PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Podział punktów w meczu Radomiaka Radom z GKS-em Jastrzębie

Podział punktów w meczu Radomiaka Radom z GKS-em Jastrzębie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Trener Dariusz Banasik w wyjściowym składzie zdecydował się na parę zmian w stosunku do poprzedniego meczu z Wartą Poznań. Na placu gry od początku pojawili się Kochalski, Grudniewski czy Kaput, a na ławce usiedli Haluch, Pietrzyk czy Michalski.

Pierwsze minuty tego pojedynku nie należały do najbardziej widowiskowych. GKS ograniczył się do defensywy, a Radomiakowi, podobnie jak w meczu z Wartą Poznań, brakowało skuteczności, bo strzały były niecelne. Próbowali Kaput, kilkukrotnie Leandro czy Makowski. Z takim samym efektem.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/radomiak-radom-gks-jastrzebie-zdjecia/58541

W 25 minucie w świetnej sytuacji znalazł się Leandro. Po dograniu Makowskiego z prawego skrzydła, piłka odbiła się od jednego z defensorów i trafiła pod nogi Brazylijczyka. Ten jednak niestety spudłował. Pierwszy strzał na bramkę Kochalskiego jastrzębianie oddali dopiero w 28 minucie, ale uderzenie Wolniewicza było dalekie od ideału. Nieco lepsze było to Wróbla chwilę później, ale napastnik GKS-u też nie trafił w bramkę.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Zieloni wreszcie dopięli swego w 37 minucie. Kapitalnym podaniem w pole karne popisał się Karwot, a jeszcze lepszym uderzeniem z najbliższej odległości Nowak, który wpakował piłkę pod poprzeczkę i Radomiak objął prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

https://www.cozadzien.pl/sport/radomiak-radom-gks-1962-jastrzebie-relacja-live/58518

GKS drugą odsłonę zaczął zdecydowanie bardziej ofensywnie usposobiony i przyniosło to efekt. Goście przycisnęli radomian, a ci popełnili błąd, w właściwie parę błędów w 56 minucie. Do zawodnika rywali spóźnił się Makowski, a potem z piłką minął się w fatalny sposób Cichocki, a sytuacji sam na sam nie zmarnował Adamek doprowadzając do remisu.

Rywale na tym nie poprzestali. W kolejnych minutach prezentowali się lepiej niż zieloni i co parę chwil meldowali się pod bramką Kochalskiego. W 72 minucie radomianie wybili piłkę przed własne pole karne po rzucie rożnym. Niestety, tam czekał Tront, który przyjął i uderzył z 20 metrów pokonując Kochalskiego.

Radomiak jednak odpowiedział błyskawicznie. Po zagraniu ręką jednego z defensorów GKS-u, arbiter w 75 minucie podyktował rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Mikita i w środowym meczu znów był remis. W końcówce jedni i drudzy mieli jeszcze swoje okazje, ale do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomiak Radom - GKS Jastrzębie 2:2 (1:0)
Bramki: Nowak 37, Mikita z karnego 75 - Adamek 56, Tront 72
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Grudniewski, Abramowicz, Kaput, Karwot (71 Górski), Leandro (61 Michalski), Makowski, Mikita (86 Lewandowski), Nowak.
GKS: Drazik - Gojny, Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Tront, Adamek (87 Skórecki), Mróz (66 Norkowski), Ali, Jadach (70 Szczęch), Wróbel.

Sędziował: Damian Kos (Wejherowo).
Żółte kartki: Mikita, Kochalski - Bojdys, Kulawiak.
Widzów: 3605.

Michał Nowak fot. Piotr Nowakowski

loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-22 07:02
    Trener po meczu tym razem do popularnych wymowek dołożył jeszcze jedna. Uwaga mecz był w środę, i chłopcy, jego chłopacy nie są przyzwyczajeni grać w środy. A może to uśmiechnięty Darek nie jest przyzwyczajony trenować w środy? Ciągle tylko wymówki bo sędzia bo murawa bo środa. Uderz się wufusto w pierś i odpowiedz na pytanie czy Ty się nadajesz? Co maja czuć chłopcy którym nie dałeś szansy? Mam na myśli Klabnika, Winsztala, Sokoła, Filipowicza. Jesteś totalnym dwulicowym człowiekiem. Opinia z Siedlec z Sosnowca teraz dojdzie z Radomia i tak jak mówiłeś w jednym z wywiadów o myśleniu zakończeniu kariery. .. Obstawiam że już niedługo znowu te myśli powrócą bo wogole nie wyciagasz wniosków.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Piotr 2019-08-22 09:22
      Aleś głupi Anonimku
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 11:05
      Na jakiej podstawie piszesz o głupocie? Podaj choćby jeden argument.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Piotr 2019-08-22 14:47
      Poszło 5 kolejek w tym 2 zwycięstwa a ty wymieniasz 4 nazwiska które nie dostały szansy. Gdyby zagrali powiedzmy w 2 meczach to byś powiedział ,że nie grają nowo ściągnięci itd. Nie wykluczone , że i oni dostaną swoje 5 min, Przyjdą kartki ,kontuzje czy słabsza forma innych. Czy się to komuś podoba czy nie to Banasik jest trenerem , bierze za to kasę i odpowiedzialność , ale my na siłe pokazujemy jakimi jesteśmy buraczanymi kibicami hejtując własnego trenera i piłkarzy. A wypominanie Siedlec i Sosnowca przez ludzi którzy nie mają o tym zielonego pojęcia jest żałosne.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 15:22
      wg wyborczej kibic to nieudacznik życiowy, który poprawia sobie samoocene sukcesami innych
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 17:25
      Według Ciebie uczciwe jest zachowanie w którym podpisujesz kontrakt z Radomiakiem gdy grasz mecze o życie w Pogonii? Nie wiem czy pamiętasz w Radomiaku Maxwela Xalu i Barkaniczkova przed meczem z Odrą Opole?
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Piotr 2019-08-22 17:51
      To znaczy że był zdecydowany na Radomiaka nawet jeśli Pogoń by się utrzymała. Nie do końca etyczne ale żadne wielkie halo.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 18:28
      I sam sobie przeczysz. Jeżeli w sporcie dla Ciebie etyka nie jest priorytetem to daleko nie zajdziesz. Równie dobrze idąc Twoim tokiem myślenia miał gdzieś czy Pogoń się utrzyma bo już był myślami w Radomiu. Równie dobrze może już teraz się z kimś dogaduje i ma już wywalone na Radomiaka.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Piotr 2019-08-23 17:52
      Gdzie sam sobie przeczę? Etyka w sporcie priorytetem ? A myślałem ,że talent, forma i ambicja . Skąd wiesz ,że podpisał kontrakt grając o życie w Siedlcach ?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ciekawski 2019-08-21 22:09
    Gdzie jest redaktor Janczyk? Urlop?
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 17:30
      Szkoła się zaczyna. Pojechał do Lidla po zeszyty i kredki. Oby nie wracal
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 21:49
      Siedzi od niedzieli na Broni
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ala 2019-08-23 06:15
      Dokładnie. Miło się czyta artykuły jak nie ma red. JANCZYKA.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Tadek 2019-08-22 18:18
    Radumiok był lepszy.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~proszę... 2019-08-21 21:43
    Panie Sławku dawaj Pan trenera póki jest jeszcze czas.
    • 76%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~czytaj uważnie.. 2019-08-22 06:23
      Wywal tego nauczyciela wf.
      • 64%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Pan Sławek 2019-08-22 17:35
      Nie ma czusu i nie ma kasy Trzeba dzwonić. Załatwię kilka karnych
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kibic 2019-08-21 20:25
    Yurek masz rację, zmiana trenera i pogonić szrot do II zespołu , na IV ligę są ok.UWAGA panie Banasiak podaję skład na Odrę: Haluch , Jakubik, Klabnik , Grudniewski, Abramowicz, Filipowicz, Kaput, Winsztal, Makowski, Górski, Leandro. Dadzą radę!!! A pan niech sobie szuka innego naiwnego klubu w III lidze!
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-21 23:27
      Zapomnij Winsztal i Filipowicz są dla trenera totalnym dnem
      • 82%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 17:32
      Ty mi nie dyktuj. Od tego jest Gilo i Sławomir
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibic 2019-08-21 21:34
    To co zrobił Cichocki przy pierwszym golu dla Jastrzębia to piłkarski kryminał. Brakuje w Radomiaku klasowego stopera, który wprowadzałby trochę spokoju na tyłach. 9 bramek straconych w 5 meczach jasno mówi gdzie leży problem.
    • 87%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BOLO 2019-08-21 22:15
      Świdzik ?????
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 17:31
      Swidzikowski do tarcia chrzanu się nadaje
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Człowiek z honorem 2019-08-22 17:24
    Jak dla mnie Banasik to człowiek o zerowym zaufaniu publicznym Przejął Pogoń Siedlce na 4 miejscu w tabeli zimą.... i wiosną z nią spadł do 2 ligi negocjujac w międzyczasie kontrakt z Radomiakiem. Ale nasi działacze nie lepsi podpisując z nim kontrakt po tym co zrobił w Sosnowcu i Siedlcach. Obawiam się że w Radomiaku zostawi po sobie smród i pustą klubową kasę. Świnie swoich najemników i pójdzie do innego klubu drążyć budżet. A kto wie może się już zaczął rozglądać bo grunt pali mu się pod nogami
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~STARY ZIELONY 2019-08-22 14:19
    Do Anonim. Witaj. Nie spadłem z księżyca,realnie patrzę na życie.Miasto i Windoor sami nie utrzymaja klubu,jest jeszcze duża grupa innych sponsorów mniejszych i wiekszych. Ja się zaliczam do tych mniejszych. I proszę Wszystkich o szacunek do Radomiaka.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 15:35
      mówisz o Zawiszy, ale to było inaczej kibice remontowali obiekty, a drużyna grała w III czy IV lidze, pojawił się sponsor wykupił licencje Kujawiaka na zapleczu ekstraklasy i wygonił prawowitych użytkowników, grupa klakierów i sezonowców przez jakiś czas go wspierała, ale do czasu, a Banasik zaczął pracę w Siedlcach zostawił ich i poleciał do Sosnowca, rozwalił druzynę wrócił do Siedlec, spadł w międzyczasie rozmawiał z nami, cozadzień opublikował informację podczas baraży, nasz zarząd oraz banasik dementowali takie opinie, tak jak krzyczymy od 30 lat 'złodziejski przemytniczy klub ciągle żywe
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~STARY ZIELONY 2019-08-22 12:10
    Dajmy im wsparcie,niech poczują że jesteśmy z nimi. Ja też bym chciał pięknej gry,ale nie zawsze to wychodzi.Jak się jest prawdziwym Zielonym to na dobre i złe. Plujcie dalej,przyjmujcie,zwalniajcie itd. Pamiętacie w Zawiszy Bydgoszcz to samo robili i co ? Ktoś się wkurzył,przestał dawać kasę odszedł. I gdzie są teraz ? Proszę wyłożyć kasę,kupić klub i zobaczymy co bedzie.Pozdrawiam .Życzę miłego dnia.
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-22 13:50
      kolego z księżyca spadłeś, kasę to daje miasto i windoor, reszta jeszcze dorabia na cateringu
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do STARY ZIELONY 2019-08-22 15:23
      Proszę powiedz kto z udziałowców ( może oprócz p. Stasia z WINDOORA ) zapłacił za ten klub i jakie były to pieniądze, np. p. Grzegorz i p. Sławek. Najwięcej pieniędzy daje miasto czyli my wszyscy i to w przeróżny sposób. A rozliczeń brak ( studnia bez dna ), bo Pan "udziałowiec- sponsor" vel KOTLET nie umie się rozliczać. Umie za to pięknie doić.
      • 89%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Yurek 2019-08-21 20:12
    Mimo że Radomiak prowadził po pierwszej połowie... zakończyłem oglądanie tych zawodów sportowych po 45 minutach...tego nie da się oglądać... trener nie ma pomysłu jak grać i kim.... chyba trzeba się rozglądać za nowym szkoleniowcem
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~lis 2019-08-21 21:53
      A może trener ma pomysł tylko piłkarze nie potrafią .Masz za dużo kasy to opłać jakiegoś "Guardiole". Ale ciebie stać tylko na klopa i narzekanie frustracie.
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Yurek 2019-08-22 06:09
      Jak nie potrafią...to po co te transfery...na razie nie trafione...nawet jakby było stać mnie na Guardiole to i tak bym go nie opłacił...tu żaden trener nie pomoże.. póki piłkarzom nie będzie się chciało
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Cynik 2019-08-22 06:32
      Klopp też byłby dobry.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~do lis.... 2019-08-22 06:40
      Ty lis to jakiś chyba mało rozgarnięty jesteś, co? Czego nie zrozumiałeś oglądając ten mecz.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lis 2019-08-22 09:27
      Oglądając ten mecz zrozumiałem ,że najmniej rozgarnięci są tacy kibice i komentatorzy jak tu obecni.Usrali sobie Banasika i chłop wszystkiemu winien.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~stan44 2019-08-22 09:33
      A to mój wpis z innego portalu z wczorajszego wieczora. Prawda, że podobny? "Oglądałem w Polsat Sport trochę dokładniej 1. połowę. Ręce nie składały się do oklasków. Wprost przeciwnie, trudno było utrzymać nerwy na wodzy. Nasi wyglądali jak zlepek piłkarzy, którzy dopiero na boisku się poznawali. Ciemno to widzę na przyszłość."
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Yurek 2019-08-22 09:42
      Zgadza się
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic 2019-08-22 10:27
      @stan44 - o jakim portalu mowa, że tak pozwolę sobie spytać?
      • oceń:
      • |