Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak z licencją na grę w Fortuna 1 Lidze w ... Puławach

Radomiak z licencją na grę w Fortuna 1 Lidze w ... Puławach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Komisja do spraw Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wniosek Radomiaka i przyznała "Zielonym" licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach I ligi w nowym sezonie na stadionie zastępczym w Puławach z nadzorem infrastrukturalnym.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

"Zieloni" nie otrzymali pozwolenia na grę na stadionie przy ulicy Narutowicza ze względu na niewystarczające oświetlenie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, pojawiła się propozycja, aby domowe mecze Radomiaka w Radomiu doświetlała firma zewnętrzna. Jednorazowy koszt takiej usługi to jednak ponad 100 tysięcy złotych. Łatwo więc policzyć, że koszt doświetlania w ten sposób meczów w całym sezonie mógłby wynieść niemal tyle, ile kosztowałoby zamontowanie nowego oświetlenia na stadionie MOSiR. Tak czy inaczej, komisja nie przyjęła takiego rozwiązania.

https://www.cozadzien.pl/radom/mosir-po-raz-drugi-uniewaznil-przetarg-na-oswietlenie-stadionu/63390

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ponadto, w związku z przedłużającym się stanem epidemii wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-C0V2, którego skutków ekonomicznych nie da się dokładnie przewidzieć, wszystkie Kkluby biorące udział w procesie licencyjnym na sezon 2020/2021 zostały objęte nadzorem finansowym.

Michał Nowak Fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~123 217.153.140.*** 2020-06-26 13:36
    Czy ktoś ma wątpliwości że władza nas w konia robi z budową hali i stadionu?!
    • 91%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Rysio 178.235.177.*** 2020-06-30 21:46
      Codziennie przejeżdżamy wokół stadionu tak na hali i wokoło ale stadion nic się nie dzieje masakra jakas
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.190.*** 2020-06-28 09:12
    JUŻ NIEDŁUGO PAN PREZYDENT WITKOWSKI ZMIENI ZIELONY SZALIK NA TĘCZOWY. NIE TAK DAWNO OPROWADZAŁ KOLEGĘ Z WARSZAWY SZPILKOSTRADĄ I POKAZYWAŁ JAKIE PIĘKNE MAMY MIASTO.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Greener 188.146.104.*** 2020-06-28 00:32
    To chyba oczywiste, że ta lista długich braków to ich zemsta za 76'. Dziś jest to rękoma ich dzieci.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz-Radomianin 104.248.132.*** 2020-06-27 23:33
    Zalew na Borkach brak. Dworzec PKS brak. Hala brak. Stypendia sportowe okrojone. Oświetlenia na N9 brak. Trawniki nie koszone. To ja się pytam, na co miasto wydaje tyle pieniędzy, że corocznie musi się zadłużać?
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.138.*** 2020-06-27 17:21
    Dużo jest tu pytań, dlaczego witkowski tezyma jandułę. A może janduła dał na kampanię i witkowski nie ma wyjścia ? Wiadomo też gdzie w przeszłości pracował janduła. Biznes is biznes.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.41.*** 2020-06-27 18:46
      Chyba raczej tatuś
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Detektyw 104.248.132.*** 2020-06-27 23:31
      Pytanie brzmi, gdzie teraz pracuje? W Łodzi, w spółce miejskiej.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Czysty Radon 188.146.105.*** 2020-06-27 20:39
    Przecież już kiedyś pisałem, że jak Witkowski weźmie się za Radomski sport, to będzie dramat. Niech ktoś pozbędzie się tego szkodnika z funkcji prezydenta, nim utopi wszystkie dyscypliny
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~RKS1910 178.235.190.*** 2020-06-27 23:04
      NIE MA pieniędzy na stadion Radomiaka. Kiedy dowiemy się oficjalnie, że nie ma, powtarzam NIE MA pieniędzy na dokończenie budowy stadionu Radomiaka? Ta wiadomość krąży już w gabinetach od jakiegoś czasu. Jeśli to kłamstwo, to niech to ktoś władny zdementuje i wytłumaczy skąd pieniądze na dokończenie budowy?
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kibic 104.248.132.*** 2020-06-27 23:29
      Skoro stadion Radomiaka, to niech Radomiak budowę finansuje.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.41.*** 2020-06-27 18:48
    A kto za to zapłaci
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Oooo 188.146.99.*** 2020-06-26 15:45
    Nie dziwne że cała Polska śmieje się z Radomia....a najlepsze jest to że nikt nie chce poprawić wizerunku tego miasta... tylko jeszcze bardziej go topi ... przykre to...:(
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Eksperto 83.31.110.*** 2020-06-26 16:16
      Włodarzy Radomia w ogóle nie obchodzi wizerunek miasta, tylko kasa, układy i interesy. A mieszkańcy muszą się wstydzić. I tak jest od lat.
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.99.*** 2020-06-26 16:54
      Masz rację
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.176.*** 2020-06-26 17:06
      Bardziej wizerunek psują trole. Po co takie denne komentarze. Skoro jest jak jest, to jako kibic wole napisać, że będę z Radomiakiem na dobre i na złe. Czy w Radomiu, czy w Puławach, czy w Warszawie. To czas próby dla kibiców
      • 68%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.99.*** 2020-06-26 17:20
      Mówisz że trole....to po prostu stwierdzenie faktu że tak jest.... widzisz ktoś obiecał wam stadion...polecieliscie zieloni do urn wyborczych...a tu lipa stadionu nie ma i długo nie będzie...mówi się że kasy bardzo nie ma....dla mnie możesz jeździć gdzie chcesz... ale pomyśl tak na chłopski rozum, czy przez to wszystko co się dzieje że to nie wpływa na wizerunek miasta i klubu przede wszystkim????
      • 82%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.106.*** 2020-06-26 19:40
      a czyja to wina podziekuj towarzyszom z naczelnym budowniczym PIS w radomiu SACZYWKĄ
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Oooo 188.146.99.*** 2020-06-26 21:45
      Wiesz co nie interesuje mnie czyja to wina...przy takich inwestycjach powinna być zgoda ponad podziałami...bo to jest na długie lata....ale nie lepiej prowadzić wojenkę Polsko- Polską...szkoda że tak się dzieje... zobaczcie stadiony... Lublin ( dla mnie najlepszy z całą infrastrukturą). Szczecin...budują bardzo szybko... Płock rusza z budową...
      • 78%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 94.254.232.*** 2020-06-26 22:59
      brawo dla uczciwych komentarzy tu na forum.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~SIŁOM W PRECYZJE 178.235.190.*** 2020-06-27 13:56
      Każdy z nas kibiców jest na dobre i złe z ukochaną drużyną. tylko dlaczego jako mieszkaniec ponad 200 000 miasta mam jeździć na "domowe" mecze do Puław czy do Warszawy. Chciałbym żeby nasz klub zarabiał na biletach a nie wydawał za wynajem stadionu. Każdy by chciał zostawiac kase tu w mieście wspomagajac Radomiaka W tak trudnych czasach
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~SIŁOM W PRECYZJE 178.235.190.*** 2020-06-27 13:45
    porównajcie sobie ilu mieszkańców liczą Puławy a ilu obywateli mieszka w Radomiu. Pan "PREZYDENT" Witkowski razem z panem Frysztakiem wydaje 600 000 zł na parking przed wyborami do sejmu ogłaszaja niesamowity sukces jak to pięknie sie bedzie podrózować zostawiając samochód w centrum miasta i dalszą podróż kontynuować komunikacją miejską. tak samo z halą i stadionem Radomiaka( bilety sprzdawane na ligę światową na tej samej hali ) a hali jak nie ma tak nie bedzie jeszcze przez kilkadziesiat miesiecy. oswietlenie na Nartowicza to kwestia czasu ale tylko w zapewnieniach przed wyborami. Pan FRYSZTAK potrafi pisać tylko interpelacje .. Zwracam sie do Pana z pytaniem kiedy napisze pan interpelacje do prezydenta Witkoeskiego z zapytaniem KIEDY w RADOMIU bedzie HALA, STADION, AMFITEATR, ZALEW NA BORKACH. Znów sie okaże że sukcesem naszego Miasta bedzie skonczona ul. Szydłowiecka tylko dla tego bo jedna z mieszkanek tej ulicy miała odwagę się o nią upomieć u Pana WITKOWSKIEGO.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibic Broni Radom 104.248.140.*** 2020-06-27 06:28
    Bez złośliwości. Jakiś już czas temu, pisałem seledynowym, że czerwonolicy wydymał ich i jeszcze nie raz wydyma. Jednak tak byli zapatrzeni w szalik, który założył po wyborach, że szli za nim w ciemno jak owce za wilkiem. I wiedzcie, że to jeszcze nie koniec. Bez odbioru.
    • 84%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kibol 5.173.144.*** 2020-06-27 09:49
      Musiałeś sporo dostać w ten pusty milicyjny łeb od nas że taka frustrację wylewasz tu na forum.Znajdz sobie dziewczynę (choć z twoją zdeformowana gębą będzie to trudne) a wszystko się ułoży.
      • 90%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic Radomiaka 188.146.101.*** 2020-06-27 11:15
      Do ~Kibol: Jestem ciekaw na ilu wyjazdach byłeś?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |