Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Radomiak przegrał w Stalowej Woli

Radomiak przegrał w Stalowej Woli
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Piłkarze Radomiaka w drugim zimowym sparingu zmierzyli się ze Stalą Stalowa Wola. Szósty zespół w tabeli pokonał "Zielonych" 2:0, strzelając obydwie bramki w końcowych minutach spotkania. W meczu wystąpiło 21 zawodników, a nieoficjalny debiut zaliczył Adam Banasiak.

Już w drugiej minucie gry gospodarze pokazali, że mecz nie będzie dla radomian łatwą sprawą. Po mocnym strzale z dystansu Michała Trąbki piłkę poza linię końcową sparował Artur Haluch. Chwilę później tym samym odpowiedział Dawid Jabłoński, ale tym razem futbolówkę zatrzymał obrońca. Radomiak szukał swoich okazji, jednak rywale skutecznie blokowali i dośrodkowania i kolejne strzały. Podobnie było po rzucie rożnym dla Stali, kiedy obrońcy przyjęli na siebie uderzenie w polu karnym. Swoje szanse miał też Maciej Filipowicz, ale raz nie trafił, a drugim razem nabił defensora "Stalówki". 

Gospodarze też próbowali. Po rzucie wolnym zdołali oddać strzał - niecelny. Kolejne uderzenie zablokowali obrońcy Radomiaka. W końcówce pierwszej połowy "Zieloni" mieli serię trzech rzutów rożnych, ale jedyne co z tego przyszło to zablokowany strzał naszego zespołu. Po chwili radomianie mieli kolejny korner, a na koniec jeszcze rzut wolny, po którym Meik Karwot strzelił celnie, ale wprost w bramkarza. Do przerwy bramek nie zobaczyliśmy. 

W drugiej części spotkania było sporo fauli i... spalonych. Te drugie były następstwem podań Adama Banasiaka, który wraz z pojawieniem się na boisku, posłał kilka niezłych piłek do przodu. Najpierw jednak obrońcy złapali na ofsajdzie Patryka Mikitę, a potem Adama Banasiaka. Nowy zawodnik Radomiaka zdecydował się też na indywidualną akcję, ale jej efektem był tylko rzut rożny. Pomocnik zapoczątkował też dobrą akcję "Zielonych", w której po podaniu Patryka Winsztala przed szansą na zdobycie gola stanął Mikita. Jego strzał zablokowali jednak rywale.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Po nieco ponad godzinie gry doczekaliśmy się drugiego strzału radomian, który dotarł do celu i zmusił bramkarza do interwencji - niestety dla "Zielonych" skutecznej. Golkiper Stali uratował też sytuację po akcji Michała Suchanka, który mógł go pokonać strzałem z pola karnego. Gospodarze odpowiedzieli uderzeniem, kolejnym, które zostało zablokowane przez obrońców oraz bardzo niecelnym strzałem z dystansu. Na kwadrans przed końcem spotkania "Stalówka" zagrała piłkę na piąty metr, sparował ją Mateusz Kochalski, ale ta spadła pod nogi Andrzeja Trubehy, który z bliskiej odległości skierował ją do bramki.

Radomiak powinien wyrównać chwilę później, jednak dobrą centrę w pole karne w ostatniej chwili wyjaśnił obrońca, ryzykowną interwencją wybijając piłkę na rzut rożny. Był to korner numer 10 dla "Zielonych", a niedługo po nim nastąpił 11, po którym niecelnie głową uderzał Karol Kucharski. Zamiast wyrównującego trafienia, zobaczyliśmy drugiego gola dla "Stalówki". Michał Kitliński po indywidualnej akcji minął bramkarza i podwyższył wynik spotkania. Więcej bramek w tym meczu już nie padło.

"Zielonych" czekają teraz cztery kolejne jednostki treningowe w ciągu dwóch dni i trudny sparing z Górnikiem Łęczna. Wciąż nie wiadomo, gdzie odbędzie się to spotkanie. W przypadku złych warunków pogodowych w ciągu następnych dni, Radomiak zagra na wyjeździe. Jeśli pogoda będzie sprzyjała rozegraniu meczu w Radomiu, to drużyny spotkają się na bocznym boisku MOSiR-u.

STATYSTYKI

Strzały celne: 3-3 (1-1)
Strzały niecelne: 2-3 (1-2)
Strzały zablokowane: 3-4 (2-3)
Rzuty rożne: 4-11 (3-7)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Stal Stalowa Wola - Radomiak 2:0 (0:0)
Bramki:
Trubeha (76'), Kitliński (84')

Radomiak: Haluch (46' Kochalski) - Wawszczyk (64' Nowosadko), Grudniewski (46' Świdzikowski), Klabnik (46' Kucharski), Jakubik (64' Jabłoński) - Luz (46' Winsztal), Karwot (46' Banasiak), Kaput (64' Nowakowski), Filipowicz (46' Szuprytowski), Jabłoński (46' Suchanek) - Sokół (46' Mikita)

Szymon Janczyk Fot. SJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Statystyk 192.38.134.*** 2019-01-31 11:10
    Dominik nie przejmuj się tym co piszą jestem Twoim fanem sprawdziłem statystyki na 660 minut spędzonych na 2 ligowych boiskach strzeliles 1 bramkę słownie jedną! Brawo rozwijaj swój nieprzecietny talent dalej! wierzę w to, że Radomiak z Tobą awansuje nawet i do ekstraklasy a Ty będziesz w niej królem strzelców! Wiara czyni cuda powodzenia snajperze!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 212.160.172.*** 2019-01-31 12:21
      Statystyk > Janczyk
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 192.38.134.*** 2019-01-31 10:33
    Sokół ma podobne statystyki jak Sandak tamten as też strzelił 1 bramkę i to nawet plecami jak się piłka od niego odbiła hahahahaha
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~997 192.38.134.*** 2019-01-31 09:20
    Sokół Tobie już podziekujemy za fatyge idź do bruni skąd przyszedles razem ze Śliwinskim który całował herb Radomiaka a teraz będzie całował pampersa bruni zostaniecie kroplami strzelców. Do widzenia bez żalu
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 212.160.172.*** 2019-01-31 09:49
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.134.*** 2019-01-31 10:19
      japa psie
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.134.*** 2019-01-31 10:26
      Ja obstawiam, że w następnym sparingu Sokół strzeli 5 bramek już do przerwy może wypatrza go skauci broni i go łykną! Buachchchchaa! Oby! Trzymam kciuki!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kill Bill 94.254.233.*** 2019-01-30 18:16
    Bez paniki. W II połowie Zieloni zagrali drugim garniturem, a stalowa pierwszym.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 37.248.99.*** 2019-01-30 20:20
      Dokładnie. W momencie straty bramek na boisku była większość rezerwowych plus dwóch młodych nawet bez debiutu w drugiej lidze. Stalówka sama przyznała, że to optymalny skład.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Olo 188.147.34.*** 2019-01-30 21:21
      No pewnie nie ma się o co martwić... tylko tacy rezerwowi powinni gryźć trawę...i pokazać że wejdą na boisko jak będą potrzebni..a tak .. grał drugi garnitur...nic się nie stało.. jakoś to będzie...
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mario 185.226.60.*** 2019-01-30 21:30
      Panie Szymonie czy Szuprytowski Świdzikowski Mikita, ekstraklasowy Banasiak to drugi garnitur? SUCHANEK?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 37.248.99.*** 2019-01-30 23:05
      Nowosadko (IV liga, junior), Kucharski (IV liga), Jabłoński (IV liga, pomocnik w obronie), Winsztal (rezerwowy), Banasiak (tydzień treningów), Nowakowski (IV liga, rezerwowy), Szuprytowski (rezerwowy w końcówce jesieni), Suchanek (rezerwowy)... Tak, to drugi garnitur i mocno eksperymentalny skład. Stalówka grała praktycznie takim, jakim ograła Widzew 3:0. Radomiak ma w tym tygodniu bardzo mocne treningi, dwa razy dziennie i trzy sparingi, jeśli jakiś przegrają, to nie będzie to dramatem. W meczu z Polonią też wyglądało to słabiej po przerwie. Z kolei w tamtym roku wygraliśmy ze Stalówką 5:2 w sparingu i niewiele to dało. Za miesiąc się okaże, co z tego wyjdzie :)
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Marek 5.172.234.*** 2019-01-31 06:52
      Panie Szymonie w lidze też mogą być 3 mecze w ciągu tygodnia to nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Smutne i przerażający jest fakt iż w 2 meczach z teoretycznie słabszym rywalami nasi napastnicy mają imponujący dorobek bramkowy... Mam złe przeczucia przed liga....
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.134.*** 2019-01-31 08:42
      napasstnicy ???? bez jaj takich nie ma
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 212.160.172.*** 2019-01-31 08:04
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~AntyRGKS 94.254.233.*** 2019-01-30 19:00
    Bronek anonimowy. Zajmij się swoją seledynową milicyjną brunią i wyjdź z piwnicy na oklep.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 83.15.33.*** 2019-01-31 07:19
      Barwa seledynowa – jasna, bladozielona, delikatna zieleń. Ten kolor uzyskuje się z jasnozielonego i szarego.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.172.234.*** 2019-01-30 22:29
    Kto na plus kto na minus?
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 37.248.99.*** 2019-01-30 23:14
      Będzie jutro jeszcze trochę o meczu. Wyróżniał się Bruno, trochę słabiej prezentował się środek pola. Największy minus to wciąż nieskuteczność, najwięcej okazji zepsuli chyba Filipowicz i Suchanek. Kaput trochę niewidoczny, ale też grał pierwszy mecz po urazie, więc to zrozumiałe.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 192.38.135.*** 2019-01-30 15:23
    O to znowu się Sokol rozstrzelal ! To już chyba jego 30 bramka ! Więcej pomocników proponuje dokupić a napastnika zero
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Warchoł 178.235.179.*** 2019-01-30 15:48
      Szkoda mi cię chłopie. Nie wiem co ci zrobił Soczi ale musiało boleć...
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.135.*** 2019-01-30 16:21
      Nikomu nic Soczi nie zrobił, ale pytanie brzmi dlaczego nie strzela bramek .od napastnika chyba się tego wymaga to proste. A jak się nie strzela to gra dwa poziomy niżej i tyle w temacie. Wierzę jednak, że chłopak się odblokuje, żeby mógł pokazać na co go stać bo moim zdaniem został za szybko rzucony na głęboką wodę i się zablokował psychicznie
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Mario 185.226.60.*** 2019-01-30 21:41
      Popieram... W okręgówce strzelał, po awansie rezerw przeskok do 2 ligi która okazała się krokiem nie do przeskoczenia. W 4 lidze też cienko z bramkami... nie oszukujmy się jeśli by był nadzieja nasza to skauci z wyz szych lig by go lykneli. Był bardzo testach w Lechii Tomaszów przed sezonem i podziękowali mu bez żalu... o czymś to świadczy. Wystawienie go na sile to robienie mu krzywdy. Soczi nie mam nic przeciwko abyś reprezentował nawet klub z Plant z którego do nas przyszedles bo w Radomiaku kariery nie zrobisz.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.188.*** 2019-01-30 18:39
    Dziadomiak RKS! dziwicie sie czemu zadnego gracza nie bylo bo wszystkie widzew zabral a Radumiok kasy nie ma na glupiego Niezgodę! a tak Radomiak kocha Legie a Legii turzyniecki zagral w widzewie i go widzew testuje Radomiak nie awansuje! Stadionu brak kasy brak i kibice bardzo patologiczni robia zdjecia osoba co sa a potem mowa nienawisci!
    • 90%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~GreenFan 178.235.183.*** 2019-01-30 19:38
      A tak w ogóle to w rodzinie wszyscy zdrowi? Że też wszyscy broniarze podpisani są "Anonim". Naprawdę tak trudno wpisać ksywę? Np. "gwardzista" czy "duch"? No nabijam się, ale poziom waszej napinki już nudzi. Nie podoba się Radomiak, to piszcie pod tekstami o Broni... aaaa, właśnie, trudno o takie...
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.5.*** 2019-01-30 19:24
    Kibice bronki o finanse Radomiaka bądźcie spokojni. Tak patrzę na te fora i śmiem twierdzić, że jest tu was więcej jak na meczach waszego upadłego klubu.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |