Pilne! Zmiana lokalizacji gali boksu

Pilne! Zmiana lokalizacji gali boksu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Pięściarska gala zawodowców odbędzie się w Radomiu 22 grudnia, ale w starej hali MOSiR-u przy ulicy Narutowicza. Nie wiadomo, kto wystąpi w głównej walce. Zapowiadany pojedynek Nikodema Jeżewskiego z Adamem Balski wypadł z programu imprezy.

http://www.cozadzien.pl/sport/wojna-domowa-znamy-nowa-date-gali/51758

- Gala pięściarzy odbędzie się w hali przy ulicy Narutowicza – poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Janduła, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Organizator imprezy Mateusz Borek szuka zawodników do udziału w głównym pojedynku, Muszą to być pięściarze, którzy zagwarantują odpowiedni poziom.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

http://www.cozadzien.pl/radom/hala-z-opoznieniem-45-tys-zl-kary/51775

Zmiana lokalizacji gali wynika z opóźnień w budowie nowej hali przy ulicy Struga. - Czekamy na harmonogram prac, który ma przedstawić wykonawca - dodał Janduła.

Wiadomo jednak, że MOSiR odwołał także inne imprezy planowane w nowym obiekcie. To m.in. gala MMA. Wcześniej Polski Związek Piłki Siatkowej przeniósł z Radomia do Płocka zawody o klubowe mistrzostwo świata w siatkówce. Od 12 listopada MOSiR nalicza kary za opóźnienia w budowie.

http://www.cozadzien.pl/radom/hala-dopiero-w-styczniu-2019/51080

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Natomiast zmiany w programie wspomnianej gali pięściarzy spowodowane są rezygnacją Nikodema Jeżewskiego. Pięściarz przekonywał, że nie wiedział, czy dojdzie do gali w Radomiu i zdecydował się na pojedynek podczas zawodów w Koninie. Odbyły się one 9 listopada. Jeżewski stwierdził, że kolejne, trudne starcie w grudniu i przygotowania do do niego byłyby ponad jego siły.

Paweł Sochalski / fot. ArturoS.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~2 2018-11-14 13:06
    Gdzie jest Saczywko?? Niech ROsabud płaci duo większe kary.
    • 62%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-15 11:05
      A może to Rosa-Bud prace wykonywał tak jak mu płacili
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RAA 2018-11-18 13:59
      A może płacili jak budowali ?! Bo teraz to Rosa płaci miastu 45000 ! Niezły interes dla miasta !!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Rondo RADOSŁAWA za 28.000! 2018-11-15 17:52
    Walę waszą ,,galę,,.Tą ,,galę,, Witkowski to zrób dla Wąchocka.POlszewskie dziadostwo z PO I POlsatu.POpaprańce.Ta ,,gala,, to dla was od Witkowskiego.Buuuuuuuuuuuuuuha,ha,ha!
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-18 13:53
      Ależ ty durny!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RAA 2018-11-18 13:57
      Bo ci piany zabraknie!! Witek dopiero zaczyna KOLEJNA kadencję!!he hei serducho ci nie wytrzyma..he he idź do tej swojej celi+,załóż sobie kaftan i wyluzuj( he he
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-11-14 14:16
    Zapytam ot tak sobie. Co się Witkowskiemu udało?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 16:33
      Jeszcze nie przegryzłeś porażki. Najwyższa pora.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 21:01
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 22:04
      Anonim z 14:16 uważaj bo cię Radek pozwie, a sąd wykaże, że np muszla się udała i będziesz musiał przepraszać i placic
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ju 2018-11-15 06:59
      Słuchaj młody trollu: Halę buduje firma radomska, która powinna prowadzić prace tak, by inwestycja była oddana terminowo. Dlaczego nie wywiązuje się z ustaleń , zapytaj w siedzibie firmy -pewnie się dowiesz.
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-15 19:04
      Wygrać ze Skurkiewiczem
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-15 21:10
      Porażka to Witkowski.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-15 23:34
      prace prowadzi Miasto Radom. firma tylko ja wykonuje. Odpowiedzialnym za budowę jest inwestor. On dobiera i nadzoruje wykonawców.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RAA 2018-11-18 13:53
      Kontrakt wygrala ROSA przyjęła warunki kontraktu ,nie wywiązuje się WIEC placikarne odsetki 45000zl dziennie! ( Ktoś się bulwersował rondem za 28000 zł ,więc ROSA płaci prawie za 2takie ronda dziennie !
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~PodPiS 2018-11-14 13:58
    a Skurkiewicz to już dawno przewidział
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-16 19:33
      Skurkiewicz to przeplata uszami,bo jak Dworczyk zostanie ministrem MON to kelner będzie sobie roboty szukał !!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~RAA 2018-11-18 13:47
      Prorok czy CO!? A własnej porażki nie PRZEWIDZIAL!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Radomiak 2018-11-14 15:22
    piękne były obietnice Witkowskiego stadion w lipcu i hala w lipcu. Hala będzie miała z pół roku opóżnienia ale szczyt to stadion ponad rok w plecy z dwoma trybunami!!
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-16 19:31
      Idź pajacu do Rosabudu dlaczego nie oddali w terminie,ale ty masz zakuty łeb żebyś to zrozumiał !!!Ale to nie na twoje myślenie,bo tego w gimnazjum nie uczyli !A może zakończyłes edukację na podstawówce i wszystko jasne !!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Klemens 2018-11-14 11:44
    Trzeba się niestety teraz męczyć 5 lat z tymi niedojdami z PO.
    • 68%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 15:26
      To wyjedź stąd
      • 65%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-16 19:27
      niedojda to ty jesteś kondomie !!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-11-14 13:26
    Każdy normalny człowiek o tym wiedział. A Witkowski z Borkiem bawili się w czarodzieja. Sporo ludzi się niestety nabrało
    • 68%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 16:35
      Każdy wiedział a mimo to wybrali Witka. Woleli bajeranta od kłamcy i tyle w temacie.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-16 19:25
      skoro wiedziałeś to po co się udzielasz,że cię oszukali ???
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-11-16 07:21
    mam bilet na 17.11.2018 na galę, chciałbym zwrot za ten bilet, jak mam to zrobić/
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-16 14:39
      Radka zapytaj...
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Struzik ,,pozdrawia,, 2018-11-15 18:05
    Przyjrzyjcie się chociaż na Rzeszów.Radomscy niewdzięczni głupcy.Tam rządzi PIS.
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Tomasz 2018-11-14 15:37
    Przed nami 5 lat myślenia oczu.dibrze trafili w radomiu 54 procent głosujących to naiwni debile którzy dali się nabrać.
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1910 2018-11-14 16:11
      tvn gw newsweek onet wp i ludzie łykają wszystko co zachodznie nawet nie wiedzą kto stoi za tymi stacjami
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-14 16:29
      Za twoją stoi Rydzyk i Jarosław.
      • 53%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-11-15 12:19
      @Tomasz a dla mnie debilny to taki co kilku słów nie potrafi sklecić : Przed nami 5 lat myślenia oczu.dibrze trafili w radomiu
      • 78%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar