Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak walczył z Lechem Poznań, ale odpadł z po serii rzutów karnych

Radomiak walczył z Lechem Poznań, ale odpadł z po serii rzutów karnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Dużo lepiej w mecz weszli poznaniacy. To faworyt pojedynku zepchnął gospodarzy meczu do defensywy, ale nic z ataków gości nie wynikało. Strzały Pedro Tiby okazywały się niecelne. Dopiero po kwadransie podopieczni Dariusza Banasika zaczęli grać śmielej i atakowali bramkę Filipa Bednarka. Zaskoczyć go próbowali m.in.: Damian Jakubik, Damian Gąska i Mateusz Bodzioch, ale gole w Sosnowcu nie padały.

https://www.cozadzien.pl/sport/mateusz-lewandowski-w-rezerwach-wisly-plock/70680

Po zmianie stron ponownie inicjatywa należała do zawodników z Poznania, ale ci w sytuacjach podbramkowych zawodzili, bądź bardzo dobrze pomiędzy słupkami zachowywał się Mateusz Kochalski. Golkiper Radomiaka w sobie tylko znany sposób wybronił z najbliższej odległości strzał Filipa Szymczaka.

Z kolei w 71. minucie piłka znalazła się w bramce Lecha, ale prowadzący to spotkanie Artur Aluszczyk dopatrzył się przewinienia Mateusza Bodziocha i gola Dominikowi Sokołowi nie uznał.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomiak się nie poddawał się i dążył do zmiany rezultatu, ale piłka po strzale wprowadzonego na boisko po przerwie Karola Podlińskiego, trafiła w słupek bramki Lecha!

Ostatecznie w regulaminowym czasie gry gole nie padły, co oznaczało dogrywkę. W 101. minucie piłkę ręką w polu karnym zatrzymał Nika Kvekveskiri, a arbiter wskazał na punkt karny. Do futbolówki podszedł Mateusz Radecki i lekkim strzałem tzw. podcinką, pokonał Bednarka. To nie był koniec emocji w tym pucharowym pojedynku, bo w na pięć minut przed końcem dogrywki Karol Podliński powalił w polu karnym Michała Skórasia. Arbiter kazał grę kontynuować, nie dopatrując się przewinienia, ale chwilę później został poproszony do analizy sytuacji, przez arbitrów VAR. Po konsultacji, przyznał rzut karny dla „Kolejorza”, a jego pewnym egzekutorem został Tymoteusz Puchacz.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-lech-poznan-zdjecia/70695

Więcej bramek w dogrywce nie padło, co oznaczało serie rzutów karnych. Tę doskonale rozpoczął Mateusz Kochalski, bowiem wybronił dwie pierwsze jedenastki Lecha, a do bramki gości trafił Meik Karwot. Niestety kończący drugą serię karnych Mateusz Bodzioch przestrzelił. Następnie do piłki podchodzili: Puchacz i Radecki i obaj nie zawiedli, trafiając futbolówką do siatki.

Przewagę wciąż miał Radomiak, bo po golach Skórasia i Podlińskiego, było 3:2 dla „Zielonych”. Na gola zdobytego przez Alana Czerwińskiego niestety nie odpowiedział Miłosz Kozak, którego strzał wyczuł Bednarek. W ostatniej serii „jedenastek” Kvekveskiri pokonał Kochalskiego, a Mateusz Cichocki nie zdołał przechytrzyć golkipera Lecha. Ten popisał się efektowną paradą, wybronił uderzenie i chwilę później utonął w ramionach kolegów z zespołu. Lech wyeliminował zespół z Radomia z Fortuna Pucharu Polski.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Z Sosnowca. Maciej Kwiatkowski

 

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-radom-lech-poznan-relacja-live/70675

Radomiak Radom - Lech Poznań 1:1 (0:0). Rzuty karne: 3:4.
Bramka
: Radecki 102 z karnego - Puchacz 117 z karnego.
Radomiak: Kochalski - Cichocki, Raphael Rossi, Bodzioch, Jakubik, Radecki, Karwot, Gąska (80' Kozak), Abramowicz, Sokół, Angielski (66 Podliński).
Lech: Bednarek - Czerwiński, Dejewski, Milić, Kravets, Kamiński, (81 Puchacz), Karlstrom (109 Pacławski), Tiba, Ramirez (66 Skóraś), Sykora (66 Kvekveskiri), Szymczak (81 Marchwiński).
Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Żółte kartki: Karwot, Raphael, Podliński - Kravets, Milić.

Maciej Kwiatkowski fot. Piotr Nowakowski / cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Snajper 31.0.123.*** 2021-02-13 09:20
    Brawo Dominik. Kolejny mecz mega skuteczny.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibic 62.122.113.*** 2021-02-12 10:51
    Jestem dumny mimo,że zabrakło czegoś w karnvch....umiejętności zapewne i wvrachowania.Drugiej takiej okazji w PP nie będzie prędko...ale cóż. Głowa do górv chlopaki!
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~HTP 188.146.99.*** 2021-02-12 13:17
      przegrali wygrany mecz, bywa, karny dla Lecha trochę przypadkowy ale zasłużony
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 88.156.214.*** 2021-02-12 19:17
      A dla Radomiaka nieprzypadkowy ???
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Chuligan Broni 31.0.41.*** 2021-02-12 00:11
    Lech troche na farcie.Ale ważne,że zamknął kłapaczki bezstadionowcą ze struga.Bo gdzie wy byście dalej grali?Ciekawe czy Sosnowiec nie będzie miał was dosyć po jednym meczu?Murawy im nie zniszczyliście?Bo po was się wszystkiego można spodziewać tak jak nam na Narutowicza zniszczyliście.Jaka liczba waszej wiernej żylety pojechała?Z 15stu chociaż incognito?
    • 94%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~RKS 1910 205.201.55.*** 2021-02-12 01:15
      To ten sam chuligan broni z miękką fajką, który kłapał milycyjną paszczą, że będzie 9:0 dla Lecha. Co, teraz z fajki zrobił się glutek. Bronia nie ma z ciebie pożytku.
      • 91%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 88.156.215.*** 2021-02-12 18:32
      Chuligan broni weź mi przypomnij kiedy twoja bronia grała z Lechem. I kiedy grała na tym szczeblu pucharu Polski. Lesz.. u
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Broniarz 88.156.214.*** 2021-02-12 19:15
      Z przyjemnością po raz kolejny wciskam łapkę w dół. Chociaż jestem starym Broniarzem to stwierdzam , że jesteś żenującym gamoniem.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~radomianie 83.6.187.*** 2021-02-12 08:07
    Cóż za wspaniała promocja miasta w Sosnowcu. Dziękujemy ci radosławie
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Cezar 37.225.52.*** 2021-02-12 10:55
      Pajac
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~wdw 91.224.217.*** 2021-02-12 11:25
      Kosztownika za lotnisko hejtuj.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.187.*** 2021-02-12 11:50
      Hejtuj? wtf. Na budowie praca wre. Oczywiście mam na myśłi budowę terminala
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 88.156.215.*** 2021-02-12 18:29
      Budowa wre, tylko szkoda że poprzedni bubel narobił długów.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 188.146.101.*** 2021-02-12 11:44
    Za to, że w Radomiu nie mógł grać Radomiak, tylko poza miastem, kibice Radomiaka powinni wywieźć Wicię Pajaca na taczkach do Sosnowca. Kibice gdyby mieli tzw. jaja, dawno by temat załatwili. Niech Polska i świat zobaczą.
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 89.64.88.*** 2021-02-12 17:50
      Oni go jeszcze w pupę pocałują.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.225.20.*** 2021-02-12 11:59
    Jakieś patałachy , które profanują Stara Broń Radom , odzywają się na forum Radomiaka Radom . Niczym nie potrafią się pochwalić jako klub , jako kibice . Wypad na strony sportu GMINNEGO .
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.55.*** 2021-02-12 12:29
      To po co wy się pierwsi udzielacie na forum Broni. Jak jakaś wzmianka o sparingu lub meczu ligowym to zaraz pierwszy wpis sfrustrowanego golebiarza.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 88.156.211.*** 2021-02-12 14:20
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.225.53.*** 2021-02-12 10:21
    Stadion na n9 to zniszczyli te kaleki z 3 ligowych Plant takie popaprancze to powinni grać co najwyżej u swoich koleżanek w cipsku!!! Tylko RADOMIAK!!! DZIĘKI PANOWIE ZA DOBRĄ GRĘ!!! SZKODA KARNYCH ALE EKSTRAKLASA BĘDZIE NASZA!!! AVE RADOMIAK!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.55.*** 2021-02-12 11:50
      Czemu się tu pchacie na N9 wy........ ć na łazienkowską, co, niechca was tam? bo murawę byście i tam zniszczyli, pajaco-gwiazdeczki
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ZAWIEDZIONY KIBIC. 62.122.118.*** 2021-02-12 10:27
    Miłosz Kozak , który nie strzelił karnego, to banita z Lecha Poznań!Na dodatek trener przegapił zmianę z LEANDRO , specjalisty od rzutów karnych i to jego też bezpośrednio obciąża sytuacja z niestrzelonymi aż 3 karnymi. .W ŻYCIU MŚCI SIE BYLEJAKOŚĆ I JAKOŚ TAM BĘDZIE...Szkoda tego wygranego praktycznie meczu.CHWAŁA PIŁKARZOM ZA GRĘ I DETERMINACJĘ.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~stan 5.172.236.*** 2021-02-12 10:13
    Szkoda tylko, że pechowo zaistnieli na boisku zmiennicy. Podoliński, który zmienił Angielskiego i sprokurował tego karnego w ostatnich minutach dogrywki i Kozak, zmieniający Gąskę i niestrzelający karnego. Trochą zagapił się trener radomian i nie zdążył wpuścić na boisko Leandro. Mogło być wtedy zupełnie inaczej.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~skrzydłowy 83.26.184.*** 2021-02-12 08:41
    boisko jak zmrożone kartoflisko,-12 a odczuwalna to -17 stopni. kto dopuścił aby w takich warunkach odbył się mecz?!
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |