Bramki: Sokół (18., 33.), Makowski (56.) - Pruchnik (24., 25.)

90'

Malarz broni strzał z dystansu i koniec meczu!

89'

Wybijamy, piłka wraca do Pruchnika, ten znów zagrywa w pole karne i był tam piłkarz Legii, który z bliskiej odlegości trafia do bramki. Numer 5.

88'

Jeszcze jeden korner.

87'

Kontra Legii, strzał z dystansu i broni Haluch. rożny.

86'

Kapitalna kontra Winsztala i Filipowicza, ten drugi górą zagrywa w pole karne, ale szybsi byli obrońcy.

85'

Po rożnym precyzyjnie głową strzela Wawszczyk, ale świetnie broni Malarz.

84'

Winsztal odstawił rywala na skrzydle, dogryw w pole karne, ale tylko korner.

83'

Szybka kontra Legii, zawodnik z numerem 27 strzela z dystansu i trafia w poprzeczkę!

82'

Ładna, ale niecelna próba podania gór w pole karne Radomiaka.

81'

Znow zablokowany strzał gości z dystansu, a na spalonym przy próbie dobitki był Zjawinski.

80'

Jakub Rolinc zmienia Leandro. Winszal zajmie miejsce na skrzydle, Rolinc w ataku.

79'

Dobra akcja lewą stroną zakończona niecelnym strzałem Mikity.

78'

Winsztal w pole karne, łapie Malarz.

77'

Faul Radomiaka w środku pola.

76'

Przepraszamy, to Klabnik. Za niego Świdzikowski. Winsztal natomiast zastąpił Sokoła.

75'

Makowski potrzebuje pomocy medycznej. Zaraz i tak zmieni go Winsztal.

74'

W drużynie gości zmiany odnotujemy po meczu. Na pewno była taka w ataku, gdzie Rosołka zmienił Zjawiński.

73'

Maciej Filipowicz za Adama Banasiaka.

72'

Patryk Mikita, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku, nie dopadł do dośrodkowania w pole karne.

71'

Jakubik strzela po akcji Leandro, problemy miał Malarz, dobitka wpada do siatki, ale był spalony.

70'

Zablokowany strzał Leandro w polu karnym.

69'

Aż dziewięć fauli Legii w tej połowie. Radomiak rozgrywa w srodku pola.

68'

Chwila przerwy w grze, ale już wracamy .

67'

Sokół leży na murawie po powietrznym starciu z rywalem.

66'

Leandro minął kilku rywali, ale nie mógł oddać strzału. Oddał piłkę, po chwili strzelal Banasiak, zablokowali rywale. Korner.

65'

Grudniewski lepszy od Karbownika pod polem karnym.

64'

Po przerwie Radomiak gra częściej długimi podaniami. Póki co dobrze w obronie spisuje się Legia.

63'

Sokół złapany na spalonym.

62'

Zablokowany strzał piłkarza z numerem 21.

61'

Bruno ruszył szybko skrzydłem, ale zbyt mocno podawał do Sokoła.

60'

Wawszczyk i Kaput za Świdzikowskiego i Kaputa. Kapitanem od teraz Leandro.

59'

Zablokowany strzał z dystansu bodajże Aftyki.

58'

Radomiak spokojnie kontroluje mecz.

57'

W międzyczasie do bramki wszedł Artur Haluch.

56'

Banasiak z linii pola karnego wstrzelił piłkę w pole karne, dobił ją Makowski i mamy 3:2!

55'

Kolejny faul, teraz w bocznej stefie boiska. Szansa na dośrodkowanie dla Banasiaka.

54'

Sporo fauli gości po przerwie. To już piąte przewinienie.

53'

Szukał szansy Radomiak, grę od bramki wznowi Malarz.

52'

Leandro w polu karnym, rywale blokują strzał.

51'

Dobra próba podania od Karwota, ale piłkę zgarnęli rywale.

50'

W środku pola faulowany Karwot.

49'

Bez zagrożenia.

48'

Leandro zatrzymany w polu karnym, rzut rożny,

47'

Sokół powalczył w polu karnym, ale zatrzymał go obrońca.

46

Gramy!

Za chwile początek drugiej połowy. Bez zmian w Radomiaku

45'

Sokół fauluje i mamy koniec pierwszej połowy!

45'

Kontra Legii, obrońca wybija z piątego metra. Zdążył przed napastnikiem.

44'

Karbownik razy ratuje sytuację wybijając piłkę z pola karnego.

43'

Wciąż Radomiak przy piłce pod bramką rywali.

42'

Niesamowite! Drugi raz w karierze Leandro myli się z karnego!

41'

"Zieloni" prowadzą grę i mamy rzut karny!

40'

Świdzikowski przepchnął obrońcę i łapie Kochalski.

39'

Radomiak zatrzymuje akcję Legii w środku pola faulem.

38'

Podanie do Banasiaka, ale nie zdołał się przedostać pod pole karne.

37'

Spalony po akcji "Zielonych".

36'

Znów przewaga Radomiaka, ale goście wychodzą spod pressingu.

35'

Dobry atak prawą stroną Legii, ale jeszcze lepiej obrońcy Radomiaka.

34'

Wysoko atakuje Radomiak, Malarz wybija.

33'

Radomiak rusza z kontrą, Leandro dogrywa do Sokoła i remis!

32'

Walka w środku pola, zatrzymany Karbownik, po chwili przerwana akcja i piłka na aucie.

31'

Niecelny strzał Radomiaka z dystansu.

30'

Rzut rożny dla Radomiaka, wybija Legia.

29'

Banasiak minął rywala, dograł w pole karne, ale wybili rywale.

28'

Bruno Luz zatrzymany w środku pola faulem. Narzeka na ból kostki.

27'

Dośrodkowanie Pruchnika, spalony Legii.

26'

Znów faul przed polem karnym, ale teraz ok. 25-30 metrów...

25'

Pruchnik przymierzył i tym razem trafił od poprzeczki.

24'

Szybka strata i znów faul przed polem karnym Radomiaka..

24'

Pruchnik przymierzył i trafił od słupka. Bez szans Kochalski.

23'

Powrót Leadnro, ale faul przed polem karnym. Ok. 20. metrów do bramki.

22'

Kochalski wychodzi i pewnie łapie piłkę.

21'

Rożny dla Legii, wybija Radomiak. Teraz wolny i znów szansa na dośrodkowanie.

20'

Pruchnik w pole karne, Sokół wybija.

20'

Rzut wolny dla gości z bocznej strefy boiska.

19'

Leandro wybija z własnego pola karnego po dośrodkowaniu.

18'

GOOOOOOL! Banasiak z rożnego, Sokół na krótszym słupku i mamy 1:0!

18'

Zablokowane uderzenie Radomiaka, rożny.

17'

Leandro znów próbuje dograć w pole karne, obrońcy to powstrzymali i mamy aut.

16'

Bruno faulowany na połowie rywali.

15'

Wybijają goście z własnej połowy.

14'

Leandro szukał szansy na prawej stronie, ale mamy tylko korner.

13'

Karbownik odbiera w środku pola, rusza z kontrą, zatrzymał go Grudniewski.

12'

Skiksował Karwot przy próbie strzału, z dystansu uderza Leandro - obok bramki.

11'

Dobre podanie Bruno Luza do Banasiaka, ten wychodzi na sam na sam, ale zatrzymał go Malarz! Po chwilli broni też dobitkę Sokoła.

10'

Walka na boku boiska, zatrzymany Bruno Luz.

9'

Złe podanie Kochalskiego do Świdzikowskiego, aut dla Legii w okolicach pola karnego.

8'

Luz na bliższy słupek, Sokół strzela ponad bramką.

7'

Faul Legii z boku boiska, szansa na dośrodkowanie.

6'

Wybijamy piłkę z własnego pola karnego.

5'

Faul z naszej strony, pierwszy w tym meczu.

4'

Póki co bez większych emocji z obu stron.

3'

Spokojnie rozgrywamy piłkę na własnej połowie.

2'

Atak gości, ale bez problemu bronimy.

1'

Gramy!

13:15

W składzie gości pochodzący z Kowali Michał Karbownik i testowany latem w Radomiaku Radosław Pruchnik (kapitan). Jest też mistrz Polski, Arkadiusz Malarz.

13:10

Radomiak: Kochalski - Grudniewski, Klabnik, Świdzikowski, Jakubik - Banasiak, Karwot - Luz, Makowski, Leandro - Sokół.

13:05

Legia II: Malarz - Wojtysiak, Gęsior, Bondarenko, Leleno - Pruchnik, Karbownik, Praszelik - Shapiro-Thomson, Rosołek, Aftyka.

13:00

Za kilka chwil postaramy się podać składy meczowe.

12:50

Mecz odbędzie się jednak na bocznym boisku przy ul. Struga 63. Będzie chwilowe opóźnienie.

8.00

Relację LIVE z meczu Radomiaka Radom z rezerwami Legii Warszawa rozpoczniemy ok. godz. 12.30!