PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

RADOM GÓRĄ! Znani sportowcy z naszego regionu cz. I

RADOM GÓRĄ! Znani sportowcy z naszego regionu cz. I
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

O sławnych osobach, o których być może nie wiedzieliście, że są z Radomia, pisaliśmy TUTAJ, o zespołach i muzykach TUTAJ i TUTAJ, o naszych słynnych wydarzeniach TUTAJ, a o znaczących firmach TUTAJ i TUTAJ.  A o słynnych radomskich produktach pisaliśmy TUTAJ

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Jeżeli macie jeszcze pomysł z czego, jako radomianie może byc dumni to piszcie do nas w komentarzach. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

CZD

Dalej
loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~ms 2018-02-05 21:47
    kolarze Kazimierz Jasiński i Olender Mistrz Polski juniorów
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-02-07 21:05
      a Rysiek Kobiela ??????????
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-02-07 11:57
    Jerzy Osuch pilkarz Radomiaka
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~gambler 2018-02-07 21:03
      Oczywiście Nana !!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BR 2018-02-05 20:36
    A gdzie jest Kazimierz Przybyś, reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w Meksyku 1986, wychowanek Broni Radom.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kosa 2018-02-05 20:56
      Przybyszów to wychowanek startu radom
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-02-06 05:41
      Przybyś
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Obiad_z_Aviatora 2018-02-06 10:02
      http://www.bronradom.pl/6731n_wywiad-z-kazimierzem-przybysiem- W tym wywiadzie Kazio rozwiał wątpliwości czyim jest wychowankiem
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 2018-02-06 10:44
      Przybyś Kazimierz! Nie rusz Kazika bo zginiesz! Przyybyyś Kaziiimieeerz, nie rusz Kazika bo zginiesz!
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-02-06 22:20
      Nie podniecaj się BR,bo zaczynał w Radomiaku i Starcie !!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BR 2018-02-05 20:41
    Aaaaa, zapomniałem przecież Broni w Radomiu nie ma. Prawda panie Witkowski, panie Frysztak, panie Gilewski?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-02-06 22:12
      Nie ma !!!!!!!!!!!!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ajek 2018-02-06 20:32
    Gratulacje dla Autora pomysłu tej strony :*)
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jo 2018-02-06 11:39
    Fajna stronka miło było poczytać i powspominać dawnych i dzisiejszych mistrzów , brawo Oni
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    Szymon Janczyk 2018-02-06 11:35
    Szanowni, jako osoba poniekąd "opiekująca" się sportem w naszej redakcji, wyjaśnię kilka nieścisłości. Jest to oczywiście część pierwsza rankingu, więc wielu sportowców znajdzie się w kolejnych zestawieniach. Zachęcamy jednak do zgłaszania swoich propozycji - zawsze może zdarzyć się ktoś, kogo pominęliśmy przez niedopatrzenie. W niektórych przypadkach problemem jest także znalezienie zdjęcia (zwłaszcza w przypadku legendarnych zawodników z poprzedniego wieku). Jeśli dysponują Państwo zdjęciami z prywatnych kolekcji, prosimy o przesyłanie ich na adres redakcja@cozadzien.pl, z pewnością ułatwi to uhonorowanie każdego wielkiego sportowca z naszego regionu. Pozdrawiam!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~1972 2018-02-06 08:19
    Oczywiście artykuł wymaga uzupelnienia ale - szczegolnie dla młodszych czytelnikow- może być inspiracja żeby poznać szczegolowo życiorys np. św.pamięci pana Antoniego Czortka. Polecam gorąco i myślę ze w miejskim budżecie powinny się znaleźć fundusze na realizacje filmu przez duże F o tym wibitnym wspaniałym człowieku.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-02-06 08:04
    a gdzie jest ten? a gdzie jest tamten? nie pytaj tylko prezentuj w komentarzu wizytówkę swojego idola.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~czytelnik 2018-02-05 22:48
    Gdzie siatkarze ??????.. Jak zwykle płytkie artykuły bez wysiłku umysłowego....
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Tobi 2018-02-06 07:25
      Jak zwykle Pan Czytelnik nie umie czytać. To jak juz sie nauczy niech zerknie ba tytuł jeszcze raz. Moze cis w zwojach zaświta?
      • oceń:
      • |