KONIEC MECZU! Radomiak remisuje u siebie z Puszczą

Rzut wolny dla Radomiaka. Dośrodkowanie Banasiaka jednak mało precyzyjne

Co najmniej cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

88'

Orłowski za Serafina

87'

Dobra akcja zielonych, Mikita wykłada piłkę w pole karne. Znowu jednak nie było strzału na bramkę rywali

86'

Ładne podanie Makowskiego po ziemi, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji. Szkoda

83'

Co za strzał Tomalskiego z dystansu i poprzeczka ratuje Radomiaka!

82'

Uwakwe za Embalo

79'

GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Miękkie dośrodkowanie Leandro wprost na głowę Cichockiego, a ten pokonuje Niemczyckiego!

75'

Dzisiejszy mecz ogląda 3526 kibiców

75'

Winsztal niecelnie głową

74'

Leandro zmienia... Kaputa, który wszedł na boisko... w przerwie

73'

Strzał Abramowicza po ziemi zbyt lekki

72'

Spore zamieszanie przy ławce rezerwowych Radomiaka. Długo rozgrzewał się Nowak, był już przebrany, ale Leandro dał sygnał, że może wejść na boisko. Po paru minutach Brazylijczyk gotowy jest do gry, a Nowak z powrotem usiadł na ławce, czym nie był zachwycony

69'

Bąk za Sitka

67'

Makowski schodził z prawego skrzydła do środka. Obrońcy odebrali mu w końcu futbolówkę

65'

Karwot

64'

Gra zielonych wciąż nie wygląda dobrze...

60'

Kontra Radomiaka, wydawało się, że Makowski za bardzo wyrzucił się do linii bocznej, ale z ostrego kąta przymierzył i trafił w słupek!

58'

Strasznie chaotyczna gra Radomiaka...

57'

Winsztal za Michalskiego

56'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbija się od Żytka i trafia w ręce Kochalskiego

52'

Kaput ryzykował tym wejściem drugą żółtą kartkę. Sędzia go jednak oszczędził

50'

Strzał Kotwicy zablokowany

49'

Widejko

48'

Kolejna groźna akcja Puszczy! W dobrej sytuacji znalazł się Czarny, który jednak zamiast strzelać próbował podać do Stępnia, a ten nie sięgnął piłki

47'

Embolo i Kaput obejrzeli żółte kartki

47'

Spięcie pomiędzy zawodnikami obu drużyn na środku boiska

46'

Tuż po przerwie groźnie pod bramką Kochalskiego. Na szczęście Embalo nie trafia czysto w piłkę, a i sędzia odgwizdał wcześniej spalonego

46'

GRAMY!

Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Oby po przerwie było lepiej

Już w przerwie pierwsza zmiana w Radomiaku. Kaput za Jakubika

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45+1'

Kotwica

45'

Co najmniej minuta doliczona do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie

45'

Zamieszanie w polu karnym Puszczy. Próbował Michalski, ale dwukrotnie został zablokowany. Potem strzelał Jakubik... wysooooko ponad bramką

43'

Centra Mikity, ale nie wiadomo do kogo

42'

Karwot strzela z rzutu wolnego i trafia w głowę jednego z rywali

41'

Zagranie ręką jednego z zawodników Puszczy tuż przed swoim polem karnym

37'

Żółte kartki dla Banasiaka oraz dla Studzińskiego, trenera bramkarzy Radomiaka

37'

GOL DLA PUSZCZY! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, nożycami próbował Embalo - zamiast strzału wyszło podanie, piłka trafia pod nogi Żytka, który pokonuje Kochalskiego...

36'

Kolejna okazja dla Puszczy! Strzela Widejko i znowu górą Kochalski

35'

Embalo przed szansą i znowu świetnie broni Kochalski!

34'

Mikita zbyt długo holował tę piłkę i ostatecznie stracił ją przed polem karnym rywala

31'

Błąd zielonych w środku pola, Puszcza wychodzi z kontrą, podanie do WIdejki, ten mocnym strzałem próbuje pokonać bramkarza Radomiaka. Kochalski jednak dobrze interweniuje!

30'

Tomalski z narożnika pola karnego wysoko ponad bramką Kochalskiego

26'

Zamieszanie pod bramką rywali, piłka trafia pod nogi Abramowicza, a ten z pięciu metrów uderza wprost w bramkarza rywali - to powinien być gol!

24'

Radomiak kontroluje sytuacje na boisku. Puszcza jak dotąd bez żadnej groźnej akcji

21'

Mikita ponownie lewym skrzydłem, dogrywa w pole karne i Michalski nie sięgnął piłki głową

17'

Trójką wychodzili radomianie w tej kontrze, ale zmarnował ją złym podaniem Górski! Potem Banasiak próbował jeszcze po ziemi z dystansu, jednak strzał był zdecydowanie zbyt lekki

13'

Centra z rożnego, strzela Abramowicz i dobrze broni Niemczycki!

12'

Ładna akcja gospodarzy. Mikita wrzuca piłkę w pole karne, jednak defensorzy Puszczy wybijają ostatecznie na rzut rożny

11'

Dwa rożne z rzędu dla radomian. Po dośrodkowaniu piłka trafia pod nogi Górskiego, ten ładnie się składa, ale strzela obok bramki

8'

Abramowicz do Mikity na lewą stronę, ten dogrywa wzdłuż linii. Górski jednak nie opanował futbolówki. Szkoda, bo to mogła być bramka! Ostatecznie łapie Niemczycki

7'

Kombinacyjna akcja Radomiaka, ale dośrodkowanie Michalskiego nie było dokładne

5'

Dużo rwanej gry na razie

2'

Centra w pole karne z rzutu wolnego, głową Abramowicz, ale sędzia odgwizduje faul w ofensywie

1'

Długa piłka Banasiaka do Mikity z pominięciem linii środkowej, ale trochę zbyt mocna i łapie golkiper Puszczy

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.13.58

Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na murawę. Radomiak dziś na zielono-biało, a puszcza na czerwono-czarno

g.13.56

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Sylwester Rasmus z Torunia

g.13.49

Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę i udały się do szatni. Tymczasem młodzież z Akademii Radomiaka prezentuje w jakim ustawieniu zagra dziś Radomiak

g.13.43

Radomiak dziś bez Leandro w wyjściowym składzie. Brazylijczyk narzeka na uraz i jest dziś tylko na ławce rezerwowych

g.13.42

Niespełna 20 minut pozostało do rozpoczęcia ostatniego meczu pierwszej rundy rozgrywek Fortuna 1 Ligi