Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak przegrał z Chrobrym

Radomiak przegrał z Chrobrym
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Obie drużyny do meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi przystępowały w zupełnie różnych nastrojach. Wprawdzie Radomiak, jak i Chrobry na inaugurację rundy wiosennej zremisowały swoje spotkania, ale z punktu zadowoleni mogli być jedynie podopieczni Ivana Djurdjevicia. Ci uzyskali go w Kielcach z Koroną 2:2, zdobywając decydującą bramkę w 90. minucie. Ponadto Chrobry uczynił to w momencie gry w osłabieniu, bo wcześniej czerwoną kartkę uzyskał Mikołaj Lebedyński. Jakby tego było mało to na Kielce Arena pomarańczowy – czarni zagrali osłabieni brakiem: Kacpra Bieszczada, Pawła Oleksego, Mateusza Machaja i Olivera Praznovskyego.

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-radom-chrobry-glogow-relacja-live/71138

Za to „Zieloni” po meczu z Widzewem w Łodzi czuli spory niedosyt, bo o ile w pierwszej połowie prezentowali się dość dobrze i prowadzili 1:0, to po zmianie stron za wszelką cenę chcieli wynik utrzymać i choć grali w przewadze, to się to na nich zemściło.

Chrobry na obiekcie MOSiR-u zagrał bez wspomnianego Lebedyńskiego, zaś trener Dariusz Banasik w porównaniu do pojedynku z Widzewem dokonał trzech zmian. Od pierwszych minut zagrali: Damian Jakubik, Miłosz Kozak i Damian Gąska.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-chrobry-glogow-zdjecia/71197

W 4. minucie gospodarze wyszli z groźnym kontratakiem, ale Leandro Rossi w polu karnym zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę. Odpowiedź przyjezdnych była niemal natychmiastowa. W polu karnym „Zielonych” piłka trafiła pod nogę Roberta Mandrysza, a ten huknął z całych sił i Mateusz Kochalski musiał wyciągać futbolówkę z siatki!

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jakby tego było mało to w 18. minucie trener Banasik zmuszony był dokonać pierwszej "wymuszonej" zmiany, bo kontuzję mięśniową zgłosił Mateusz Radecki. Pomocnika zastąpił Filipe Nascimento, dla którego był to ligowy debiut w Radomiaku. Gospodarze mimo wszystko dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu, ale strzały głową w wykonaniu: Gąski i Abramowicza padały łupem Rafała Leszczyńskiego.

https://www.cozadzien.pl/sport/trener-banasik-w-lodzi-byl-balagan-i-chaos/71158

Choć „Zieloni” w tej części aż siedmiokrotnie wykonywali rzuty rożne, co związane było z ich przewagą w polu, to niewiele z tych ataków wynikało. Gdy wydawało się, że goście utrzymają do końca pierwszej połowy jednobramkowe prowadzenie, to w drugiej doliczonej minucie gry Kochalski po raz drugi wyciągał futbolówkę z siatki. Damian Piotrowski popisał się efektownym prostopadłym podaniem do Dominika Dziąbka, a ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Radomiaka.

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-zagra-z-chrobrym-czas-na-komplet-punktow/71150

Po zmianie stron radomianie ruszyli do ataków, ale groźne uderzenie Leandro pewnie wybronił Leszczyński, a strzał Kozaka został zablokowany przez defensora Chrobrego. W 61. minucie na boisku pojawił się Dominik Sokół, który już w pierwszej ofensywnej akcji mógł zapisać na swoim koncie asystę, ale piłka po strzale Karola Angielskiego przeszła tuż obok słupka.

Emocje rozpoczęły się dopiero w ostatnich minutach meczu. Wtedy drugą żółtą kartkę ujrzał Dominik Piła. Miejscowi grali więc w przewadze i w 84. minucie Rok Sirk mógł strzelić gola, ale kapitalnie jego uderzenie wybronił Leszczyński. Minutę później Angielski w końcu wpisał się na listę strzelców, zdobywając kontaktowego gola. Na więcej radomian nie było już stać.

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomiak Radom – Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Bramki: Angielski (85.) - Mandrysz (5.), Dziąbek (45.)

Radomiak: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz, Leandro, Radecki (18. Filipe), Kaput (74. Sirk), Gąska (76. Amancio), Kozak, Angielski.

Chrobry: Leszczyński – Bougaidis, Ziemann, Stolc, Dziąbek (77. Piła), Ilków – Gołąb, Piotrowski (65. Praznovsky), Cywka (42. Kolenc), Kowalczyk, Banaszewski, Mandrysz.

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~kibic 62.122.113.*** 2021-03-08 23:52
    Panie Banasik...Jeśli mówimy głośno o awansie, nie możemy gubić punktów na własnym boisku z takim rywalem.A wcześniej z Widzewem mając mecz ułożony pod siebie !
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~1945 62.122.113.*** 2021-03-06 21:10
    Kiedyś o murawę dbała Broń i jej vice-prezes Kalinkowski, a potem.... A potem przyszli ludzie Witkowskiego, największego dobrodzieja Radomiaka i najwspanialszego jego kibica.
    • 79%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Rrr1910 37.248.210.*** 2021-03-07 07:31
      Nie płacz! Jak wrócimy na struga to zostanie wam oświetlenie! Które macie dzięki witkowskiemu! A zapomniałem nigdy go nie włączyćie! Bo na okręgówce nie potrzebne oświetlenie buhahahaha !
      • 52%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.64.*** 2021-03-07 08:10
      Po pierwsze: 1945, a nie 1910. Po drugie: nigdy na Struga nie będzie stadionu. Po trzecie: Witkowski wiecznie prezydentem nie będzie.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Rrr1910 31.0.63.*** 2021-03-07 08:33
      No nie będzie prezydentem wiecznie ! Ale twój kosztowniak też już nigdy nie będzie ! A jedyne co kosztowniak zrobi to położy sobie kafelki w celi za układ radomski ! I mam nadzieję że dojdzie do niego saczywko za wyprowadzenie pieniędzy z RCS !
      • 59%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.17.*** 2021-03-07 09:09
      Nikt się nie prosił o to oświetlenie a wy mogliście grać u waszych koleżanek z wawki lub innym pruszkowie,
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.173.138.*** 2021-03-07 09:59
      Lepiej mieć koleżankę w stolicy niż nałożnicę z miasta Cibsko. Japa milicyjny kundelku bezzębny.
      • 53%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.17.*** 2021-03-07 11:30
      Gdzie wczoraj byłeś wielki huliganie jak Chrobry przyjechał? Mamusia cię nie puściła na podwórko?
      • 55%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1945 62.122.113.*** 2021-03-07 19:43
      Jak zawsze zieloni poszli na mecz w kilka tysięcy wiernych kibiców, ale zwieracze im puściły na widok 24 gości z Głogowa pod stadionem, więc wrócili się do domów oglądać mecz na Ipli i kibicować przed telewizorem.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.66.*** 2021-03-08 21:58
      Czemu widzisz tylko dwie opcje?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Zielonobiały 95.49.73.*** 2021-03-08 08:56
    Do prawdziwych kibiców Radomiaka: najłatwiej po jednym przegranym meczu wszystko krytykować, zwolnić trenera, ubliżać działaczom. A to co się robi w necie z Sokołem, chłopakiem z Radomia, jest niepojęte. Zamiast mu pomóc to jeszcze się go dobija. Bądźmy razem w tej trudnej chwili i zareagujmy pokonaniem Jastrzębia.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-08 09:13
      Tu nie chodzi o to,że jest z Radomia na siłę nikt z niego nie zrobi Lewandowskiego.Był Winsztal o niebo lepszy od niego ale słuchał złych doradców i stało się jak się stało,odszedł i gra gdzie indziej.Sokoła pcha do grania na siłę jego ojciec przez co robi mu krzywdę.Niech idzie do innego klubu i się ogrywa.Nic na siłę !!!
      • 64%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 5.172.239.*** 2021-03-08 11:32
      To że jest z Radomia to mamy klękać? Był Nowakowski, Stępień, i ani razu nie dostali tyle szans co Sokół. Mamy Szymańskiego który nawet ławki nie dotyka. Sokół powinien z honorem odejść.
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-08 13:54
      Może wrócić do Broni,może tam się wykaże błyskotliwością !,Chociaż tam może mieć problemy z występem w pierwszym składzie !Był wypożyczony do Jastrzębia,ile meczów rozegrał ?,a Winsztal gra w każdym meczu GKS-u !
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 62.122.113.*** 2021-03-08 20:35
      a w jego miejsce kolejnego Portugalczvka wiekowego?:) Nie hejtuj juz.bo głupio juz naprawdę
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-08 21:34
      nie piszę tu o Portugalczykach bo jest wielu lepszych z naszej ligi!!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Stan 79.184.219.*** 2021-03-08 21:14
    Ktoś tu poniżej napisał, że to jedna porażka?, czyżby. Przecież remis z Widzewem też jest porażką gdyż Radomiak grał (wielkie słowo) odrabiał pańszczyznę i cudem zremisował wygrany mecz. Podejrzewam, że w bieżącym roku odpuszczono awans i Radomiaczek zacznie grać jak straci wszelką nadzieję.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~luz 62.122.113.*** 2021-03-07 13:22
    My kibice powinniśmy ,zobligować prezesów i włascicieli. Radomiak ,to nasze wspólne dobro,stoi za nim wielotysięczna rzesza kibiców i tego nie można lekceważyć.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-07 13:31
      Do czego i jakim prawem chcesz kogoś do czegoś obligować? Jedyne co możesz to kupić udziały i rządzić po swojemu.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-07 13:36
      Wspólne dobro???? Co ty pier..lisz? Płacisz chociaż jednemu piłkarzowi przynajmniej kawałek pensji? Daj coś z siebie, to będziesz mógł powiedzieć, że to wspólne dobro. Teraz to jest prywatna firma i tyle
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1945 62.122.113.*** 2021-03-07 19:33
      Prywatna firma utrzymywana głównie przez miasto. Właściciele tej prywatnej firmy nie dokładają nawet grosza do pensji swoim pracownikom-piłkarzom. Płacą za to wszyscy mieszkańcy miasta, czy im się to podoba, czy nie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 62.122.113.*** 2021-03-08 20:39
      nie no,płacę i ty płacisz,jakbvś nie wiedział. Anonimie :)
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ja 5.173.155.*** 2021-03-06 19:46
    Dopóki nie będzie własnego obiektu na Struga (dzięki kutafonom NiePOradnym), dopóki będzie musiał grać na siłę szrot i Sokół, będzie równia pochyła. Jak można było puścić Podlińskiego, no jak ?
    • 94%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1945 62.122.113.*** 2021-03-07 19:46
      Podpowiem ci, szrot będzie grał na siłę dalej, bo stadion podzieli los basenu i poprzedniej hali.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-08 11:44
      A co ma wspólnego budowa stadionu z grą? Gdyby w ogóle nie rozpoczęto budowy stadionu, tak jak to było za czasów Kosztowniaka, to graliby lepiej?
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~FootBallFan 185.189.127.*** 2021-03-08 12:51
      ~Ja : A jak Ty byś dostał ofertę z Ekstraklasy (i pewnie większą kasę) to byś nie poszedł? Podliński miał 4 gole, Angielski ma 8.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ya 88.156.209.*** 2021-03-08 16:54
      Dajcie spokój z Podlinskim miał ofertę z ekstraklasy niech idzie i się rozwija cóż mu tego zabronić zapłacili kasę dali na wymianę Sirka i jest ok. Życzyć tylko chłopakowi sukcesów.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-08 19:36
      A może Podliński zwyczajnie poczytał bardzo głupie, pisowskie komentarze i sam postanowił odejść. Stwierdził, że tu nie ma dla kogo grać
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~sniper 188.146.101.*** 2021-03-08 15:31
    PO prostu.. nie chciało się chłopcom biegać..zimno itd..
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Banasik wypad! 85.76.21.*** 2021-03-07 13:11
    Banasik jako trener w Radomiaku nie wygrał nigdy kluczowego meczu. Swoim minimalizmem, bojaźliwością, strachem i dyletanctwem przegrał baraż sezon temu i przegrał mecz o półfinał Pucharu Polski. Zremisował wygrany mecz z podmiejskimi i tylko raz udali mu się wygrać ważny mecz o prestiż w Kielcach. Natomiast w meczu o stawkę zostaje obity i z podkulonym ogonem chowa się do budy po drodze winiac wszystkich w tym najbardziej sędziów a nigdy siebie
    • 70%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~FootBallFan 185.189.127.*** 2021-03-08 12:46
      Z tego co słyszałem, baraż z VARtą został odpuszczony ze względu na niemożliwość ukończenia stadionu w terminie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-08 12:51
      a ja słyszałem, że taka była decyzja kierownictwa pisu
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 188.146.98.*** 2021-03-08 13:59
      a ja słyszałem anonimie że wciąż stoisz w kolejce za rozumem
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-08 09:52
    Jak czytam komentarze debili to tak sobie myślę, że nie ma dla kogo budować stadionu.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.138.*** 2021-03-07 19:59
    Manifestacja na Kilińskiego z barwami i przyjaznym dopingiem. To kpina i blazenada. Przez nieudolność i NiePOradność śmieją się z miasta i jego mieszkańców nawet w Burkina Faso.
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.118.*** 2021-03-08 09:51
      Z ciebie barani łbie się śmieją. Z nikogo więcej
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |