Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Puchar Wójta Kowali. Trablice w półfinale!

Za nami ostatnie mecze fazy grupowej rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Kowala, Dariusza Bulskiego. W weekend grono półfinalistów zostało uzupełnione o czwartą drużynę - Trablice. Przed nami decydującego spotkania, które wyłonią nowego mistrza gminnego turnieju.

Jako pierwszy rozegrany został mecz o awans do półfinału. Piłkarze z Młodocina objęli prowadzenie po ok. 10 minutach gry, kiedy w zamieszaniu pod bramką skuteczny okazał się Artur Ciciora. Potem jednak przeważała drużyna z Trablic, która do przerwy zdołała odwrócić wynik spotkania po akcjach skrzydłami. Po przerwie gra była wyrównana, ale wynik długo pozostawał niezmienny. W końcu jednak skutecznym strzałem głową popisał się Jakub Szary, co przedłużyło nadzieje Młodocina na awans do półfinału. Niedługo potem drugi gol dla Trablic zadecydował o końcowej kolejności w grupie. Co ciekawe Młodocin jako jedyny zespół, który nie awansował do strefy medalowej, zachował dodatki bilans bramkowy.

Młodocin/Rożki - Trablice 2:4 (1:2)
Bramki: Artur Ciciora, Jakub Szary - Bartek Rogowski 2, Paweł Ukleja, Sebastian Bator

Młodocin: Adam Tonderski - Maciej Kaczor, Bartosz Bąk, Bartosz Siara, Szymon Siara, Kamil Pietrzyk, Jakub Szary, Adrian Grzyb, Artur Ciciora, Hubert Obarski, Łukasz Lech oraz Igor Siara, Krzysztof Frąk, Cezary Delikat

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W ostatnim niedzielnym spotkaniu kibice obejrzeli kilka ładnych bramek. Piłkarze z Augustowa szybko objęli prowadzenie po precyzyjnym uderzeniu Damiana Koptasa, który trafił w okienko bramki rywali. Rywale jednak wykorzystali stuprocentową sytuację, doprowadzając do remisu. Przed przerwą lider grupy trafił jeszcze dwukrotnie, dzięki czemu na przerwę schodził z przewagą. Wyrównany poziom widowiska był widoczny w drugiej połowie, kiedy goście mieli przewagę na boisku i doprowadzili do wyrównania. Ponownie wykorzystana sytuacja sam na sam oraz strzał w okienko bramki Augustowa dały remis 3:3. Goście mogli strzelić kolejne bramki, jednak to Augustów postawił kropkę nad i. Ponownie ładnym strzałem popisał się Damian Koptas, który w ostatnich minutach gry zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Augustów zakończył rozgrywki grupowe z kompletem zwycięstw.

Augustów - Grabina/Józefów 4:3 (3:1)
Bramki: Damian Koptas 2, Szymon Arak, Krystian Rychlicki - Piotr Tuzimek 2, Karol Marzec

Augustów: Cezary Dobosz - Łukasz Koptas, Marcin Mazurkiewicz, Kamil Faliński, Jakub Nawrot - Damian Koptas, Konrad Jańczyk, Szymon Janczyk, Krystian Rychlicki - Patryk Goliński, Łukasz Arak oraz Szymon Arak, Adrian Arak, Wojciech Kalityński, Jakub Augustyniak

GRUPA A

1. Augustów 4m 12p 21-6 +15
2. Kotarwice 4m 7p 11-10 +1
3. Józefów/Grabina 4m 4p 11-12 -1
4. Parznice 4m 4p 10-14 -4
5. Mazowszany 4m 1p 5-16 -11

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

/ fot. kowala.pl

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.