Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak Radom o PKO Ekstraklasę zagra z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim

Radomiak Radom o PKO Ekstraklasę zagra z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Piłkarze Radomiaka Radom w pierwszym półfinałowym meczu baraży o awans do PKO Ekstraklasy pokonali Miedź Legnica 3:1 i zapewnili sobie udział w finale. 

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-zdecydowanie-lepszy-od-miedzi-legnica-zieloni-wygrali-i-sa-w-finale-barazy-o-awans-do-pko-ekstraklasy/66321

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W drugim meczu półfinałowym Warta Poznań pokonała 1:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza po golu Michała Jakóbowskiego. 

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/pierwszy-mecz-barazowy-radomiaka-zdjecia/66323

Oznacza to, że w decydującym o awansie do PKO Ekstraklasy Radomiak spotka się właśnie z Wartą. Ze względu na to, że poznaniacy w sezonie regularnym byli wyżej w tabeli od radomian, to oni będą gospodarzem pojedynku finałowego. Odbędzie się on w piątek, 31 lipca, w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie Warta rozgrywa swoje domowe spotkania. Początek o godzinie 17.40. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Przypomnijmy, że w sezonie regularnym Warta dwukrotnie pokonała Radomiaka. U siebie radomianie przegrali 0:2, a na wyjeździe 0:3. Czy w tym najważniejszym meczu w sezonie tym razem Radomiak będzie górą?

Michał Nowak fot. Piotr Nowakowski / cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 178.235.178.*** 2020-07-29 02:35
    Niestety Radomianie nie nastawiajcie się na wygraną z pokorą przygotujcie się na porażkę. Przypominam że na wiosnę Radomiak przegrał w Poznaniu 3-0 a w zeszłym roku w Radomiu również przegrał 2-0 Także z pokorą bez oszołomstwa że już wygraliśmy przygotować się na najgorsze z nadzieją na najlepsze
    • 74%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.191.165.*** 2020-07-30 18:08
      Nie martw sie radomiak przezyje a warta spadnie
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BOLO 89.64.91.*** 2020-07-29 22:18
    Do 3 razy sztuka!!! Tylko Radomiak!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Realista 5.173.147.*** 2020-07-29 19:02
    Bieda z nędza w tym Radomiu, oba kluby ledwo przędą z roku na rok, żaden z klubów nie ma swojego stadionu, a tu banda klaunów z trybun pręży muskuły i udowadnia sobie, który klub jest mniej do d.py. Weźcie chłopcy swoje grabki, łopatki i wiaderka i wyjdźcie z tej piaskownicy w dorosłe życie.
    • 62%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~stary golebiarz ze szklanej 89.0.134.*** 2020-07-29 10:28
    warta to za komuny byl milicyjny klub tak jak blekitni kielce dzis korona.korona to juz 3 liga.warta nie ma kibicow ani kasy.bramka z varu ze spalonego w barazach.po co PZPN promuje takie kluby co maja 50 kibicow czyli rodziny etatowcow.to jednak nie jest sport.Przeciez oni obsuna sie po jednym sezonie.Bedzie Radomiakowi ekstremalnie trudno bo tu nie boisko gra.Sadze ze to jednak niemozliwe do wykonania.
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1945 37.225.61.*** 2020-07-29 11:28
      Już cię dupa piecze bo Warta wygrała? A myślisz że radomiak ile będzie siedział w ekstraklasie? (oczywiście jak awansuje) pierwszy mecz z LECHIĄ i baty. Nara.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 89.0.134.*** 2020-07-29 12:23
      twoja bron to zawsze od niepamietnych czasow od radomiaka w...l dostawala i co sie martwisz o to ile zieloni beda w ekstra,martw sie ile bron przywiezie od sokola przytyk
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 188.146.106.*** 2020-07-29 13:37
      1945 a fenomen Rakowa Częstochowa? Zespół bez stadionu z piłkarzami bliżej nie znanymi a dali radę choć większość tzw znafców ich skazywała na spadek. W lidze utrzymuje się zwycięstwami ze słabeuszami a porażki z najmocniejszymi są rzeczą oczywistą choć niespodzianki się zdarzają
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rm 178.235.178.*** 2020-07-29 15:21
      Nie porównuj Częstochowy, Radomiak zawsze był i jest do dojenia kasy. W kolejnym sezonie zabije ich wynajem stadionu i kosmiczne długi.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1926=997 milicja 83.245.232.*** 2020-07-29 15:30
      Radomiak nigdy nie przegra tak jak osiedlowy klubik 5 kibiców rgksu brun klubem wstydu 8-0 i pośmiewiska 5-0 Piaseczno pozdrawia chłopców do bicia! Hahahahahaaaa brun! Co? Pośmiewisko!!!
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 89.0.134.*** 2020-07-29 15:37
      jak ew.wejda to dostana 10mln tylko za same transmisje TV.jest co dzielic.juz znasz umowe z legia za wynajem? a jak na mecz przyjdzie 10 tys kolesi z w-wy na hiciora to myslisz ze kto dostanie kase za bilety.gwarantuje ci ze na mecze na legii przyjdzie wiecej ludzi jak na narutowicza.czysty zysk.
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Rdm 94.254.234.*** 2020-07-29 16:27
      Haha to broń z radomiakem jakoś derby wygrac niedawno potrafiła i to Radomiak nigdy kibicowsko nie potrafił zrobić porządku z kibicami których jest garstka na plantach. Zresztą gdyby nie Radek nieporadek prezydent Radomia nie wchodził w d... kibicom i nie dofinansowywał tego marnego klubiku to już dawno by mieli powtórkę z historii i spadek do okręgówki za długi i brak płynności finansowej
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~hubi 83.6.129.*** 2020-07-29 00:08
    Ciekawe kto ma więcej kibiców - Warta czy Broń? Myślę, że porównywalnie.
    • 65%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 94.254.234.*** 2020-07-29 10:12
      Broń klub z historią a ks bata co to jest ? Żydowski klub który wchodzi w d... Legii hahaha żałosne
      • 65%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.200.*** 2020-07-29 11:06
      W Poznaniu Wartę wszyscy traktują po macoszemu bo tam i tak najistotniejszy jest Lech. Tak samo w Radomiu po macoszemu traktuje się Broń.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Padlina 1926 planty 83.245.232.*** 2020-07-29 15:42
      W 4 lidze jest jeden murowany kandydat do spadku to padlina, żenada, wstyd brun planty. Co tydzień będą baty po 5-0 od wszystkich. Jest taki apel do władz miasta, żeby nie było wstydu dla naszego miasta należałoby zakazać tym chłopcom do bicia używania w swojej żałosnej nazwie słowa Radom.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Cwe........l !!! Zydomiak !!! 94.254.234.*** 2020-07-29 16:18
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brun klub pośmiewisko 83.245.232.*** 2020-07-28 23:04
    Panowie bez strachu, jesteście lepsi i to po prostu w piątek pokażecie! Warta to osiedlowa drużynka 5 kibiców tak samo jak milicyjna brun. Pokażcie w piątek, se jesteście wielcy! Lać bezkibicowski klubiki!
    • 74%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1945 178.235.178.*** 2020-07-29 15:25
      Lać bezdomny sztuczny twór z zakłamaną historią. Osiedlowy klubik, pośmiewisko z Poznania wyeksmituje podmiejskich do Puław. Ale będzie beka!
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~lisek 178.235.184.*** 2020-07-29 10:32
    Będzie ciężko ale ... to tylko jeden mecz. Wszystko się może zdarzyć, szybka bramka, rykoszet , jakaś czerwień . A potem już tylko migrena prezesów i miasta.
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Goscie 37.225.43.*** 2020-07-29 09:56
    Jak dla nas to mogliby grać i w bklasie lub wogle zamknąć klub , wogle nas nie interesuje piłka nożna czasami więcej z tego szkody dla normalnych ludzi niż pożytku te mecze, jak pozamykane ulice, tłumy ludzi nie zawsze zachowujacych się odpowiednio i wiadomo co się z tym wiąże, bez takich miejsc, meczów miasta są spokojniejsze .
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-07-29 10:11
      Wyprowadz się do lasu tam jest cisza, spokój i nie ma meczów.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.184.*** 2020-07-29 10:29
      To po cholerę się udzielasz ?
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 86.171.190.*** 2020-07-29 09:28
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.153.*** 2020-07-28 23:36
    Debry Poznania w przyszłym roku w ekstraklasie
    • 76%
    • |
    • oceń:
    • |