Radom przywita Fortuna 1. Ligę kompletem widzów?

Radom przywita Fortuna 1. Ligę kompletem widzów?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zainteresowanie meczami Radomiaka Radom, mimo zmiany cen biletów, jest ogromne. Przed startem sezonu Fortuna 1. Ligi klub sprzedał już ponad 2000 karnetów na całą rundę jesienną. Stan na wtorek, 23 lipca, to ponad 1700 biletów sprzedanych osobom prywatnym i firmom na trybuny od strony parku i ul. Narutowicza. Kolejne kilkaset wyprzedanych wejściówek to  karnety vip i rezerwacje m.in. dla adeptów klubowej akademii. - Do otwartej sprzedaży na mecz z GKS-em Tychy trafi ok. 1400 biletów - usłyszeliśmy w radomskim klubie. 

https://www.cozadzien.pl/sport/zmiany-w-fortuna-1-lidze-dluzsza-lawka-rezerwowych/57847

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W środę, 24 lipca, klub rozpocznie dystrybucję pozostałych wejściówek na spotkanie z GKS-em Tychy. Bilety będzie można kupić w "Zielonej Wyspie" w Galerii Słonecznej w godz. 10-20, a od czwartku także w kasach stadionu. Sprzedaż stacjonarna w kasach radomskiego obiektu w czwartek i piątek będzie odbywała się w godz. 15-19. W dniu meczowym pozostałe wejściówki będą dostępne do nabycia na trzy godziny przed meczem, czyli od godz. 15. Klub ostrzega jednak, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w sobotę biletów po prostu zabraknie.

Inauguracyjny mecz z GKS-em Tychy zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Wiadomo już, że wypełnione zostaną nie tylko miejsca na trybunie gospodarzy. - Goście wykupili wszystkie miejsca w klatce - informują nas pracownicy Radomiaka. Klub zaplanował też liczne atrakcje, takie jak występy artystyczne przed meczem i stoisko z gadżetami. Dzień meczu z GKS-em Tychy będzie zarazem ostatnim dniem sprzedaży karnetów na rundę jesienną. Te wciąż można nabyć w klubowym sklepie lub przez internet na stronie www.kupibilet.mosir.pl.

https://www.cozadzien.pl/sport/fantasy-1-liga-zostan-trenerem-pilkarzy-radomiaka/57832

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ceny biletów na jesienne mecze Radomiaka:
Bilet normalny - Trybuna A - 30 zł
Bilet normalny - Trybuna B - 25 zł
Bilet ulgowy - Obie trybuny - 15 zł (rocznik 2007 i młodsi)

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~dobre 2019-07-25 12:58
    30 zł za bilet na mecz I ligi? Tyle to kosztuje bilet na mecz Czarnych Radom w PlusLidze, jednej z najsilniejszych lig siatkarskich na świecie.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-25 17:37
      po trzech meczach będą dodawać do każdego kebaba w geesie
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-07-24 10:03
    a są juz karnety na Struga ????
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 14:48
      Nie ma ale wzamian dostaniesz karnet na cały rok do psychiatry.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-25 15:24
      będą przed wyborami
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-25 17:33
      jak nazwiesz tych co kupili bilety na gale bokserskie ???????
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Dość! 2019-07-24 18:42
    NIE.Dla marnowania publicznych milionów ,na drugi stadion!A ,,hale,, zburzyć a za zmarnowane miliony,obciążyć tą sitwę z PO.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 20:02
      To 500+tez trzeba zabrać, bo nie wszyscy korzystają należycie z tego dodatku.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 23:23
      Wyjdzie z psem na spacer nich ci rzuci kość to trochę poaportujesz czworonogu
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-07-23 23:27
    Niestety kompletu nie będzie bo np ja kupiłem karnet aleja tym meczu nie będę.....wakacje.
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Warchoł 2019-07-24 00:55
      Daj karnet koledze lub koledze kolegi. Niech ktoś za ciebie zdziera gardło za zielonych na tym meczu. Komplet musi być. Ave Radomiak!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 17:33
      karnety po zakladach pracy itp ........................... będą piekne slitfocie i foty na fejsie, zero dopingu i deklaracje jestem tu ostatni raz, obym się mylił, ale dopiero na wiosnę pojawia sie prawdziwi kibice
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ja 2019-07-24 11:39
    Dobrze, że jest transmisja w Polsat Sport Extra, to się obejrzy. Przynajmniej człowiek nie będzie musiał wysłuchiwać wulgaryzmów przez 90 minut i po głowie nie dostanie
    • 65%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 17:27
      zalecam detox od wyborczej, ewentualnie lepiej wcale nie wychodzić z domu
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Greś 2019-07-24 16:40
    2,3 mecze i zaczną odkręcać te foteliki na Mosir
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ed 2019-07-24 07:36
    Mamy piłkę siatkową i koszykówkę na wysokim poziomie po co nam nożna na 2 poziomi w jednej z najgorszych lig w europie ????
    • 58%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Marian 2019-07-24 08:14
      Masz racje podzielić dokończenie hali i zostawić stadion niech gnije bo po co ??????
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~świetlicowy 2019-07-24 10:06
      dziwnym trafem -jak widać po tym artykule choćby- radomian jakoś nie interesują zbytnio te zabawy świetlicowe (siatka, kosz), a piłka tak, skoro to na piłkę kupują masowo bilety a nie tam
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 10:36
      Bo to tylko warchoły chodzą na mecze radumioka.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~AntyJanusz 2019-07-24 14:11
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Eva 2019-07-24 16:37
      Graj sobie nadal w warcaby a może lepiej graj w bierki bo lepiej do ciebie pasują
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-07-23 21:47
    Zadaj sobie pytanie czy na Broni tym stadioniku dla kibiców Radomiaka zabraknie miejsc? Jak nie to po co budować wielki stadion?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~obiektywny 2019-07-23 22:19
      No właśnie zabraknie miejsc dla wszystkich kibiców Radomiaka. Już nie pierwszy raz może dojść do sytuacji, że w dniu meczu nie ma biletów w kasie.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 13:23
      Zaczną pŕzegrywac to wystarczy ten na Mosirze na Narutowicza
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~TV 2019-07-23 20:34
    Polsat News transmituje na żywo mecz
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-23 21:27
      Tv to nie to samo co na żywo.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-23 23:26
      Nie Polsat news tylko Polsat sport z tego co mi wiadomo.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-24 13:23
      Czy polsat sport ?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-07-24 13:21
    Transmisja polsat sport ?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |