Proch Pionki - Broń Radom 0:2 (RELACJA LIVE)

PROCH PIONKI - BROŃ RADOM 0:2
                                     Bramki: Czarnecki 16' , Nogaj 40'

KONIEC MECZU!
90' Doliczamy 4 minuty. Zieliński za Czarneckiego (Broń)
88' Broń Radom w drugiej połowie nie dała dojść przeciwniki ani razu do własnej bramki. Proch bez pomysłu na grę w drugiej części gry.
87' Proch zamknięty na własnej połowie.
83' Leśniewski zagrywa do Książka a ten w wybornej sytuacji uderza obok bramki!
81' Teraz strzelał Czarnecki - obok bramki. Proch już nie istnieje w tym meczu...
80' Dwa kolejne strzały Broni były bardzo groźne.
75' Godlewski za Cierzucha (Proch)
74' Więcek z dystansu - broni bramkarz Prochu.
73' Leśniewski gra dziś świetne zawody.
70' Sobolewski decyduje się na strzał - tuż nad poprzeczką!
66' Nowosielski i Nogaj schodzą - Książek i Sobolewski na boisku.
64' Cierzuch wyprowadza kontrę - niestety wpada w drybling i traci piłkę.
63' Broń wychodzi z kontrą - Nowosielski uderza za lekko.
60' Więcek z dystansu - groźna próba! Strzał obok słupka.
59' Zmiana w Prochu: za Szczepańskiego Gromski Paweł.
58' Sałek uderza z główki po centrze - nie ma bramki!! Bramkarz Procha w ostatnim momencie broni strzał!
57' Wysoki pressing Broni. Korner dla radomian.
55' Szczepański sam na sam z Młodzińskim i znów górą bramkarz gości!
52' Z dystansu Nowosielski - obok bramki!
52' Za Denkiewicza pojawia się Rogala (Proch)
50' Dwie groźne sytuacje Broni na początku tej połowy.
47' Leśniewski ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku gospodarzy.
46' Zaczynamy drugą połowę!

*Zapraszamy oczywiście po meczu na naszą stronę gdzie będzie dostępny skrót meczu oraz wszystkie bramki!
*W przerwie mieliśmy małe zamieszki na stadionie pomiędzy kibicami. Gospodarze weszli na płytę boiska, ale w porę zareagowała policja.

45' Koniec pierwszej połowy.
45' Szczepański podchodzi do piłki... broni Młodziński!
45' Leśniewski fauluje Denkiewicza! Karny dla Prochu!
45' Borzecki przed szansą na bramkę - broni Młodziński.
42' Borzencki za Kiśla.
40' Nogaj wykańcza akcję całego zespołu Broni! Broń prowadzi już 2:0!
40' Kisiel wraca na plac gry.
36' Kisiel wychodzi sam na sam z Młodziński który ratuje Broń w tej akcji! Kisiel potrzebuje pomocy fizjoterapeuty po starciu z bramkarzem gości. Piłkarz mocno ucierpiał. Potrzebna będzie chyba zmiana.
35' Nogaj z dystansu - wysoko nad poprzeczką!
34' Proch pogubił się w obronie - dużo nerwowości. Korner dla Broni.
30' Sałek uderza z główki - nad bramką!
29' Denkiewicz ukarany żółtą kartką.
27' Doskonałe zagranie Nowosielskiego do Leśniewskiego. Korner dla Broni - dobra interwencja obrony Prochu.
25' Nowosielski uderza w mur.
23' Leśniewski faulowany przed polem karnym. Wcześniej zawodnik Procha nie wykorzystał szansy sam na sam z Młodzińskim.
21' Leśniewski w polu karnym rywala - zamiast oddać strzał stracił piłkę podczas dryblingu.
17' Kopia akcji kiedy padła bramka - teraz na posterunku bramkach Prochu.
16' Leśniewski podaje do Czarneckiego a ten pewnie pakuje piłkę do bramki!
*W Pionkach mocno się rozpadało.
14' Faulowany Nowosielski. Szansa na stały fragment gry. Około 30 metrów od bramki. Nowosielski decyduje się na strzał - kiepska próba.
12' Krukowski oddala niebezpieczeństwo. Groźna akcja Prochu.
10' Sałek z dystansu - mocny strzał jest blokowany!
9' Czarnecki decyduje się na strzał - blokowany.
4' Korner dla Prochu. Piąstkuje Młodziński.
3' Broń ruszyła do ataków jako pierwsza.
1' Zaczynamy mecz! Mecz rozpocznie Broń Radom!!

*Obydwie drużyny już na boisku! Prezentacja zespołów i zaczynamy!
*Broń dziś zagra w niebieskim komplecie strojów. Gospodarze Proch Pionki w tradycyjnych biało-zielonych barwach.
*Do meczu pozostało już 10 minut!
*Po meczu zapraszamy na skrót spotkania!
*Frekwencja na stadionie zapowiada się bardzo wysoka. Na trybunach już wyczuwa się napiętą atmosferę..
*Piłkarze już na rozgrzewce. Początek spotkania za 15 minut.
*Na stadionie zameldowali się już kibice Prochu oraz Broni!

*Składy:

Proch Pionki: Majos - Bawor, Gromski M., Cierzuch, Jaroszek, Kapusta, Szczepański, Kowalkowski, Czerski, Denkiewicz, Kisiel.

Broń Radom: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Krukowski, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Więcek, Nogaj, Nowosielski, Czarnecki.

Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE ze stadionu w Pionkach! W niedzielę (30 października) miejscowy Proch podejmie przed własną publicznością Broń Radom - lidera IV ligi! Czas na derby!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00!