Słupek po strzale Mikity!

89'

Kontuzja jednego z defensoró Sandecji. Przerwa w grze

88'

Abramowicz próbował zdobyć gola, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybijają przeciwnicy

Sokół - Bogusz, Kozak - Cichocki

84'

Pietrzkiewicz tym razem pewnie po dośrodkowaniu Amancio

Rzut rożny dla Zielonych

82'

Celny strzał Kuźmy, ale na posterunku Kochalski

80'

W końcu strzał gości. Uderzał z narożnika pola karnego Ogorzały, ale wysoko ponad poprzeczką

75'

Mikita - Gąska

Szykuje się kolejna zmiana. Na boisku pojawi się Mikita

74'

Teraz gra się wyrównała. Zieloni nieco się cofnęli i liczą na kontrataki

Małkowski - Ken, Peter - Bucko - Kuźma

65'

Efektowna akcja Jakubika. Ten popisał się sztuczką techniczną - za co otrzymał gromkie brawa - i dośrodkował futbolówkę na głowę Amancio. Ten był na spalonym

60'

Amancio - Leandro

Twra gorący, nieustający doping fanów Radomiaka

Kasprzak - Żołądź, Blanik - Prochownik

58'

Strzelał z wolnego Walski i o dużym szczęściu może mówić Kochalski. Piłka przeszła tuż obok słupka

Trener Dudek już ogląda mecz na siedząco. Chyba nie wierzy już w korzystny wynik swojego zespołu

Kontratak Sandecji i strzał Błanika w boczną siatkę

52'

Napastnik wykorzystał koszmarny błąd Pietrzkiewicza, który nie chwycił futbolówki i do niej dopadł Sokół - wbijając ją do siatki!

Dominik Sokół!!!

GOOOOOLLLLLLLLL!!!!!

Ta druga połowa lepiej rozpocząć się nie mogła

Leandro Rossi w środek bramki i mamy 2:0! Pietrzkiewicz rzucił się w swoją lewą stronę

GOOOOOOLLLLLL!!!!!!

Wykonawcą jedenastki będzie Leandro

49'

Faulowany w polu karnym Kozak i Myć podyktował rzut karny!

Koniec 1. połowy

Dośrodowanie z rogu i zakotłowało się w polu karnym gości. Sandecja wychodzi obronną ręką

Tyle samo kornerów ma póki co Sandecja

Tym razem Kozak wywalczył trzeci rzut rożny w meczu dla Radomiaka

40'

Kozak strzelał praktycznie z zerowego kąta, ale wprost w Pietrzkiewicza. Szkoda, że nie zauważył Sokoła...

39'

Szybki kontratak Zielonych, ale z piłką w polu karnym poślizgnął się Nascimento

38'

Dośrodkowanie Jakubika na głowę Sokoła, ale jego strzał niecelny. Ponadto był spalony

A asystą do Sokoła popisał się Meik Karwot. To było bardzo dobre zagranie

Hajda faulował Leandro. Kapitan zwija się z bólu. Tym razem bez kartki

34'

Gorąco pod bramką Sandecji, ale piłka po dośrodkowaniu Nascimento przeszła tuż ponad głową wyskakującego Cichockiego

Blanik

30'

Bodzioch głową na róg

W posiadaniu piłki także przeważa Radomiak. W statystykach jest 67 do 37 %

23'

Fatalny błąd w wykonaniu Pietrzkiewicza. Bramkarz wychodził do piłki na przedpolu i poślizgnął się na grząskiej murawie. Wykorzystał to Sokół, który przejął futbolówkę i naciskany przez obrońcę strzelił piłkę do pustej bramki!

Dominik Sokół!!!!

GOOOOLLLL!!!!

17'

Cichocki za dyskusje z sędzią

16'

Po raz kolejny zawodnik Sandecji otrzymuje kartkę za faul na Sokole

Piter - Bucko

Póki co bardzo dobre wejście w mecz Nascimento

Drobny deszcz nad stadionem

Żółta dlatego, że obok Boczka było jeszcze dwóch obrońców Sandecji

Nascimento do Sokoła, a ten wychodził ze swojej połowy i gdyby nie zatrzymał go Boczek, to napastnik miałby przed sobą tylko bramkarza!

Boczek

4'

Wrzut Abramowicza i zablokowany strzał Kozaka

3'

Pierwsza groźna okazja strzelecka Radomiaka. Nascimento do Kozaka, a ten mocno wstrzelił futbolówkę w pole bramkowe, ale tam lepsi defensorzy Sandecji!

Na trybunach brzmi - "Radomiak jesteśmy z Wami"!

Już od pierwszych sekund głośny doping kibiców Radomiaka!

Zaczynamy!

Losowanie wygrał kapitan Radomiaka i gospodarze atakować będą na bramkę, od strony tablicy wyników

Są także sędziowie

Leandro wyprowadza Radomiaka! Zieloni, na...zielono

Oni dziś w tradycyjnych strojach - Biało-czarne koszulki w paski i białe spodenki

Jako pierwsi na murawę wybiegają zawodnicy Sandecji

W tym sezonie prowadził dwa mecze Radomiaka i oba Zieloni wygrali

Arbitrem meczu będzie Wojciech Myć z Lublina

Radomiak: Kochalski – Abramowicz, Bodzioch, Cichocki, Jakubik – Karwot, Nascimento – Kozak, Gąska, Leandro – Sokół

Sandecja zagra w następującym składzie: Pietrzkiewicz - Dziwniel, Danek, Błanik, Walski, Ogorzały, Chmiel, Piter-Bucko, Kasprzak, Hajda, Boczek.

Za to podopieczni Dariusza Dudka chcą iść dziś za ciosem. Oni nie przegrali w lidze - uwaga, od 17. spotkań!

Zespół gospodarzy bez czterech podstawowych zawodników. Zabraknie: Karola Angielskiego, Mateusza Radeckiego i Raphaela Rossiego. Na ławce rezerwowych pojedynek rozpocznie narzekający na uraz pleców - Michał Kaput...

Obie drużyny już na murawie i trwa rozgrzewka

Dzień dobry! Po raz ostatni kibice Radomiaka mecz swoich ulubieńców o punkty w Radomiu obejrzeli 28 lipca 2020 roku. Teraz w końcu nadarzy się okazja, by zobaczyć w akcji 3. drużynę obecnego sezonu!