Kałuziński strzela z rzutu wolnego i broni Majchrowicz

Co najmniej cztery minuty doliczone przez arbitra

Pik urwał się obrońcom Lechii uderzył po ziemi, Buchalik "wypluł" piłkę do swojej lewej strony, tam czekał Alves, ale jego dobitka ponad poprzeczką!

Feliks znalazł się z prawej strony pola karnego, ale jego centra niecelna

81'

Nowakowski za Cele

80'

Mamy zmianę! Po analizie VAR sędzia jednak nie uznał gola! Na tablicy więc dalej 4:1!

80'

Neugebauer za Paixao

79'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Ależ bawią się "Zieloni"! Feliks przyjął futbolówkę, zgubił obrońcę, wyłożył piłkę Pikowi, a ten strzałem po ziemi pokonuje Buchalika! Radomiak - Lechia 5:1!!!

77'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i do siatki po strzale głową trafia Feliks!

75'

Dobre piąstkowanie Majchrowicza po centrze z prawego skrzydła Lechii

74'

Durmus strzela z rzutu wolnego i dobrze broni Majchrowicz

73'

Zjawiński za Gajosa

72'

Feliks indywidualnie, pobiegł z piłką dobre kilkanaście metrów środkiem boiska, oddał strzał, ale po interwencji Buchalika futbolówka odbiła się od słupka!

70'

Nascimento sprzed pola karnego, ale wysoko ponad poprzeczką

70'

Cele strzela po ziemi i broni Buchalik

69'

Pik pognał prawą flanką, ale powinien lepiej dośrodkować... pewna interwencja jednego z obrońców Lechii

68'

Maurides nie będzie kontynuował gry. W jego miejsce Feliks

68'

Opatrywany Maurides. Ostatnie minuty dość spokojne

62'

Dwie zmiany w Radomiaku:

- Pik za Leandro

- Pawłowski za Grzybka

61'

Świetna parada Majchrowicza, który broni uderzenie Nalepy!

60'

Potrójna zmiana w Lechii:

- Clemens za Piłę

- Kałuziński za Diabate

- Durmus za Conrado

56'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! Nascimento pewnie wykorzystuje "jedenastkę"!

55'

Nalepa

54'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Nascimento na lewo do Machado, ten w polu karnym oddaje strzał i Nalepa zagrywa ręką we własnym polu karnym!

53'

Machado dośrodkowuje z prawej strony, ale Grzybek o centymetry mija się z piłką!

53'

Strata Grzybka w środku, ale na szczęście dla gospodarzy, bez konsekwencji

52'

Krótka przerwa w grze, na środku boiska opatrywany Leandro. Z Brazylijczykiem już jednak wszystko w porządku

50'

Leandro z dystansu, ale jego strzał mija nieznacznie lewy słupek bramki Buchalika!

48'

Pietrzak podaniem po ziemi w pole karne uruchomił Kubickiego, ale ten uprzedzony przez obrońców Radomiaka

46'

GRAMY! Zaczął Radomiak

45+2'

Koniec pierwszej połowy

45'

Co najmniej dwie minuty doliczone przez arbitra do pierwszej połowy

43'

Cele po ziemi do Machado, ten wyprzedził obrońcę gości i wyszedł sam na sam z Buchalikiem. Strzał zawodnika Radomiaka był jednak zbyt lekki i poradził sobie z nim golkiper gdańskiego zespołu

42'

Ostre wejście Steca w środku pola i żółty kartonik dla obrońcy Lechii

40'

W kontrze Diabate, który uderza po ziemi. Strzał mija jednak słupek bramki strzeżonej przez Majchrowicza

40'

Maurides na raty, ale oba jego uderzenia zablokowane

39'

Spadło tempo gry w ostatnich minutach

34'

Fragment gry głównie w środku pola

28'

Diabate uderza ponad poprzeczką

27'

Piła

26'

Paixao pewnym egzekutorem "jedenastki". Radomiak - Lechia 2:1

25'

Cichocki

25'

Rzut karny dla Lechii! Było zagranie ręką Cichockiego po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości...

Mogło być 3:0 lub nawet 4:0 dla gospodarzy, a jest karny dla gości...

24'

Trwa analiza VAR... sędzia Musiał podbiega do monitora

22'

Grzybek z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę!

22'

Rzut wolny dla "Zielonych" z około 20 metrów

21'

Abramowicz dośrodkowuje z lewej strony boiska, głową uderza Maurides i trafia w poprzeczkę! Piłka odbija się od linii bramkowej, ale jej nie przekracza... było blisko!

18'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Znowu świetnie zachował się Maurides, który jednak tym razem nie strzelał, a dośrodkował do Alvesa, a ten huknął nie do obrony!

17'

Z dystansu próbował Paixao, ale dobra intwerwencja Majchrowicza

16'

Rzut wolny dla Lechii, centra Pietrzaka w pole karne, ale Paixao nie sięgnął piłki

13'

Rajd Machado lewą flanką, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania

12'

Z dystansu próbował Piła, ale efekt tego strzału lepiej przemilczeć

11'

Centra z lewego skrzydła w pole karne "Zielonych", ale Piła nie sięgnął futbolówki

10'

Lechia próbuje budować akcje w ataku pozycyjnym

8'

Conrado uderza z narożnika pola karnego, ale piłka mija bramkę strzeżoną przez Majchrowicza

4'

GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Maurides przejął piłkę w środku boiska, pognał z nią w kierunku pola karnego Lechii, oddał strzał po ziemi i piłka w siatce! Obrońcy Lechii tylko biernie się przygladali. Fenomenalny początek gospodarzy!

2'

Leandro z lewej strony boiska, próbował centrować w pole karne i wywalczył rzut rożny. Po nim jednak nie było zagrożenia pod bramką Buchalika