Motor Lublin 2:2 Radomiak Radom (zapis relacji)

W meczu 10 kolejki II ligi Radomiak Radom zremisował z Motorem Lublin 2:2. W tym pojedynku nie zabrakło emocji. Radomiak przegrywał już 0:2, ale ostatecznie po dwóch golach Leandro Zieloni doprowadzili do remisu i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Motor Lublin                   2:2                Radomiak Radom
25' Kądzior
46' Tataj
                                                                48' Leandro
                                                                 63' Leandro (k)

Motor: Lipiec - Jaroń, Karwan, Wróblewski, Orzędowski, Wrzesiński (Sedlewski 65'), Król, Koziara, Kądzior, Tataj (Mihalevskyy 87'), Broź (Ptaszyński 67')
Radomiak: Banasiak - Cieciura, Kalinowski (Wichtowski 40'), Świdzikowski, Derbich, Białożyt, Radecki (Wolski 50'), Kornacki, Leandro (Czoska 70'), Byszewski (Stanisławski 82'), Cichos

Rezerwowi:
Motor: Frąckowiak - Czułowski, Mihalevskyy, Ptaszyński, Sedlewski, Udarević, Wolski
Radomiak: Budzyński - Czoska, Michalski, Puton, Stanisławski, Wichtowski, Wolski

90+4' koniec meczu
90+3' Kornacki lewym skrzydłem, zbiegł w pole karne, ale defensorzy Motoru zażegnali niebezpieczeństwo
90+2' chwila przerwy w grze, Koziara potrzebował pomocy medycznej, ale już wrócił na murawę
90+1'  Król (Motor)
90'  podanie z głębi pola, ale Stanisławski na spalonym
89' uderzenie Białożyta z 16 metra, ale radzi sobie z nim Lipiec
87'  Mihalevskyy za Tataja (Motor)
87' w ostatnich minutach Radomiak częściej utrzymuje się przy piłce
85' zgranie głową Stanisławskiego do Cichosa, ale jego uderzenie nogą bardzo niecelne
83' groźny strzał gospodarzy broni Banasiak
82'  Stanisławski za Byszewskiego (Radomiak)
81' rzut wolny i uderzenie Kądziora, ale obok bramki
80'  Derbich (Radomiak)
79' dośrodkowanie Kądziora z rzutu wolnego, ale sędzia odgwizdał spalonego
77'  Cichos (Radomiak)
76'  Kądzior (Motor)
74' bardzo dobry strzał Króla z dystansu i Banasiak paruje piłkę na poprzeczkę! Kolejny rzut rożny
73' dośrodkowanie z narożnika boiska i z piłką minął się Karwan
73' Sedlewski przy linii i wywalczył korner
70'  Czoska za Leandro (Radomiak)
68' lewą stroną do środka zbiegł Kądzior i oddał strzał na bramkę Radomiaka. Na szczęście niecelny
67'  Ptaszyński za Brozia (Motor)
65'  Sedlewski za Wrzesińskiego (Motor)
64'  Wolski (Radomiak)
63'  GOOOOOL dla Radomiaka!!! Leandro w lewy róg bramki i mamy remis! Motor - Radomiak 2:2
61'  rzut karny dla Radomiaka i czerwona kartka dla Orzędowskiego (Motor) za zagranie ręką!
60' rajd Derbicha lewą flanką, centra w pole karne i dobra interwencja bramkarza gospodarzy
58' groźna akcja Radomiaka, wybicie piłki przed pole karne, tam czekał Leandro, ale jego uderzenie było niecelne
57' Jaroń próbował dośrodkowania, ale piłka powędrowała ponad bramką Banasiaka
56' podanie z głębi pola i Cichos wywalczył rzut rożny
53' kolejne uderzenie Tataja, ale minimalnie obok bramki
50'  Wolski za kontuzjowanego Radeckiego (Radomiak)
48'  GOOOOL dla Radomiaka!!! Błyskawiczna odpowiedź! Z ok. 20 metrów uderzał Leandro i piłka w siatce! Motor - Radomiak 2:1
46'  GOL dla Motoru! Ależ fatalny początek drugiej połowy dla Zielonych! Zamieszanie pod bramką Banasiaka i z najbliższej odległości Tataj pakuje piłkę do siatki. Motor - Radomiak 2:0
 rozpoczęli gospodarze

45+2' koniec pierwszej połowy
45+1' rzut wolny dla Radomiaka blisko narożnika pola karnego. Dogranie Derbicha i piąstkuje Lipiec
44' pomocy medycznej potrzebuje tym razem Król
43' dogranie Derbicha wzdłuż linii, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gospodarzy
40'  Wichtowski za Kalinowskiego (Radomiak). Uraz Kalinowskiego którego nabawił się piętnaście minut wcześniej doskwierał mu zbyt mocno i stąd ta zmiana
39' rzut wolny dla gości, dośrodkowanie Derbicha wyłapuje golkiper Motoru
37'  Świdzikowski (Radomiak)
33' Derbich z dystansu trafia w poprzeczkę! Tymczasem Byszewski powrócił już na boisko
31' Byszewski zwija się z bólu na środku boiska, na murawie także leży Jaroń i potrzebna pomoc dla piłkarza Radomiaka
30' Radecki strzelał z dystansu, ale bardzo niecelnie
29' strata Zielonych w środku pola, uderzenie Kądziora, ale tym razem nie trafił w światło bramki
25'  GOL dla Motoru! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zgranie na czternasty metr i Kądzior strzałem po ziemi pokonuje Banasiaka. Motor - Radomiak 1:0
24' Broź z lewego skrzydła wchodził w pole karne i wywalczył rzut rożny. Tymczasem na murawie leży Kalinowski, który potrzebuje pomocy medycznej
21' podanie do Cichosa, a sędzia liniowy nie zauważył, że napastnik Radomiaka był na pozycji spalonej. Mamy rzut rożny, z którym jednak radzą sobie obrońcy Motoru
19' ponownie Kornacki, tym razem z głębi pola, ale Jaroń uprzedził Byszewskiego i kolejny korner
18' centra Kornackiego z rzutu rożnego za mocna, jeszcze faul w ofensywie gości
17' uderzenie Derbicha jednak zbyt lekkie i nie ma z nim problemów Lipiec
16'  Karwan (Motor) i rzut wolny dla Zielonych na 25 metrze
15' w dobrej sytuacji Leandro, szkoda, że nie zdecydował się na strzał, bo mogło być groźnie
14' korner dla gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Radomiaka
12' kolejna szansa dla gospodarzy, tym razem Kądzior, ale obrońcy Radomiaka wybijają na aut
11' Orzędowski na lewą stronę do Brozia, ten wbiegł w pole karne, uderzył, ale obok słupka
9' wrzutka Białożyta, wybicie piłki w górę, Leo uderzył prawą nogą, ale ponad bramką
8' rajd Byszewskiego lewą stroną i pomocnik Radomiaka jest faulowany. Jeszcze kartka dla zawodnika gospodarzy -  Jaroń
7' Motor w natarciu, ale poradzili sobie przyjezdni
6' dogranie z głębi pola do Tataja, ale dobrą interwencją popisał się Banasiak i mamy rzut rożny dla gospodarzy
5'  rzut wolny dla Radomiaka z okolicy środka boiska, dogranie w pole karne, ale na spalonym Cichos
2' rajd Wrzesińskiego prawym skrzydłem, ale przerwany przez Zielonych
1' strzał Leandro po ziemi, ale dobrze interweniuje Lipiec
 gramy! Rozpoczął Radomiak

godz. 15:00 - Radomiak w jednolitych zielonych strojach, Motor na żółot-biało
godz. 14:59 - trójka sędziowska wyprowadza obie ekipy na murawę
godz. 14:57 - na stadionie nie ma dzisiaj kibiców Radomiaka, którzy ze względu na remont stadionu nie mogli wspierać dzisiaj swojego zespołu
godz. 14:55 - sędzią głównym jest Marek Śliwa ze Świętkorzyskiego ZPN
godz. 14:53 - Radomiak dzisiaj w identycznym składzie jak na mecz z Limanovią
godz. 14:51 - zawodnicy zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni
godz. 14:49 - ze stadionu miejskiego w Lublinie wita Michał Nowak