O mały włos a byłby gol samobójczy dla Radomiaka, a tak mamy tylko korner

Leży w polu karnym Machado i Matras

51'

Uderzenie Sitka, ale kilka metrów obok słupka

47'

Bardzo duży błąd w szeregach radomian i Sitek wpadł w pole karne, ale przegrał sytuację sam na sam z Majchrowiczem!

Obie drużyny bez zmian w składach

Sędzia Musiał rozpoczął drugie 45 minut

Za chwilę rozpocznie się 2 połowa

Stal już na boisku. Czekamy jeszcze na zawodników Radomiaka

Koniec 1. połowy!

Sędzia doliczył 3 minuty

45'

Zawodnik wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową i wygrał pojedynek sam na sam z Majchrowiczem!

Żyro

39'

Kolejna udana interwencja Majchrowicza i rzut rożny dla Stali

37'

Duże zamieszanie pod bramką Stali, ale defenorzy gości radzą sobie z sytuacją

35'

Dośrodkowanie w pole karne przez Silvę, ale pewnie broni Primel

33'

Sitek w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nogi Abramowicza

30'

Chorbadzhiuski głową, ale pewnie broni Majchrowicz! Brawa dla golkipera za tą interwencję

Dużo w tym czasie było fauli i nieczystej gry

Przez ostatnie pięć minut niewiele działo się na boisku

24'

Zawada za faul na Matosie

Zawodnik przy pomocy masażystów opuszcza boisko. Wygląda to groźnie

Kontuzja Damiana Jakubika

23'

Jakubik - Matos

Zaostrza się mecz. W środku pola faulowany Zawada

21'

Zawada strzelił zza pola karnego, ale w sam środek bramki i z obroną strzału nie miał problemów Majchrowicz

20'

Blisko straty Cichocki, ale kapitan dobrze zachował się i wymanewrował dwóch naciskających go zawodników

19'

Wbiegł z piłką w pole karne Granlund, ale jego strzał obił poprzeczkę i piłka wyszła poza boisko!

Ofensywne przewinienie Nascimento

15'

Efektowny kontratak Zielonych. Nascimento zagrał na bok do Machado, ten przedłużył piłke do Abramowicza. Obrońca wpadł w pole karne i dośrodkował ja na głowę Mauridesa, ale ten uderzył niecelnie!

14'

Mocne dośrodkowanie piłki przez zawodnika Stali, ale głową piłke wybija Silva

12'

Dużo szczęścia miał Maurides, który wybił piłkę , ale trafił rywala. Cała sytuacja miała miejsce tuż za linią pola karnego!

Nieudane dośrodkowanie i piłka w dłoniach Primela

Radomiak nie opuszcza połowy Stali

5'

Piąta minuta i 3 rzut rożny!

Tym razem mielczanie skutecznie wybili piłkę

Dośrodkowanie Łukasika i będzie kolejny korner

Pierwszy rzut rożny

Zablokowany strzał Abrahama

Stadion praktycznie zapełnił się kibicami. Praktycznie, bo przed kasą biletową jeszcze kolejka

1'

Kontratak Zielonych, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Żyro

Tomasz Musiał rozpoczął mecz

Zawody poprowadzi Tomasz Musiał, czyli szczęśliwy dla radomian sędzia. Dwukrotnie rozjemca z Krakowa sędziował Zielonym i w obu przypadkach Radomiak wygrał 1:0!

Oba zespoły już w szatni po rozgrzewce

Oznacza to, że od początku w linii ataku - Maurides

Tymczasem prezentu urodzinowego Karolowi Angielskiemu nie zrobił Dariusz Banasik. Szkoleniowiec posadził najlepszego napastnika na ławce rezerwowych!

Do podstawowego składu wraca Filipe Nascimento, a także Damian Jakubik i... Daniel Łukasik

Gospodarze dziś bez dwóch podstawowych piłkarzy Raphaela Rossiego i Leandro Rossiego

Piękna słoneczna pogoda na obiekcie MOSiR-u, gdzie o godz. 12:30 rozpocznie się mecz PKO Ekstraklasy - Radomiak Radom vs Stal Mielec. Maciej Kwiatkowski serdecznie zapraszam!