Radomiak Radom - GKS Tychy (relacja LIVE)

1:2
(0:0)

Radomiak przegrał z GKS-em Tychy, tracąc decydującą bramkę w 89. minucie. "Zieloni" pucharową przygodę zakończyli na 1/16 PP

90'5

KONIEC MECZU. Na środku boiska zamieszanie i czerwona kartka dla Dario Kristo!

90'5

Stracony gol podłamał radomian. Ci nie są w stanie zagrozić bramce Jałochy

90'4

Patryk Mikita

90'3

Arbiter doliczył pięć minut

90'1

Lewicki - Steblecki

89'

Strzelał zza pola karnego Grzeszczyk. Piłkę niefortunnie wybija za siebie Kryczka, a dopada do niej Moneta i z najbliższej odległości umieszczą ją w pustej bramce!

89'

Gol dla GKS-u

89'

Gol dla GKS-u!!!

89'

Trwają ataki gospodarzy. Pytanie, czy zdążą?

88'

Ryszard Tarasiewicz

87'

Dwie groźne sytuacje "Zielonych". Najpierw strzelał Klabnik, a dobitka Abramowicza tuż ponad poprzeczką

Spiker ogłosił, że na meczu jest 1532 widzów

83'

Do piłki podchodzi Banasiak, ale trafia w mur a precyzując w Sołowieja

82'

Sołowiej, po zatrzymaniu piłki ręką. Rzut wolny dla Radomiaka z około 20. metrów

81'

Próba dośrodkowania piłki przez Grzeszczyka zamieniła się w strzał, ale pewnie futbolówkę chwyta Kryczka

80'

Jeden z nielicznych kontrataków Radomiaka, ale powstrzymany przez Kalaste

78'

Kacper Pietrzyk

77'

Ładna akcja "Zielonych". Podawał Kaput, a do piłki dopadł Winsztal, ale zamiast podawać ją do nieobstawionego Mikity, to wdał się w pojedynek. Szkoda tej straconej szansy

75'

Trwają ataki, zarówno jednych, jak i drugich. Tu nikt nie chce dogrywki...

72'

Faulowany Biernat i potrzebna jest pomoc medyczna. Chwilowa przerwa w grze

69'

Goście wykonywali rzut rożny. W olbrzymim zamieszaniu podbramkowym bardzo dobrze zachował się Dario Kristo, który z najbliższej odległości pokonał Kryczkę

69'

Dario Kristo

68'

Rzut wolny dla GKS-u. Grzeszczyk na głowę do Sołowieja, ale jego uderzenie na róg wybija Kryczka

66

Za Kluskę wszedł Maciej Filipowicz

65'

Pomocnik, już nie wejdzie na murawę. Uraz okazał się poważniejszy

65'

Poza boiskiem kontuzjowany Marcin Kluska

64'

Biernat za faul w środku pola

63'

Bardzo groźna akcja tyszan. Prostopadłą piłkę w pole karne dograł Grzeszczyk. Tam dopadł do niej Moneta, ale przegrał pojedynek sam na sam z Kryczką!

60'

Podwójna zmiana w GKS-ie, Na boisku pojawili się Maciej Mańka i Dawid Kasprzak

59'

Niecelne uderzenie Banasiaka

57'

Gospodarze wciąż atakują. Czyżby, kolejny gol wisiał w powietrzu?

54'

1:0 Patryk Winsztal zachował zimną krew i z narożnika pola karnego uderzył po długim rogu. Jałocha bez szans!

54'

Patryk Winsztal!!!

50'

Przy ewentualnym remisie w Pucharze Polski, planowana jest dogrywka

48'

Zimno, jeśli chodzi o aurę, ale na boisku gorąco. Obie drużyny dążą do zdobycia bramki

46'

Pierwszy strzał oddał Radomiak, ale Abramowicz pomylił się o kilka dobrych metrów

Sędzia Kochanek rozpoczął drugie 45. minut

46'

Pierwsza zmiana w Radomiaku. W miejsce Michalskiego - Patryk Mikita

Pierwsza połowa za nami. Nieco lepsze wrażenie pozostawili gospodarze. GKS na szczęście w bramce ma Konrada Jałochę. Wracamy za 15. minut

45'

Arbiter ani minuty, nie przedłużył pierwszej połowy

44'

Obie drużyny, już jakby czekały na końcowy gwizdek

41'

Piłka wciąż na połowie drużyny gości

39'

Tym razem już nie było przeproś. Za faul na rywalu żółtą kartkę otrzymuje Banasiak

38'

Winsztal dośc ostro faulował Biernata. Na szczęście dla pomocnika, tylko pouczenie od arbitra

36'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne GKS-u. Do piłki doskoszył Nowak, ale jego strzał głową kilka metrów ponad poprzeczką

33'

Teraz Jałochę wyręczył Łukasz Sołowiej. To obrońca zablokował strzał Nowaka

31'

Tym razem dośrodkowanie na piąty metr i piłkę piąstkuje rosły Jałocha

30'

Dośrodkowywał Banasiak, a piłka trafiła do Michalskiego. Ten uderzał głową, jednak w obrońcę i kolejny rzut rożny

29'

Rzut rożny dla Radomiaka

25'

Troszkę się zaostrzyło. Teraz sporo gwizdków arbitra, ale bez kartek

23'

Tempo gry nieco spadło. Tyszanie wykonywali rzut wolny, ale na spalonym Ken Kalaste

16'

W odpowiedzi Łukasz Moneta uderzał z ostrego kąta, ale ponad bramką Kryczki

15'

Dziurawa obrona GKS-u, ale po raz kolejny kolegów ratuje Jałocha. Tym razem sam na sam znalazł się Damian Nowak. Golkiper nogą odbił futbolówkę, a do niej dopadł jeszcze Winsztal, ale ponad poprzeczką! Było bardzo groźnie

11'

Wciąż w ataku Radomiak. Po rzucie rożnym sytuację wyjaśnili tyszanie

8'

Błąd Kena Kalaste, ale nie wykorzystana sytuacja przez radomian

6'

Stuprocentowa okazja dla Radomiaka! Sam przed Jałochą znalazł się Patryk WInsztal, ale golkiper popisał się efektowną paradą!

4'

Pierwsza groźna akcja radomian. Adam Banasiak dograł piłkę ze środka pola do wybiegającego na czystą pozycję Mateusza Michalskiego, ale w ostatniej chwili pomocnika uprzedził Konrad Jałocha

3'

Rywalizacja toczy się w środkowej strefie boiska

2'

Na meczu jest także kilkunastoosobowa grupa sympatyków GKS-u

1'

W porównaniu do ligowych meczów, dzisiejsze spotkanie ogląda garstka kibiców

Rozpoczął zespół GKS-u Tychy

Arbiter już wyprowadza zespoły na boisko. Radomiak w zielono-białych strojach, a GKS w biało-czarnych

W zespole gospodarzy od pierwszych minut wystąpi Mateusz Kryczka. Dla bramkarza będzie to debiut w Radomiaku

Obie drużyny już po rozgrzewce

Z uwagi na fakt, że dotychczasowy kapitan Radomiaka Rossi Leandro jest na ławce dla zawodników rezerwowych to, tę funkcję sprawował będzie Adam Banasiak

GKS Tychy: Jałocha - Sołowiej, Biernat, Kowalczyk, Piątek, Grzeszczyk, Moneta, Kristo, Szeliga, Kalaste, Lewicki.

Radomiak: Kryczka - Abramowicz, Klabnik, Pietrzyk, Faraji, Kluska, Kaput, Michalski, Winsztal, Banasiak, Nowak.

Znamy już składy obu drużyn. Te mocno różnią się od tych z rozgrywek ligowych

Arbitrem zawodów będzie Marcin Kochanek. W sezonie II-ligi prowadził on m.in. mecze "Zielonych" z Górnikiem Łęczna (5:1) i Olimpią Elbląg (5:0)

Punktualnie o godz. 13 rozpocznie się mecz 1/16 Pucharu Polski. Lider Fortuna 1. Ligi podejmie GKS Tychy. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza zajmują 10. miejsce.

Maciej Kwiatkowski

Radomiak Radom:

Kochalski - Grudniewski, Leandro, Jakubik, Cichocki, Wiatrak, Filipowicz, Mikita, Nowakowski.

GKS Tychy:

Igaz - Mańska, Kasprzyk, Biegański, Steblecki, Połap, Piątkowski, Daniel, Piątek.