Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak z licencją na drugą ligę

Radomiak z licencją na drugą ligę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Kontrola PZPN-u nie wykazała żadnych nieprawidłowości finansowych i infrastrukturalnych w Radomiaku Radom. Komisja Licencyjna przyznała "Zielonym" licencję na występy w drugiej lidze bez żadnego nadzoru. Tak dobry wynik kontroli uzyskały jeszcze tylko dwa kluby, które w przyszłym sezonie zobaczymy na tym poziomie rozgrywkowym - Siarka Tarnobrzeg i Rozwój Katowice.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Licencji na grę w drugiej lidze nie otrzymały GKS Bełchatów i Stal Stalowa Wola, a także Gwardia Koszalin, która spadła do trzeciej ligi. Nie wiadomo czy licencję otrzymają kluby, które spadły z pierwszej ligi, w tym Ruch Chorzów, który od dłuższego czasu boryka się z problemami finansowymi. Ubiegły sezon chorzowianie zaczynali z ujemnymi punktami. Niejasna jest także sytuacja Bytovii Bytów, która wciąż walczy o grę w pierwszej lidze. Wcześniejsze informacje mówiły o tym, że bytowianie mogą zacząć kolejny sezon w trzeciej lidze, co oznaczałoby kolejne rotacje wśród rywali Radomiaka.

Pozostałe drugoligowe kluby otrzymały licencję z nadzorem infrastrukturalnym, personelu i administracji lub obydwoma. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~niepopis 178.235.178.*** 2018-06-05 22:40
    Temu klubowi już podziękujmy. Zarząd klubu nastawiony wyłącznie na kasę nic nie robi aby zespół grał na miarę ambicji 210 tys. miasta. Tak prowadzony Radomiak nie może być wizytówką Radomia. Postawmy na Broń po jej wejściu do 3 ligi i pomóżmy jej dla następnych awansów. To co stało się z Radomiakiem to wstyd.
    • 91%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 94.254.237.*** 2018-06-05 22:56
      Bujaj w obłokach dalej..
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 178.235.177.*** 2018-06-05 23:14
      Nie dość, że bronek to jeszcze żebrak...
      • 64%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~zenon 88.199.162.*** 2018-06-06 08:52
      Co to jest za drużyna, co pusty stadion ma, j...b...radomska k...ś...... I nie ma drugiej takiej co zero fanów ma j...b...radomska k...ś......
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 107.167.109.*** 2018-06-07 05:49
      Zenon, ty się jąkasz?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~histeryk 107.167.109.*** 2018-06-07 05:51
      Zenon, a co to za drużyna co wcale nie ma stadionu? To bezdomna dzi...wka jest.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 31.2.105.*** 2018-06-06 19:18
    A co to za huj Zenon? Kto wysral takiego pajaca
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.7.*** 2018-06-06 19:50
      taki sam jak ty !!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~HTP 188.146.108.*** 2018-06-05 21:47
    proponuję, aby zarząd klubu ogłosił, że celem klubu na przyszły sezon jest utrzymanie się w II lidze. nikt nie będzie miał żadnych nadziei a frekwencja i tak jak na taki poziom będzie niezła
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.182.*** 2018-06-06 08:27
      Swiete slowa.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~pytajnik 107.167.108.*** 2018-06-05 19:29
    A co z należnościami wobec mpk, mzpn......
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 46.76.68.*** 2018-06-06 07:22
      Moj klub musieć płacić dla Murzyn, Murzyn musieć się bawić, musieć być wożony, biały niewolnik musieć zapłacić dla Murzyn nie dla mpk
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.8.*** 2018-06-05 18:28
    Lata mi to koło wentla !!!
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2018-06-05 20:20
      to po c h u ja sie tu udzileasz
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Moniuszki 37.47.8.*** 2018-06-06 00:13
      po chuja to się możesz chuju zakopać !!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.125.*** 2018-06-05 21:01
    Tylko dlatego że grają na stadionie BRON hahaha
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~U 82.139.61.*** 2018-06-05 18:55
    Już się popisaliscie
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.8.*** 2018-06-05 18:45
    Niech gra Stempniewksi z Gilewskim,a Redestowicz na bramce !!!
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 188.146.34.*** 2018-06-05 18:44
    Brawo!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy