KONIEC MECZU! Radomiak wygrywa z Sandecją 1:0

90+6'

Kaput (Radomiak)

90+4'

Przynajmniej nie będzie kontry po tym strzale Górskiego... Bardzo niecelny strzał napastnika Radomiaka

90+3'

Mikita mądrze w narożniku - wywalczył rzut rożny

90+1'

Niecelny strzał głową De Souzy po dośrodkowaniu z prawej strony

90'

Co najmniej 6 minut dłużej potrwa to spotkanie

87'

Banasiak z dystansu i broni Bielica

86'

De Souza za Kanacha (Sandecja)

85'

Winsztal zadebiutuje w Fortuna 1 Lidze. Wchodzi za Michalskiego (Radomiak).

83'

Kun minął Mikitę i oddał celny strzał. Był on jednak zbyt lekki żeby zaskoczyć Kochalskiego, który pewnie łapie tę piłkę

82'

Makowski z rzutu wolnego wprost w mur

80'

Mikita z dystansu i broni golkiper Sandecji

79'

Podanie z głębi pola do wychodzącego Makowskiego, ale z własnego pola karnego wybiega Bielica i wybija na rzut rożny

78'

Chmiel zakręcił trochę obrońców Radomiaka, ale ostatecznie głową wybija Cichocki

77'

Mikita za Leandro (Radomiak)

75'

Kun za Danka (Sandecja)

74'

Druga w dzisiejszym meczu przerwa na uzupełnienie płynów

73'

Dzisiejszy mecz ogląda 4026 kibiców

72'

Znowu w natarciu radomianie - znowu nieskuteczni. Tym razem niecelnie Michalski

70'

Michalski (Radomiak)

69'

Kibice Sandecji wrzucili race na murawę....

68'

Z dystansu Walski, ale obok bramki. Jedna z nielicznych prób ofensywnych gości

65'

Ogorzały za Klichowicza (Sandecja)

65'

Kolejna zmarnowana okazja... Makowski przerzuca piłkę na prawą stronę do Jakubika, ten jednak za długo przyjmował, za długo się zastanawiał i ostatecznie nie oddał strzału

62'

Coś niesamowitego! Kolejna okazja dla Radomiaka i znowu zieloni nieskuteczni! Tym razem Abramowicz chybił. W trzy minuty gospodarze mogli, a nawet powinni zdobyć trzy gole...

62'

Znowu szansa Górskiego i znów w dobrej sytuacji napastnik zielonych jest nieskuteczny!

60'

Znakomita okazja dla Radomiaka! Podanie z lewej strony od Abramowicza w pole karne do Makowskiego, ten wykłada Górskiemu. Strzał napastnika Radomiaka jednak niestety niecelny - piłka niecały metr minęła słupek

56'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu - Banasiak za Lewandowskiego (Radomiak)

55'

Jakiś uraz Lewandowskiego. Zawodnik opatrywany na środku boiska

52'

Żółta kartka dla Leandro (Radomiak) za próbę wymuszenia rzutu karnego

51'

Rzut wolny dla Radomiaka z 20 metrów. Ładny strzał Makowskiego, ale broni Bielica

50'

Kanach (Sandecja)

48'

Lewandowski (Radomiak)

46'

GRAMY! Zaczął Radomiak. Oba zespoły bez zmian w składach

45+2'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45'

Co najmniej 2 minuty doliczone do pierwszej połowy

45'

Znowu w natarciu Radomiak. Jakubik uruchomił Lewandowskiego, ale podanie nieco za mocne

42'

Niezła akcja Radomiaka, niestety zakończona mocno niecelnym strzałem Górskiego

39'

Makowski odebrał piłkę w środku pola, podał do Michalskiego, ale ten niestety potknął się w polu karnym rywali

38'

Trzy rzuty rożne z rzędu dla Sandecji, ale bez większego zagrożenia

34'

Walski na prawe skrzydło do Danka, ten schodzi do środka i oddaje niecelny strzał

33'

PIerwsza żółta kartka w tym meczu - upomniany Danek (Sandecja)

30'

Przerwa na uzupełnienie płynów. W Radomiu dziś słonecznie i bardzo ciepło

29'

Piłka w bramce Kochalskiego, ale sędzia pokazuje spalonego

25'

O ile pierwsze minuty były dla Sandecji, tak przez co najmniej ostatnich 15 to Radomiak jest stroną przeważającą

21'

Kolejna świetna okazja dla zielonych! Z dystansu próbował Kaput i z największym trudem broni Bielica

19'

GOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dośrodkowanie Michalskiego z rzutu rożnego, zgranie głową Górskiego i Abramowicz strzałem nogą z piątego metra kieruje piłkę do siatki!

17'

Zabrakło precyzji... Makowski chciał uruchomić Leandro, a ten byłby niemal sam na sam z bramkarzem. Podanie jednak za mocne

15'

Sporo gry w środku pola w pierwszym kwadransie

14'

Radomiak wygląda teraz lepiej niż na początku meczu

9'

Ależ uderzenie Makowskiego! Pomocnik Radomiaka huknął z dystansu i z problemami broni Bielica

8'

Zamieszanie pod bramką gości. Miejsce do strzału miał Makowski, a potem Górski. Ostatecznie jednak rywale wybijają futbolówkę

8'

Leandro mocno z prawej strony i piłka wychodzi poza boisko

7'

Jak na razie inicjatywa po stronie Sandecji

3'

Z daleka próbował Kanach, ale strzał bardzo niecelny

2'

Groźnie pod bramką Radomiaka. Podanie z głębi pola do wychodzącego Klichowicza, ale uprzedził go Kochalski

1'

GRAMY! Zaczęła Sandecja! Goście w ciemnych strojach, Radomiak na zielono-biało

g.17.28

Sędziowie wyprowadzają obie ekipy na murawę.

g.17.22

Trener Dariusz Banasik dziś obejrzy mecz z trybun - został zawieszony na dwa mecze przez Komisję Dyscyplinarną PZPN. Radomiaka z ławki poprowadzi Maciej Lesisz

g. 17.18

W stosunku do poprzedniego meczu z Odrą Opole, w Radomiaku aż cztery zmiany - na boisku Michalski, Górski, Leandro i Lewandowski. Na ławce natomiast Klabnik, Mikita, Nowak i Karwot.