Bramki: Sokół (11., 14.), Winsztal (69.)

Chwilę się minęliśmy z czasem, koniec meczu!

Numer 9 znów sprawił problemy Klabnikowi, ale Witkowski wrócił i wybił na rożny.

83'

Na spalonym złapany Winsztal.

82'

Kapitalnie Rolinc ograł obrońcę i wypuścił Winsztala w kontrze, ale w ostatniej chwili zatrzymali go rywale.

82'

Witkowski szukał podaniem napastnika, ale przecięli to podanie obrońcy.

81'

Konrad Witkowski zmienia Dawida Jabłońskiego.

80'

Wysoki pressing w polu karnym Zurichu, ale bramkarz łapie piłkę.

79'

Zabawna sytuacja, po faulu Kucharskiego wystartował do niego dwa razy mniejszy rywal, ale chyba szybko zdał sobie sprawę, co właśnie zrobił i się wycofał.

78'

Spalony po stronie Zurychu. teraz nasze ustawienie wygląda jak 3-5-2, albo 3-4-3.

77'

Dobra piłka z lewej strony, ale w ostatniej chwili sprzed nosa Winsztala strąca ją obrońca. Po chwili Mikita wpada w pole karne i mamy rożny.

76'

W międzyczasie mieliśmy zmianę. Karol Kucharski za Bruno Luza.

75'

Świetnie Filipowicz zagrywa pod nogi Rolinca, ten przyjmuje, strzela i... słupek! Filipowicz dobija z dystansu, ale nad poprzeczką.

74'

Brzydko zatrzymany Rolinc, który rozpędzał się na połowie rywala.

73'

Faul gości pod naszym polem karnym. Będzie rzut wolny.

72'

Pierwszy celny strzał Szwajcarów, którzy przeszli lewą stroną boiska, zagrali na prawą i oddali strzał z dystansu. Łapie Kochalski.

71'

Po chwili kapitalną kontrę zaczął Jakub Rolinc. Czech zagrał do Luza, ten ruszył w pole karne, podał do Filipowicza, ten przerzucił górą na lewą stronę, stamtąd piłka trafiła do Rolinca na piąty metr, ale napastnik minimalnie się pomylił...

70'

Ależ akcje z obu stron! Nieporozumienie Kochalskiego z obrońcami mogli wykorzystać goście, którzy po akcji zawodnika numer 9 znaleźli się w polu karnym Radomiaka. Strzał piłkarza z numerem 21 zablokował jednak Klabnik.

69'

Naprawił błąd! Rolinc z lewego skrzydła, Winsztal pewnie, lewą nogą! 3:0!

68'

Fatalny błąd obrońcy, Winsztal wyszedł na sam na sam, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

68'

Mkikita w pole karne do Luza, ten strzela, ale niecelnie.

67'

Bruno Luz na spalonym.

66'

Próbowali nas zaskoczyć rywale, ale łapie piłkę Kochalski po zgraniu głową przez Jabłońskiego.

65'

Bruno Luz w pole karne, łapie bramkarz.

64'

Winsztal zatrzymany w polu karnym w pierwszej akcji po wejściu na boisko.

63'

Patryk Winsztal za Rafała Makowskiego i Jakub Rolinc za Dominika Sokoła.

62'

Dopiero pierwszy w tej połowie faul gości.

61'

Goście złapani na spalonym.

60'

Michał Kaput i Maciej Filipowicz za Meika Karwota i Adama Banasiaka. U gości, 21, 1, 26, 12, 16 i 9 na boisku.

59'

Wysoki pressing z naszej strony, ale wciąż bez dogodnych sytuacji w drugiej połowie.

58'

Wracamy do gry, a Wawszczyk dobrze zatrzymał zawodnika z numerem 22.

57'

Wawszczyk ucierpiał w starciu z rywalem.

56'

Jabłoński świetnie zatrzymał Aziza i zabrał mu piłkę, ale po chwili goście odebrali i atakują drugą stroną boiska.

55'

Nerwowo w naszym polu karnym, bo piłka odbijała się od piłkarzy i wracała pod nogi zawodników z Zurichu. Udało się jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

54'

Faul Radomiaka z boku pola karnego, szansa na dośrodkowanie.

54'

Gracz z numerem 7 zwany "Aziz" zatrzymany w polu karnym.

53'

Dobrze się bronimy, wraca i odbiera Banasiak.

52'

Sokół strzela głową, ale ponad bramką. Mamy też małe zamieszanie na boisku, zagotowali sie piłkarze obydwu zespołów.

51'

Zurich strącił piłkę, mamy kolejny korner.

50'

Mikita wywalczył rzut rożny.

50'

Kontra za kontrę, ale obie zatrzymane w porę przez obrońców.

49'

Znów blokują strzały nasi obrońcy. Jabłoński i Klabnik.5

48'

Klabnik zatrzymał rywala w polu karnym, goście mają rożny.

47'

Kochalski - Wawszczyk, Klabnik, Świdzikowski, Jabłoński - Karwot, Banasiak - Luz, Makowski, Mikita - Sokół.

46'

Gramy! Za moment podamy aktualny skład.

45'

Sędzia nie dolicza ani minuty. Koniec pierwszej połowy!

44'

Dobra próba naszego zespołu, znaleźliśmy się pod polem karnym, ale mądre ustawienie rywali zmusiło nas do wycofania się do środka boiska.

43'

Dośrodkowania z dwóch stron w wykonaniu Zuricha. Pierwsze za mocne, przy drugim goście przekombinowali ze zgrywaniem piłki zamiast strzelać. Na szczęscie dla nas, bo zdążyliśmy wybić.

42'

Bardzo dobry powrót Sokoła po stracie naszego zespołu, uratował sytuacje w środku pola.

41'

Tymczasem do rozgrzewki ruszyli rezerwowi. Dzisiaj nie zagrają Michał Grudniewski, Peter Mazan i Kamil Bielikow.

40'

Numer 17 mocno strzela, ale blokuje go Martin Klabnik.

39'

Sokół dostał niezle podanie, ale widział, że jest na spalonym, więc nie ruszył do niego. Po chwili ruszył do kolejnego i wtedu już sędzia asystent uniósł chorągiewkę.

38'

Świetnie Meik z Wawszczykiem, ten wziął w obroty zawodnika z numerem 22 i mamy rzut rożny.

37'

Banasiak wprost na głowę Klabnika, ale jego strzał blokują rywale.

36'

Damian Jakubik wywalczył pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

35'

Twardo potraktowany Sokół przez kapitana Zurichu, ale bez faulu.

34'

Wawszczyk świetnym wślizgiem zatrzymuje na skrzydle zawodnika z numerem 5.

33'

Numer 20 za numer 8, no niestety tak to musimy podać, Gra wznowiona.

32'

Czekamy na wznowienie gry, będzie zmiana w Zurychu.

29'

Sokół odbiera piłkę obrońcy, jednak sędzia uznał, że faulował. Gracz Zurychu się nie podnosi, potrzebna pomoc medyczna.

28'

Banasiak dobrze zagrywa do Sokoła, ale lepsi obrońcy.

27'

Banasiak wywalczył piłkę w środku pola, ale ta chwilę później wychodzi na aut.

26'

Zapowiadana zmiana dochodzi do skutku.

25'

Strzał z dystansu zawodnika z numerem 8, bardzo niecelny.

24'

Blokujemy podanie w pole karne, ale obrońcy przecinają podanie Banasiaka na kontrę.

23'

Uraz Leandro, niedługo wejdzie za niego Jabłoński.

22'

Ruszamy z dobrą kontrą, ale po chwili sędziowie wskazują, że piłka wcześniej wyszła na aut.

21'

Jakubik dogrywa w pole karne, blokuje obrońca.

20'

Po 20 minutach gry oba zespoły mają na koncie po trzy faule.

19'

Świdzikowski przyjął na siebie mocne uderzenia graczy z numerami 24 i 8.

18'

Zacięta walka w środku pola, zwycięsko wychodzi z niej Radomiak.

17'

Sokół faulowany w środku pola przy kontrze.

16'

Artur Haluch łapie dwie piłki zagrane w pole karne.

15'

Goście wciąż grają wysokim pressingiem, odzyskali na naszej połowie.

14'

Mocny strzał z dystansu trafia w poprzeczkę, Sokół z metra niczym Inzaghi i 2:0!

13'

Dośrodkowanie Luza, wybijają obrońcy. Aut.

12'

Bruno Luz w kontrze przebiegł niemal całe boisko, wpadł w pole karne, ale przepchnął go obrońca.

11'

Kontra Radomiaka, Meik Karwot zagrywa za plecy obrony, bramkarz trochę zaspał, co wykorzystał Dominik Sokół! 1:0!

10'

Jakubik oszukany na lewej stronie boiska, ale zdołał zablokować strzał.

9'

Teraz goście z faulem. Radomiak rozgrywa od własnej połowy.

8'

Faul naszego zespołu w środku pola.

7'

"Panowie, nie widać jakości" krzyczy do kolegów bodajże Świdzikowski. To prawda, póki co goście dominują.

6'

Na chwilę odzyskaliśmy piłkę, ale znów ma ją Zurich. Widać, że to mocna drużyna.

5'

Co chwilę wybijamy piłkę sprzed pola karnego, ale goście pozostają na naszej połowie.