Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak świętuje awans! Zobaczcie zdjęcia i wideo ze stadionu i Placu Jagiellońskiego!

Radomiak świętuje awans! Zobaczcie zdjęcia i wideo ze stadionu i Placu Jagiellońskiego!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Tłumy radomian oglądały to historyczne spotkanie z trybun Stadionu Miejskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zobaczcie zdjęcia z tego co działo się przed meczem. 

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/kibice-radomiaka-przed-meczem-z-korona-zdjecia/73623

Radomiak Radom pokonał Koronę Kielce 2:0. Bramki dla "Zielonych" zdobyli Dawid Abramowicz i Mateusz Radecki. Zobaczcie zdjęcia z meczu. 

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-korona-kielce-zdjecia/73626

Na trybunach pojawił się komplet publiczności. Zapraszamy do oglądania zdjęć kibiców. 

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/kibice-na-meczu-radomiak-radom-korona-kielce-zdjecia/73625

Polecamy też zdjęcia z dekoracji i fety na stadionie, tuż po zakończeniu meczu.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/dekoracja-zawodnikow-radomiaka-i-radosc-po-awansie-do-ekstraklasy-zdjecia/73628

Zobaczcie na wideo jak piłkarze i kibice cieszyli się po końcowym gwizdku.

https://www.cozadzien.pl/sport/radosc-pilkarzy-radomiaka-radom-na-stadionie-po-koncowym-gwizdku-wideo-foto/73631

Kibice zgromadzili się też na Placu Jagiellońskim, aby wspólnie na telebimie oglądać to spotkanie. Zobaczcie galerię zdjęć.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-korona-kielce-kibice-ogladali-mecz-na-placu-jagiellonskim-zdjecia/73630

Polecamy także materiał wideo ze wspólnego oglądania meczu na Placu Jagiellońskim.

https://www.cozadzien.pl/sport/kibice-radomiaka-radom-ogladali-mecz-na-placu-jagiellonskim/73629

Niespełna dwie godziny po zakończeniu spotkania, piłkarze Radomiaka pojawili się na Placu Jagiellońskim w Radomiu, aby wspólnie ze swoimi kibicami świętować awans - zobaczcie naszą obszerną galerię zdjęć!

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-w-ekstraklasie-feta-na-placu-jagiellonskim-zdjecia/73632

Zobaczcie też wideo z Placu Jagiellońskiego. 

https://www.cozadzien.pl/sport/feta-pilkarzy-i-kibicow-radomiaka-radom-na-placu-jagiellonskim-po-awansie-do-pko-ekstraklasy-wideo-foto/73634

 

Poniżej prezentujemy też zapisy relacji na żywo:
Radomiak Radom - Korona Kielce (relacja LIVE)
Kibice Radomiaka oglądają mecz Radomiaka z Koroną na Placu Jagiellońskim [LIVE]
Piłkarze Radomiaka Radom świętowali awans do PKO Ekstraklasy na stadionie [LIVE]
Radomiak Radom świętuje na Placu Jagiellońskim! [LIVE]

RED/KD/MN Fot. Piotr Nowakowski / Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 79.184.149.*** 2021-06-15 10:56
    Nie ogladam kopaczy.Czym sie tu zachwycac.Stadionu nie ma, hali nie ma. Inwestycji brak. Miasto brudne upada. Ogladam jedynie Barcelone i Messiego ,iastrza swiata.5678
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.137.*** 2021-06-14 15:03
    i na koniec się okazało, że Leo to zwykły C H A M.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 188.146.97.*** 2021-06-15 05:20
      Nie okazało się. To było wiadomo od dawna.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 79.185.100.*** 2021-06-14 18:30
    Czy podniesiono temat rozbudowy ulicy Zbrowskiego do dwupasmówki z pasem zieleni pośrodku ? Dojazd od Żeromki do Castoramy . Po tym jak na Struga wybudowano wiadukt na trzy nitki asfaltowe to rozbudowana ulica Zbrowskiego jest ostatnią szansą dobrego dojazdu do stadionu.....
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.190.*** 2021-06-14 17:42
    I nie spełniło się życzenia pana Kosztowniaka, który po awansie do trzeciej ligi życzył Radomiakowi aby już więcej awansów nie było. I nie spełni się też zapowiedż pana Kosztowniaka, że żadnego stadionu nie będzie.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.98.*** 2021-06-14 17:56
      Aleś ty kretyn!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.142.*** 2021-06-13 20:05
    niedojdy witka nie było kibice podziękowali by mu za stadion, zmieniłby się nie do poznania.
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~RKS 104.243.213.*** 2021-06-13 20:22
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RKS 104.243.214.*** 2021-06-13 20:22
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 104.243.214.*** 2021-06-13 20:23
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RKS 104.243.214.*** 2021-06-13 20:24
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 104.243.213.*** 2021-06-13 20:38
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RKS 104.243.213.*** 2021-06-13 20:39
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RKS 196.53.10.*** 2021-06-13 20:44
      Ale Tyczyńsk,i Gilewski i Wydra byli. Lewaccy kibice Bezdomniaka. W imieniu Witkowskiego oczywiście
      • 52%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.172.239.*** 2021-06-13 21:42
      ty ślepy anonimie ... niedojada był ... wręczał puchar , którego nikt nie chciał odebrać ... nawet zawodnicy Radomiaka ...
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RKS 104.243.214.*** 2021-06-13 22:03
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RADOM to PIS ✈ 37.47.26.*** 2021-06-14 06:23
      DZIUNIA ty tęczowy POmyleńcu.
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Witkowski 78.31.205.*** 2021-06-14 09:12
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~zielony 5.173.142.*** 2021-06-14 09:44
      nie dziel pajacu kibiców na lewaków i prawaków
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gosia 196.53.10.*** 2021-06-14 13:48
      Dzisiaj jest już jutro i Witkowski zapomniał o podgrzewanej płycie a wy pajace i tak na niego zagłosujecie. hahahaha....
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Czorny 92.234.54.*** 2021-06-14 14:37
      Gosia nachyl się bedziem cie brać na kilka batôw.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.42.190.*** 2021-06-14 07:29
    NIEDOJDA WITEK GDZIE JEST STADION???????????????????????????????
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ir 62.122.113.*** 2021-06-14 08:08
      Stadion jest w kieszeni łysej pały.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Witkowski 78.31.205.*** 2021-06-14 09:11
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.173.141.*** 2021-06-14 11:50
      Niedojda nic się nie uda radzio znowu obiecuje
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Fryszt** 196.53.10.*** 2021-06-14 13:46
      Dzisiaj jest już jutro i Witkowski zapomniał o podgrzewanej płycie a wy pajace i tak na niego zagłosujecie. hahahaha....
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ojciec prać Wasza ma 46.205.196.*** 2021-06-14 08:20
    KACZEŃCE Z JEDNYM FIOŁKIEM TEŻ W RZESZOWIE PRZEGRAŁY. CZARNA PISU NIEDZIELA. A CZAS NIE STOI W MIEJSCU TYLKO RÓWNO POMYKA. OD RZEMYKA DO KAMYCZKA. A PUBLICZKA JUŻ ZMĄDRZAŁA. O MÓJ BOŻE I STARY KACZOR SĘDZIA WSZYSTKICH DYSCYPLIN JUŻ NIE POMOŻE. DYSCYPLINA NA PUPSKO PISU JUŻ WISI NA KAŻDEJ ŚCIANIE. WYSOKO TAK ŻE KURUPEL NAWET Z DRABINKI JEJ SOBIE NIE WEŻMIE
    • 62%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~raa 37.47.21.*** 2021-06-14 12:15
      Wasza mać ... dobrze , że masz jeszcze mózg . Bardzo rzetelny wpis . Ekscytacja to początek choroby psychicznej . Już wygrałeś !!! Ja osobiście chciałbym żeby wygrał tsiascowki . Źle ludziom to niech sobie zmienią . Postęp najlepiej widać w Radomiu . Kasa jest na sześć stadionów . Reszte zrobi PiS . Jak nie zrobi to i lepiej . Największe zło zdaniem pelo to pokazanie gadziewi , że można oczekiwać 20 zł za godzinę . Przecież gadziew pracował za 10 godzina a Ukrainiec 7 godzina . Teraz trzeba wrócić do demokracji . Kultura wróci do Krysi . Biznes do Nowaka . Trybunał mamy w Niemczech i lotnisko też już mamy . Będzie pięknie .
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~RADOM to PIS ✈ 37.47.26.*** 2021-06-14 06:24
    RADOMIAK dziękuje panu SUSKIEMU i całemu PIS.
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~zielony 5.173.142.*** 2021-06-14 07:35
      a był pan suski na meczu? przecież wybory za 2 lata
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Wac 62.122.113.*** 2021-06-14 08:05
      Kibice dziękują piłkarzom, a nie pisd……...
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Y 188.146.104.*** 2021-06-14 11:35
      Był tylko nie chciał zdjęcia sobie zrobić z oficjelami :)) ciągnęli go za rękaw a on się wyrywał jak dzieciak :)))
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ya 188.146.104.*** 2021-06-14 11:37
      Był także pan radne Podlewski i Wójcik. O właśnie panowie jak wam się mecz podobał? Szczególnie Panu panie Podlewski??? :))))
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Lolek 31.0.127.*** 2021-06-14 11:02
    A po co tam prezydent z tym swoim psem ?
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~HTP 92.234.54.*** 2021-06-14 10:45
    ***** PiS i Sosła Puskiego
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |