Persak - Kubowicz

68'

Przerwa w grze. Na boisku leży opatrywany Persak

65'

Ładna akcja Radomiaka. Piłkę na kilkadziesiąt metró do Gąski podał Karwot, a pomocnik uderzył z dystansu, ale na posterunku Łakota

64'

Kiełbasa - Antonik

Szykuje się trzecia zmiana w Resovii. Wcześniej na boisku (tuż po przerwie) pojawili się Wróbel i Wasiluk

57'

Suną ataki radomian. Tym razem Resovię od straty gola uchronił słupek!!!

52'

Abramowicz z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

51'

Bartłomiej Kiełbasa - za powstrzymanie ataku radomian

Rozpoczęła się druga połowa!

Koniec 1. połowy!!!

Piłka w siatce rzeszowian! Karol Angielski zdecydował się na strzał zza pola karnego. Ta po drodze trafiła jeszcze w jednego z obrońców i zaskoczyła Łakotę!

Karol Angielski!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!

43'

Rzut rożny dla Zielonych. Najpierw uderzał Kozak, ale w obrońcę, a dobitka Jakubika bardzo.... niecelna

39'

Zablokowane uderzenie Jakubika zza pola karnego

36'

Efektowna parada Łakoty. Dośrodkowywał Karwot, a lot piłki zmienił obrońca Resovii i o mały włos a strzeliłby samobója!

Stały fragment gry Resovii, ale obrońcy Radomiaka wybijają na aut

Cały czas za bramką Kochalskiego rozgrzewa się czterech zawodników Radomiaka

31'

Groźnie pod bramką Resovii. Strzelał Leandro, ale jego uderzenie z problemami wybił na bok Łakota. Do piłki dopadł Abramowicz, ale miał zbyt ostry kąt i trafił futbolówką w boczną siatkę

27'

Podopieczni Macieja Lesisz ( w tym meczu) konsekwentnie utrzymuja się przy piłce i chcą zdobyć kolejne bramki. Teraz od kilku minut nie opuszczają połowy rywala

21'

Właśnie po tym rzucie rożnym Damian Gąska dośrodkował na głowę Raphaela Rossiego, a ten przymierzył w samo okienko!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL

Radomiak stara się zmienić rezultat. Kozak dośrodkował w pole karne do Leandro, ale tego uprzedzili obrońcy...Rzut rożny

15'

Ofensywny mecz w Radomiu. Teraz strzelali rywale, ale piłka wysoko ponad bramką Radomiaka

14'

Strzelał Leandro, ale jego uderzenie piłki poszybowało kilka dobrych metrów od bramki Resovii

12'

Próba dośrodkowania Jakubika okazała się strzałem na bramkę. Piłkę pewnie chwyta Łakota

Kibice Radomiaka głośno dopingują swoich idoli. Ci nieco zaskoczeni taka odpowiedzią rzeszowian...

9'

Kochalski chwyta piłkę po strzale rywal zza pola karnego

Mateusz Kochalskiego pokonał Bartłomiej Kiełbasa!

5'

Co za odpowiedź Resovii. Piłkę w bramce Zielonych umieszcza.

3'

Szybkie otwarcie. Karol Angielski i 1:0

Dziś pierwszym trenerem Radomiaka Maciej Lesisz, który zastępuje pauzującego za kartki Dariusza Banasika

Koniec meczu w Kielcach. Tam grano w sumie 99 minut i padł remis 3:3! To dobry rezultat dla Radomiaka

Mecz z wysokości trybun obejrzy 1033 widzów, bowiem na tyle pozwalają przepisy epidemiczne

Zawody poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska

Resovia: Łakota - Twardowski, Kuczałek, Soljić, Adamski, Podhorin, Usarz, Kiełbasa, Jaroch, Persak, Zdybowicz

Składy: Radomiak - Kochalski - Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Leandro, Kaput, Radecki, Karwot, Gąska, Angielski

Arka to najbliższy rywal Radomiaka

Trwa mecz w Kielcach. Tam do 72. minuty Korona prowadziła z Arką Gdynia 3:0, ale obecnie w 90. minucie jest już remis!

Zakończyło sie już kilka spotkań. Widzew Łódź przegrał z GKS-em Tychy, a dwa gole stracił w doliczonym czasie gry. Tymczasem Chrobry Głogów uległ GKS-owi Bełchatów.

Ponadto w barwach gości dwaj dobrze znani z występów w Radomiaku: Bartosz Jaroch i Jakub Wróbel. Ten drugi dziś na rezerwie