Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak z licencją na PKO Ekstraklasę, ale zagra w Warszawie

Radomiak z licencją na PKO Ekstraklasę, ale zagra w Warszawie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła odwołanie Radomiaka Radom w sprawie licencji na grę w PKO Ekstraklasie na sezon 2020/21.

Komisja zmieniła decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN i przyznała licencję na udział w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2020/2021 Klubowi Radomiak Radom na stadionie zastępczym - Stadion Miejski Legii Warszawa, z nadzorem prawnym i finansowym oraz z obowiązkiem zapłaty kwoty 40.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego - czytamy w komunikacie PZPN.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jeśli "Zieloni" będą chcieli zmienić stadion zastępczy, jakim będzie obiekt Legii, to będą musieli zapłacić pół miliona złotych.

- Jednocześnie, celem uniknięcia destabilizacji kalendarza rozgrywek oraz ewentualnych prób zmiany stadionu zastępczego, Komisja nałożyła na klub obowiązek zapłaty kwoty 500.000 zł za każdą ewentualną zmianę wskazanego w licencji stadionu zastępczego na inny obiekt zastępczy spełniający wszystkie wymagania infrastrukturalne Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2020/2021 - informuje PZPN.

Przypomnijmy, że Radomiak 28 lipca rozpocznie rywalizację w barażach o awans. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Radomiu. Podopieczni trenera Dariusza Banasika zmierzą się z Miedzią Legnica lub Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Jeśli zwyciężą w tym spotkaniu, to zagrają w finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy ze zwycięzcą drugiego półfinału (pomiędzy zespołami z miejsc trzeciego i szóstego Fortuna 1 Ligi). 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Michał Nowak Fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~gość 78.88.220.*** 2020-07-30 08:53
    KIBOLE muszą zrobić porządek z tymi którzy blokują budowę stadionu.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~żenada!!!!!!!! 89.64.87.*** 2020-07-25 19:27
    nie należy się Radomiakowi awans do ekstraklasy...bo są dziady .... żenada... muł dno i wodorosty... żeby przegrać mecz z jakąś Puszczą !!!!!! wstyd!!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~urodzony w Radomiu 89.64.87.*** 2020-07-25 19:21
    Radomiak za przegrany mecz z Puszczą Niepołomice powinien mieć zabrane prawo do baraży... to nie są sportowcy którzy reprezentują Radom "ścieżki zdrowia" to są najgorsi gracze I ligi Fortuna
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-07-24 14:35
    Zapyziały Czerwonolicy, wystawia miasto i mieszkańców na pośmiewisko. Radom to stan umysłu niestety, gdzie każda inwestycja przerasta Narcyza. Wystarczy popatrzeć na okolice dworca, pseudorynek, wkazd reprezentacyjny od strony Lublina, RCS, Zalew Borki. Wstyd i obciach. Wejmij z szafy szalik Broni i noś z dumą.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 188.146.102.*** 2020-07-22 17:57
    Jaka ekstraklasa? Naiwność niektórych jest widać nieograniczona. A jeżeli chodzi o płacenie za wynajem stadionu, to Witkowski powinien płacic z własnej kieszeni.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-07-22 18:07
      A dlaczego Witkowski ?
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.176.*** 2020-07-22 18:07
      To kibicuj Miedzi Legnica tłuku rąbany
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.102.*** 2020-07-23 09:50
      A dlatego, że jest nieudolny nierób i dlatego Radomiak nie może grać na swoim stadionie i nie bedzie mógł nadal.
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.34.48.*** 2020-07-23 10:41
      A teraz weź leki, weź głęboki oddech i opowiedz o tym co o budowie stadionu na potrzeby Ekstraklasy mówił były prezydent Andrzej Kosztowniak. Wtedy był czas na decyzje. Jeśli nawet nie chciał budować nowego stadionu, to powinien przynajmniej pomyśleć o tym, by stadion przy Narutowicza spełniał wymogi. Dlaczego nie pomyślał? Ja się domyślam.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-07-23 11:04
      Kosztowniak chciał na Koniówce kompleks sportowy i to było nowoczesne podejście, a nie w dziupli w centrum miasta bez zaplecza i w miejscu gdzie przed laty był sobie stawik, zresztą pierwszy projekt stadionu oprotestował STR bo zbyt mało pojemny
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.34.48.*** 2020-07-23 11:43
      To akurat był nieudany pomysł prezydenta Marcinkowskiego. Szukaj dalej
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 178.235.184.*** 2020-07-23 12:10
      9.50- Może i jest nieudolny ale dlaczego ma płacić za wynajem? Zrób zrzutkę.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kronikarz 83.31.254.*** 2020-07-24 09:50
      Nie żebym bronił Kosztowniaka, ale stadion Broni przy Narutowicza 9 na ówczesne standardy spełniał wymogi I ligi. No i jeszcze przypomnę, że w pierwszej koncepcji stadion miał być wybudowany na Struga, a nie na N9. Czemu nie został tam zbudowany? Bo zieloni kibice chcieli ... większy. Jak ktoś chce to znajdzie nawet wizualizację niedoszłego stadionu ze Struga.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kronikarz 83.31.254.*** 2020-07-24 09:51
      O tak miał wyglądać: stadiony.net/projekty/pol/stadion_radomiaka_radom_2006
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~czytelnik 83.31.254.*** 2020-07-24 09:38
    Tak w kwestii wyjaśnienia
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~BR 104.248.140.*** 2020-07-24 05:57
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-07-23 22:40
    Wstydem bronki jest dostawać oklep w Jedlińsku, Promnej, Wierzbicy, Skaryszewie, Bończy. Wszędzie was i na was leją.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-07-23 22:34
    Każdy może zobaczyć na fotki z meczyków domowych milicyjnej sierści. Trybuny jak przy pandemii x 4. Broń !!!!! Co ???? Ty qrwo !!!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Chłopiec z placu Broni 37.248.161.*** 2020-07-23 13:39
    Wy i licencja na ekstraklase?Buahahahahahah a to dobre.Wy to sobie możecie grać w barażach ale w warcaby albo chińczyka.Myśle,że ty byśta się sprawdzili
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar