Bramki: Luz (2.), Nowak (5.), Winsztal (55.), Banasiak (67. rzut karny)

90'

KONIEC MECZU

89'

Ależ miał pecha Suchanek! Kapitalnym lobem pokonał Kochalskiego, a z linii bramkowej piłkę wybił Grudniewski!

88'

Lewandowski pokusił się o strzał z ostrego kąta, ale trafił w boczną siatkę.

87'

Zbyt mocne podanie w pole karne, łapie Kochalski.

86'

Ostatnie minuty tego spotkania, Znicz podobnie jak w końcówce pierwszej połowy, rozgrywa piłke.

85'

Druga próba już udana - słaby strzał głową łapie Kochalski.

85'

Piłkarz Znicza poślizgnął się na mokrej murawie przy próbie centry z narożnika. Miłościwy sędzia dał mu drugą szansę.

84'

Wiatrak wybija na korner po dośrodkowaniu.

83'

Gilewski odbiera piłkę i rusza z kontrą, zagrywa do Sokoła. Ograny piłkarz Znicza krzyczy: ja pier.. to jest kur.. niemożliwe i nie do końca wiaodmo czy chodzi mu o to, że sędzia nie widział faulu, czy że Sokół w polu karnym ustrzelił tylko obrońcę.

82'

Sokół głową po dośrodkowaniu, niecelnie.

81'

Goście na spalonym.

80'

Od kilku minut najładniejsza tu jest pogoda.

79'

Banasiak krótko z Filipowiczem, dośrodkowanie, niecelne zgranie Klabnika, ale sprzed pola karnego strzelał jeszcze Nowosadko - zablokowane uderzenie.

78'

Jest rzut rożny dla Radomiaka.

77'

Brzydki faul na Sokole w środkowej strefie boiska.

76'

Obydwu stronom już się chyba nie chce, jeśli mamy być szczerzy.

75'

Niecelne zagranie na prawym skrzydle, ale piłka wciąż pod bramką Znicza.

74'

Gilewski ograny na skrzydle, dośrodkowanie i wybicie przez defensywę Radomiaka.

73'

Radomiak niecelnie strzela z dystansu.

71'

Bez zmian, nic ciekawego nie dzieje się na boisku.

69'

Zieloni grają atakiem pozycyjnym.

68'

Wiatrak do Gilewskiego, centra w pole karne, wybijają rywale.

67'

Banasiak pewnie w róg bramki.

67'

Kacper Wiatrak za Chamsa, Adrian Nowosadko za Bruno Luza i Kamil Gilewski za Winsztala.

66'

Bruno Luz wpadł w pole karne i wywalczył jedenastkę.

65'

Akcja Znicza zatrzymana w polu karnym.

64'

Filipowicz celnie z dystansu, broni golkiper.

63'

Dobre dośrodkowanie Filipowicza z rzutu wolnegom ale znów nikt tego nie przeciął.

62'

Niecelny centrostrzał Adama Banasiaka.

61'

Korner dla Radomiaka, ale nikt nie zdołał oddac strzału.

60'

Suchanek w polu karnym, miał sam na sam i strzelił obok słupka.

59'

Wracamy do gry.

57'

Brutalne starcie Bruno Luza z obrońcą, obaj potrzebują pomocy medycznej.

56'

Filipowicz do Luza, ale ten strzelił w drzewa za boiskiem.

55'

Filipowicz do Winsztala i gol!

54'

Klabnik jak skała, najpierw zablokował strzał, potem dośrodkowanie.

53'

Filipowicz zagrał ładnie z Winsztalem, jednak ten drugi faulował rywala pod jego bramką.

52'

Nieudane dośrodkowania Chamsa i Bruno.

51'

Radomiak spokojnie rozgrywa piłkę.

50'

Maciej Filipowicz uderza z dystansu, broni golkiper Znicza. Chwila przerwy z powodu urazu Bruno Luza.

49'

Jest także Dominik Sokoł, który przed chwilą był faulowany.

48'

Teraz rzut rożny dla Zielonych, ale Lewandowski tylko musnął piłkę.

47'

Korner dla gości, bez zagrozenia.

46'

Gramy ze zmianami. Lewandowski za Bogusławskiego, Filipowicz za Mikitę.

Krótka przerwa dobiega końca, zaraz wracamy do gry.

46'

Niecelny strzał Znicza z dystansu kończy tę częśc spotkania.

45'

Centrostrzał wprost w Kochalskiego.

45'

Kolejny faul radomian blisko bramki, szansa na dośrodkowanie.

44'

Skiskowali piłkarze Znicza w polu karnym w dobrej sytuacji.

43'

Goście dośrodkowują, jest główka, ale strzał... w drugą stronę. Wyszło wybicie.

42'

Dośrodkowanie Banasiaka w ręce bramkarza.

41'

Bruno Luz wywalczył korner.

40'

Mikita dogrywa ze skrzydła w pole karne, Nowak uderzył w bramkarza, ten wybił piłkę przed siebie, ale Bogusławski nieudanie dobijał

39'

Znicz teraz częściej przy piłce, ale rozgrywa ją tak daleko od bramki Radomiaka, że w zasadzie można uznać, że nic tu się nie dzieje.

38'

Długie zagranie Banasiaka do Nowaka, jednak ten nie sięgnął piłki.

37'

Goście probowali akcji lewym skrzydłem, jednak nie była to udana próba.

36'

Zieloni strzelili, ale ze spalonego.

35'

Rozkręcili się radomianie. Nowak wycofał w polu karnym do Mikity, ten huknął tuż ponad bramką.

34'

Bruno Luz ograł rywala, uderzył zza pola karnego i trafił wprost w bramkarza.

33'

Wolne tempo meczu, Radomiak ma duzo czasu na skonstruowanie ataku.

32'

Damian Nowak z dystansu - mocno, celnie, ale bramkarz odbija przed siebie.

31'

Niecelne zagranie Bogusławskiego rozpoczyna kontrę, ostatecznie jednak nic z tego nie wynika po zagraniu w pole karne.

30'

Banasiak traci na połowie rywala, rusza z kontrą, którą kończy zablokowany strzał Znicza w polu karnym. Niepewnie interweniował tam Grudniewski.

29'

Dobra akcja Znicza, podanie w pole karne... szybszy Kochalski.

28'

Bruno Luz w pole karne, Mikita zdołał musnąć piłkę, ale był to strzał niecelny.

27'

Grudniewski niecelnie zagrywa na własnej połowie, odbiera, ale był faulowany. Chwila przerwy w grze.

26'

Winsztal wywalczył aut pod bramką rywala.

25'

Bez strzału po dośrodkowaniu Banasiaka.

24'

Bruno Luz faulowany na boku boiska, szansa na dośrodkowanie.

23'

Kluska dobrze przecina podanie rywali.

22'

Radomiak miał okazję, ale Nowak spalił.

21'

Kontratak Zielonych, Bruno łatwo ograł obrońcę i strzela z ostrego kąta - w boczną siatke

20'

Nic z tego nie wyszło, ale Bogusławski stracił na własnej połowie i będzie korner.

19'

Niebezpieczny faul radomian w okolicach własnej bramki, szansa na dośrodkowanie.