zabrakło jednak szczęścia
76' żółtą kartką upomniany strzelec trzeciego gola dla Radomiaka
75' GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Celne uderzenie Łukasza Derbicha z rzutu wolnego z 20 metrów. Bramkarz bez szans.
74' po stracie Wolskiego piłkę odzyskał Leandro, ale jego uderzenie zablokowane
73' dośrodkowanie Graczyka z rzutu wolnego za głębokie, pewnie łapie golkiper gospodarzy
71' dośrodkowanie po ziemi w pole karne Budzyńskiego, Wichtowski wybiciem wyjaśnia sytuację
69' niecelnie w środku podawał Cieciura, na szczęście dla Radomiaka Leśniewski nie wykorzystał sytuacji po przejęciu
66' Cichos chciał odwdzięczyć się koledze - dośrodkowaną  piłkę zgrał do Leandro przed pole karne rywali, a ten popisał się efektownym strzałem, który mimo wszystko nie trafił w światło bramki
62'  Trener Olimpii nie czeka. Wojtkiewicz za Lisieckiego, Zieliński za Piotrowskiego
58' GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Leandro i zgrał ją do Cichosa, a ten bez problemu wpakował ją do siatki.
56' Radomiak cały czas przy piłce; długą akcję zakończył strzałem Łukasz Białożyt, ale piłka o centymetry minęła bramkę strzeżoną przez Rogaczewa
51' piłkę w środkowej części boiska przejął Cieciura i zagrał do Białożyta - ten jednak zbyt lekko
49' rzut wolny dla Olimpii wykonywał Kopycki, jego zagranie nie zagroziło bramce Radomiaka
48' z prawej strony boiska dośrodkowywał Cieciura, jednak zbyt głęboko
46' akcja zespołu gości, ale poradzili sobie defensorzy Radomiaka

godz. 16:03 - na relację live z drugiej połowy meczu, prosto ze stadionu im. Braci Czachorów zaprasza Karolina Kołtuniak

Relacja LIVE rozpocznie się na początku drugiej połowy.