Puchar Wójta Kowali. Augustów gromi rywali

Niedzielne rozgrywki zainaugurował mecz Trablic z Kosowem, czyli drużyn, które w bieżącym roku występowały po raz pierwszy. Po wyrównanym spotkaniu trzy punkty powędrowały do gospodarzy tego meczu.

Trablice - Kosów 2:1
Damian Zawadzki 2 - Sebastian Frankiewicz

W drugim meczu padł najwyższy wynik w dotychczasowych zmaganiach. Piłkarze z Augustowa do przerwy prowadzili z Mazowszanami 4:0, a ozdobą pierwszej połowy była bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego przez Łukasza Araka. Po zmianie stron reprezentanci Augustowa poszli za ciosem, dokładając kolejne bramki. Na boisku zaprezentowali się też zawodnicy, którzy rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych. Przed wyższą porażką drużynę gości uchronił sędzia, który zakończył spotkanie pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Augustów - Mazowszany/Huta Mazowszańska 9:0 (4:0)
Ł. Arak 2, Skarbek 2, Rychlicki 2, Janczyk, D. Koptas, Ł. Koptas

Augustów: Cezary Dobosz - Łukasz Koptas, Kamil Nogaj, Wojciech Nawrot, Kamil Faliński - Szymon Janczyk, Damian Koptas - Wojciech Kalityński, Jakub Skarbek, Krystian Rychlicki - Łukasz Arak oraz Adrian Arak, Szymon Arak, Jakub Augustyniak, Patryk Goliński, Konrad Jańczyk, Marcin Mazurkiewicz, Jakub Nawrot

Obrońcy tytułu odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Drużynę z Ludwinowa do wygranej poprowadził Kacper Bieniek, który w drugim meczu zaliczył dublet. Piłkarze z Młodocina po meczu mieli pretensje do pracy sędziego.

Ludwinów - Młodocin/Rożki 4:2
Bramki: Kacper Bienek 2, Wiktor Poneta, Filip Woźniak - Artur Ciciora 2

Młodocin: Adam Tonderski - Bartosz Bąk, Bartosz Siara, Szymon Siara, Artur Ciciora, Adrian Grzyb, Hubert Obarski, Łukasz Lech, Kuba Szary, Miron Pająk, Bartosz Pająk oraz Igor Siara, Cezary Delikat, Krzysztof Frąk

Drużyna z Kotarwic szybko objęła prowadzenie, ale tuż przed przerwą gościom udało się doprowadzić do wyrównania. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki, jednak nie dało im to spokojnej końcówki meczu. Tuż przed zakończeniem gry drużyna z Józefowa nawiązała kontakt, a w ostatniej akcji mogła doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie trzy punkty zgarnęli finaliści sprzed roku.

Kotarwice - Józefów/Grabina 3:2 (1:1)
Bramki: Dominik Malinowski 2, Tomasz Mordka - Karol Marzec 2