PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Piłkarze Broni Radom na ósmym miejscu po jesieni. Sprawdź wyniki i tabelę

Piłkarze Broni Radom na ósmym miejscu po jesieni. Sprawdź wyniki i tabelę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Drugie domowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy Broni Radom. Podopieczni Dariusza Różańskiego po golu Przemysława Nogaja pokonali Ursusa Warszawa. Po tym triumfie zespół z Plant wskoczył na ósme miejsce w tabeli. Tyle samo punktów, co radomianie, mają także zawodnicy Concordii Elbląg, ale to "Broniarze" legitymują się lepszym bilansem bezpośredniego pojedynku.

https://www.cozadzien.pl/sport/zwyciestwo-pilkarzy-broni-w-ostatnim-meczu-o-punkty/60945

Na fotelu lidera przezimują tymczasem zawodnicy Sokoła Ostróda. W ostatnim spotkaniu jesieni Sokół bezbramkowo zremisował z Huraganem Morąg.

Bohaterem kolejki został bez wątpienia Damian Warchoł. Pelikan Łowicz pokonał 4:1 KS Wasilków, a napastnik ustrzelił hat-trika.

Za to cenne wyjazdowe zwycięstwo w Skierniewicach odnieśli zawodnicy stołecznej Polonii. Popularne „Czarne Koszule” wygrały różnicą dwóch bramek.

 

Wyniki 18. kolejki:

Legia II Warszawa – RKS Radomsko 3:1, Lechia Tomaszów Mazowiecki – Concordia Elbląg 2:0, Unia Skierniewice – Polonia Warszawa 0:2, Broń Radom – Ursus Warszawa 1:0, Sokół Ostróda – Huragan Morąg 0:0, Pelikan Łowicz – KS Wasilków 4:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów 2:1, Sokół Aleksandrów Łódzki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1, Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Biała Piska 1:1.

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

1. Sokół O. 17 37 37:17

2. Świt 18 33 30:17

3. Legia II 17 33 28:17

4. Sokół A. Ł. 18 33 33:22

5. Znicz 18 32 33:20

6. Pelikan 18 29 34:26

7. Huragan 18 27 24:20

8. Broń 18 26 26:25

9. Concordia 18 26 23:25

10. Unia 18 25 31:39

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

11. Radomsko 18 24 25:26

12. Olimpia 18 23 31:32

13. Pogoń 18 18 28:33

14. Ursus 18 18 17:21

15. Ruch 18 17 23:29

16. Lechia 18 17 21:31

17. Polonia 18 16 16:28

18. Wasilków 18 8 12:44

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~pawel Głowacki 2019-11-26 10:26
    A ja mam flage borki i kilka innych flag Broni Radom w domu i nikt mi nic nie zrobil jeszcze....
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~historyk 2019-11-25 18:21
    Zacznijmy od tego że Broń to klub o tradycji milicyjnej - RGKS, czyli Robotniczo-Gwardyjski Klub Sportowy. I dlatego jest taki nielubiany i nieszanowany
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~kibic Broni 2019-11-25 20:26
      Może teraz przypomnij tradycje klubu ze Struga. Proszę.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~aa 2019-11-25 20:53
      Pała z historii!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~stary dziad 2019-11-25 22:09
      @historyk - 100% racji! Broń największe sukcesy osiągała w latach 70. i 80. jako RGKS Broń - czyli najkrócej mówiąc pod milicyjną egidą, z niemałym wsparciem finansowym tej służby. Po likwidacji Milicji w 1990, dziwnym trafem zakończyły się też sukcesy Broni, klub spadł z drugiej ligi i pogrążył się w kryzysie... "Ja nie chce być kibicem, takiego klubu gdzie, pieniędzmi i Milicją, wygrywa mecze się..."
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~historyk 2019-11-26 05:56
      Pała z historii.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~historyk 2019-11-26 05:58
      Interpretacja godna pana Morawieckiego.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Przyszły posterunkowy wraz z rodziną 2019-11-25 20:03
    Jest taka prośba do redakcji. Żebyście pisali w przerwie zimowej o naszym kochanym klubie. Cokolwiek, ale, żeby słuch o naszych braciach z Broni nie zaginął. Ja jestem teraz na szkółce milicyjnej w Szczytnie i nie mogę być na bieżąco z klubem. Wasze informacje o tym co się dzieje w moim kochanym klubie są dla mnie bardzo ważne. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam redakcję i wszystkich kibiców Broni.
    • 90%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2019-11-25 20:25
      Prowokator. Seledynowy prowokator. Że też chce ci się ścierać palce.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Tolerancja 2019-11-25 22:41
      Pozdrawiam, jestem razem z nim na szkole w szczytnie, na szczęście komendant też jest za Radomiakiem i razem oglądamy mecze naszej ukochanej drużyny. Radomiak jest najlepszy a czy kibicem jest policjant czy złodziej to bez różnicy.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Były kibic Broni 2019-11-25 23:14
      Ja jestem kibicem naszej kochanej Broni i mam wytarte kolana. Ponad 90 lat naszej historii i ciągle na kolanach. Baty od wszystkich. 80 lat w okręgówce 10 lat na posterunku. Wszyscy kiedy chcą i jak chcą nas biją nawet niedawno 8-0w Łodzi piękny wynik można powiedzieć historyczny. Już nigdy nie podniesie y się z kolan. Ja mam dość! Rzucam tęczowy trojkolorowy szalik w kąt i idę po cichu na najbliższy mecz Radomiaka. Chcę zobaczyć jak wygląda prawdziwy doping, chcę zobaczyć prawdziwych kibiców i poczuć jak smakuje zwycięstwo i jak wygląda pełny stadion kibiców! Dość bicia i ponizania! Wstaję z kolan i idę dopingowac prawdziwy klub sukcesu! Od dzisiaj liczy się tylko Radomiak! Przepraszam, że byłem kibicem Broni
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 2019-11-26 05:55
      Stanisław Lem by się nie powstydził.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~fgh 2019-11-25 20:06
    Bez obrazy dla kibiców, ale Broń to trochę taka zakała radomskiego sportu. Radomiak, Czarni, Rosa, Radomka grają w najwyższych ligach, liczą się w Polsce i przynoszą chlubę miastu. Tymczasem Broń gra w pszenno-buraczanej 3. lidze z wioskami i dostaje oklep od takich potęg jak Znicz Biała Piska. Wstyd!
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2019-11-25 20:24
      Radomiak gra w najwyższej lidze? Musisz kolego mieszkać w Jastrzębi. Dodam, że 5 lat temu Radomiak także grał w lidze pszenno-buraczanej.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic Broni Radom 2019-11-25 20:36
      Zaraz wyjaśnię Ci pewną różnicę między mną, a Tobą. Ty kibicujesz Radomiakowi kiedy wygrywa, kiedy gra w wysokiej lidze i z renomowanymi ekipami. Ja kibicuję Broni niezależnie od tego z kim gra, jak gra i o co gra. To jest różnica pomiędzy sezonowcem, a kibicem. Amen.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Podpis 2019-11-25 22:40
      No i dobrze niech grają tak samo mówiłeś gdy oba kluby grały na tym samym poziomie rozgrywkowym w 3 lidze ? Że obydwie ekipy miały porażki z miejscowościami mniejszymi niż Radom ? To miasto nie ma perspektyw dla młodych ludzi a jakieś trolle tutaj będą drążyły temat zamiast zająć się czymś konkretnym.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibic Broni 2019-11-25 20:27
    Gooola Broniarze!!!
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ciepły Bronek 2019-11-25 19:50
    Ech szkoda, że liga się skończyła. Będzie mi was brakować fajne chłopaki. Gdyby ktoś chciał to zapraszam do piwnicy w zimowe wieczory tutaj mam centrum operacyjne. Możemy porobić ciepłe skarpetki na drutach na wiosenne wyjazdy. Polepić pierogi i pobawić się w doktora. Lubię was chłopaki z Plant!
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 2019-11-25 19:45
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Bronka kobieta upadła 2019-11-25 19:39
    Było ich 6ciu potem 12tu.... A w sobotę zostało ich tylko jedenastu! To chyba jakiś rekord frekwencji na szczeblu wojewódzkim nie?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Michał 2019-11-25 18:12
    Broń A kto normalny chciałby oglądać Trzecią ligę :P
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-11-25 18:07
    Mało mnie to obchodzi szczerze mówiąc.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |