PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak zatrzyma gwiazdy? Trwa walka o wyjazd na obóz

Radomiak zatrzyma gwiazdy? Trwa walka o wyjazd na obóz
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Runda jesienna w wykonaniu piłkarzy Radomiaka była znakomita. "Zieloni" brylowali "zarówno w ofensywie, jak i w defensywie", a zawodnicy "wykręcali" świetne statystyki indywidualne. Leandro rozgrywa najlepszy sezon w karierze i po raz pierwszy zgromadził na koncie dwucyfrową liczbę bramek i asyst. Jest najlepszym strzelcem i asystentem ligi. Rafał Makowski natomiast imponował spokojem w grze, zorganizował środek pola Radomiaka, ale też zgromadził niezłe cyfry. Sześć goli i trzy asysty to liczby dla defensywnego pomocnika idealne.

http://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-radom-juz-trenuje/53113

To właśnie ta dwójka wzbudza największe zainteresowanie klubów z wyższych lig. Trener Dariusz Banasik nie ma jednak bólu głowy związanego z ewentualną stratą czołowych postaci. - Zimą słyszałem o zainteresowaniu Leandro i Rafałem Makowskim, mowa tu o klubach z pierwszej ligi. Natomiast uważam, że żaden zawodnik nie widzi teraz powodu, żeby opuszczać klub. Jesteśmy liderem, mamy dobrą pozycję do walki o awans, a zmiana otoczenia nie zawsze może wyjść na dobre - uspokaja.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

http://www.cozadzien.pl/sport/peter-mazan-wraca-do-gry-dziekuje-chce-tu-zostac/53124

Piłkarze Radomiaka ćwiczą już w komplecie. We wtorek do trenujących kolegów dołączyli Bruno Luz i Dominik Sokół, a w środę na zajęciach pojawił się Leandro. W klubie nie ma za to Mateusza Zająca, więc łącznie z testowanymi zawodnikami, Dariusz Banasik operuje 28-osobową kadrą. Sprawdzani młodzieżowcy walczą o podpisanie umowy z "Zielonymi", ale pozostali piłkarze też walczą o wysoką stawkę. Jest nią pozostanie w drużynie i wylot na obóz przygotowawczy na Cypr. - W samolocie mamy 30 miejsc. Myślę, że zabierzemy 24 zawodników i sześciu członków sztabu. Mamy mniej więcej stałą osiemnastkę, o pozostałe miejsca trzeba będzie powalczyć na treningach i w sparingach - mówi trener Banasik.

http://www.cozadzien.pl/sport/oficjalnie-obronca-odchodzi-z-radomiaka/53142

Oprócz młodzieżowców, jak Adrian Nowosadko czy Jakub Nowakowski, szkoleniowca muszą przekonać do siebie rezerwowi. Jesienią zawodzili Michał Suchanek i Jakub Rolinc, a z upływem czasu swoją pozycję znacząco osłabił Damian Szuprytowski. Wiadomo, że "Zieloni" interesowali się sprowadzeniem grającego na skrzydle Łukasza Monety. Trener Banasik nie ukrywa też, że klub rozgląda się za napastnikiem. - Jeśli dojdzie do transferu napastnika, to dopiero w lutym. Wtedy większość piłkarzy w wyższych ligach będzie już po obozach, sparingach, będą znali swoją pozycję w zespole. Będzie więc szansa, żeby skusić ich grą w Radomiaku - mówił.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

http://www.cozadzien.pl/sport/zima-w-ii-lidze-utrata-liderow-mlodziez-z-krasnika-niebieskie-problemy/53005

Można więc wywnioskować, że zarówno Suchanek, jak i Rolinc, muszą czynić zdwojone starania, żeby wrócić do formy i wywalczyć wyższą pozycję w hierarchii. Z kolei Szuprytowski, który u trenera Banasika gra w środku pola, zyskał przeciwnika w postaci Petera Mazana. Żaden zawodnik nie zamierza oddać miejsca walkowerem, choć szkoleniowiec "Zielonych" zdradził, że jeden z piłkarzy pytał o gwarancję gry. - Był jeden piłkarz, który przyszedł do mnie i zapytał, czy będzie wiosną grał, ale ja nie mogę na takie pytanie odpowiedzieć. Każdy z zawodników startuje teraz z czystą kartą, ci, którzy będą najlepsi, będą grali. Jeśli ktoś chce porozmawiać o tym, dlaczego nie gra, zawsze mu na takie pytanie odpowiem, ale nie mogę nikomu zagwarantować miejsca na boisku.

http://www.cozadzien.pl/sport/zima-w-ii-lidze-chaos-w-widzewie-dlugi-w-belchatowie-i-cien-islandii/53026

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~XXX 2019-01-17 10:30
    Szymonku ty tez jesteś gwiazda tego nędznego portalu
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~rgks 2019-01-17 11:55
      Tak się składa, że akurat Szymon to znakomity redaktor. Bez niego ten portal nie byłby tym czym jest. Co chwila pojawiają się nowe artykuły na temat każdej z drużyn, merytoryczne i rzeczowe i naprawdę trzeba być ignorantem, albo mieć w sobie dużo złej woli żeby tego nie dostrzegać. Brawo Szymonie oby tak dalej!
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-17 12:15
      Dzięki za miłe słowa :)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-17 13:49
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Mirek 2019-01-17 09:57
    Witam. Cały czas trwa dyskusja kiedy przyjdzie napastnik i kto to będzie? A ja się pytam po co? Drużyna z całej ligi ma najwięcej strzelonych bramek, więc w jakim celu miałby przychodzić napastnik? Wszystkie te niby zimowe wzmocnienia, co roku odbijają się czkawką i brakiem awansu. Czy nie lepiej skupić się na przygotowaniu drużyny do rundy, zamiast wprowadzać nerwową atmosferę?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kamil 2019-01-17 10:08
      Może dlatego, że drużyna nie wykańcza wielu sytuacji bramkowych. Pamiętajmy, runda wiosenna jest trudniejsza. Tutaj może się okazać, że każda sytuacja nie zamieniona na gola zabierze punkty.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~aa 2019-01-17 10:36
      Może rozmowa o przedłużeniu kontraktu z Leo utknęła w martwym punkcie i klub puszcza w obieg takie informacje zeby wywrzeć delikatna presję na Leo
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-17 10:47
      W ataku grał Sokół, na skrzydle Leandro, tak to wyglądało w końcówce. Leo ma niezagrożoną pozycję. Trener szuka napastnika z prostego powodu - Sokół potrzebuje kogoś do rywalizacji o miejsce w składzie, a Rolinc się nie sprawdził. Nie wykorzystał szans, wszystkie gole w Radomiaku zdobył, kiedy wchodził z ławki. Potrzeba kogoś, kto strzela niezależnie od sytuacji i będzie można na nim polegać.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mirek 2019-01-17 11:09
      Nie zgadzam się. Żaden napastnik nie zagwarantuje strzelenia 15 bramek, a jeśli źle się wkomponuje w zespół, to stracą na tym wszyscy. Rozumiem gdyby był problem ze strzelaniem goli,ale tu wszystko jest w porządku. I nie ma co patrzeć, że Sokół ma tylko jedną bramkę, a Rolinc trzy.Bramki strzelają inni.Makowski.,Luz, czy Filipowicz z Winsztalem.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-17 11:46
      Święte słowa popieram!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-17 11:50
      Rolinc nie gra źle umie się zostawić przytrzymać piłkę dograć celnie do partnera. Moim zdaniem jest lepszy od Sokoła, którego 2 liga zweryfikowala 1 bramka jak na napastnika to trochę mało nie prawdaż Szymonie?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-17 12:15
      Znaczy ja tutaj nie chcę oceniać, tylko przedstawiam powody poszukiwania nowego napastnika. Dominik Sokół będzie miał egzamin wiosną. W końcówce rundy z meczu na mecz prezentował się coraz lepiej, szkoda, że tak późno strzelił, bo przełamanie zawsze działa pozytywnie na napastnika.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Hahaha 2019-01-16 23:56
    Jaka walka o obóz!? Tzn. Że może go nie być? To by dopiero były jaja, ale znając hotelarza to kto wie....
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-17 08:34
      Walka o wyjazd na obóz, jak wynika z tekstu :)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~bronki dwie 2019-01-17 09:08
      Właśnie z nagłówku wynika że trwa walka o oboz czyli o zorganizowanie go i wyjazd. Gdyby było napisane trwa walka zawodników o miejsce na obozie to by było zrozumiałe. Szymon pisz bez skrótów myślowych, które nie każdy łapie, pozdrawiam
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-17 10:45
      Po prostu w tytule nie zmieści się wszystko, dlatego w lidzie od razu dodałem, że chodzi o miejsce w kadrze na obóz. Ale rozumiem o co chodzi. Pozdrawiam również :)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Yurek 2019-01-17 10:25
    Gwiazdy???...gwiazdami na pewno są... Lewandowski... Ronaldo.. Messi... Suarez i kilku innych piłkarz...a ci przy mnich to jak dzieci we mgle... gwiazdy na miarę naszych możliwości
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibic piłkarski 2019-01-17 10:21
    Janczyk gwiazdy to są w światowym futbolu a nie w 3 cio ligowym prymitywnym klubie. Ale mnie rozbawiłeś buahaha. Chłopie odstaw to co bierzesz
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Wojo 2019-01-17 10:18
    Gwiazdy ;-)
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-01-17 08:23
    Gwiazdy to na niebie.A to są tylko kopacze
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~grisza z przasnysza 2019-01-17 07:09
    no nie tytuł wywołuje ciary .............hahahah Radomiak zatrzyma gwiazdy ....................betlejemskie.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~czysty radom 2019-01-17 06:19
    widac, ze przygotowania do tego jak zj....ać runde wiosenną idą w najlepsze
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Gienio 2019-01-16 16:56
    Rywalizacja w środku pola wygląda obiecująco. Wszyscy środkowi pomocnicy dadzą sobie radę w wyższych ligach. Szuprytowski, Mazan, Makowski, Kaput, Filipowicz, Karwot. Obawiam się że ktoś z nich odejdzie bo na dobrą sprawę realnie patrząc dwóch może tylko liczyć na grę plus jeden rezerwowy. Więc dwóch liczy się że nie zagra..:( Z kolei w ataku mamy tylko Leo.. Rolinc, Sokol, Winsztal widzę ich tylko jako zamienników. Bramkarzy mamy bardzo dobrych więc tu jest spokój. Obrona też stabilna. Martwi tylko atak.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2019-01-16 20:21
      Bardziej trzech do gry, bo zwykle tercet występował, ale i tak jest za ciasno, to fakt.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mirek 2019-01-16 21:37
      Dlatego trzeba się liczyć że ktoś z wymienionych odejdzie wątpię aby tych zawodników interesowało przysłowiowe grzanie ławy
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |