Piłkarz Radomiaka w programie "Talent Pro"

Piłkarz Radomiaka w programie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Marcel Szymański z Radomiaka Radom regularnie gości na zgrupowaniach dla największych talentów w kraju. Brał udział w Akademii Młodych Orłów, grał w młodzieżowej reprezentacji Polski, a teraz trenował w Opalenicy na zgrupowaniu Talent Pro. To program, który obejmuje ok. 50 młodych zawodników z roczników 2003-2005, których umiejętności są oceniane bardzo wysoko. Dzięki niemu mogą nie tylko trenować z równie mocnymi rówieśnikami, ale przede wszystkim szkolić się pod okiem profesjonalnych trenerów. Na zgrupowaniu gościło 44 graczy, a w zajęcia zaangażowanych było 41 trenerów. Obóz w Opalenicy nadzorował Bartłomiej Zalewski, selekcjoner kadry do lat 19.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Na zgrupowaniu młodzi piłkarze mogli odbyć treningi pozycyjne czy formacyjne. Rozegrali także dwa mecze wewnętrzne. Do dyspozycji zawodników byli także trener mentalny i dietetyk; adepci futbolu przeszli również szkolenie medialne. Wiosną Marcel Szymański zdobył 14 goli dla drużyny "Zielonych" z rocznika 2005. Trafiał w starciach m.in. z Legią Warszawa, Polonią Warszawa i Wisłą Płock.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk / fot. Piotr Nowakowski

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 2019-07-31 07:47
    Lecz szkolenia nie ma w Radomiak. Tak każdy trener swoje droga idzie . Widzi mi się jest każdego z osobna. Marcel słabo trenuje jak już ktoś napisał. To samo kadra tak liczna a grają nieliczni .
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kibic 2019-08-01 20:43
      Bo nie każdy się nadaje trener trzyma nieudaczników na których czasu szkoda
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 19:35
      Przecież jest koordynator chief akademii Kokokokoszka
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 19:56
      Nie widzicie jak jest? Najmłodsze rocznik, dwa mocne bo mamy duży nabór. Później inni nas wyprzedzają bo szkolimy na dramatycznym poziomie więc wyciągamy z innych klubów najlepszych i znowu jesteśmy na topie przez dwa lata a potem znowu wszystko nasi trenerzy spier… i koniec. Dlaczego się chwalimy, że Sokół to nasz wychowanek , przecież to wychowanek Legionu, dużo więcej wkładu w jego wyszkolenia miała nawet Broń. I taka jest cała prawda, nie każdy się musi zgadzać.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Rodzic 2019-08-11 17:46
    Dzisiejszego sparingu nie udało mi się pooglądać ale oczywiście przegrali. A dlaczego?!? Bo nie było Marcela prosta sprawa.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Prawdziwy Rodzic 2019-08-10 00:19
    Dajcie z siebie 200% i utrzyjcie nosa tym wszystkim, którzy tak złowieszczą... I pamiętajcie „w ręku płonie raca, radomska ciężka praca..”!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ar. 2019-08-11 13:25
      Ehhh
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Prawdziwy Rodzic 2019-08-10 23:33
    Szok !!! Jeżeli pisze to rodzic to nie do wiary ...skoro tak twierdzi to po co przywozi dziecko na treningi!!! To nielogiczne i bez sensu. Jednak wrażenie jest nieodparte, że komuś bardzo zależy, żeby zaszczuć trenera i tych młodych chłopców. Ludzie co się z wami dzieje ?!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Rodzic 2019-08-11 13:24
      Trenerze utrzymamy się ?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~A. 2019-08-10 17:37
    Najgorszy trener jakiego znam, nie ma pojęcia na trenowaniu raz się śmieje a chwiłę później krzyczy na zawodników.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-10 17:38
      ;)To prawda
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Prawdziwy Rodzic 2019-08-09 23:36
    A wy chłopcy nie dajcie się zaszczuć, udowodnijcie że w drużynie siła
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Prawdziwy Rodzic 2019-08-09 23:29
    Żenadą to należy nazwać twoją wypowiedź drogi „rodzicu”...na szczęście są też RODZICE, którzy wspierają swoje dzieci
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Rodzic 2019-08-09 09:01
    Mogę się założyć że Radomiak teraz spadnie, Marcel odejdzie i klub się rozpadnie. Jestem na każdym meczu i jak tylko nie ma Marcela to ich gra to jakaś żenada.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Radom 2019-08-01 20:46
    Śmiech na sali Radomiak 2005 to najlepsza drużyna w regionie jest jeszcze broń słaba w lidze Radomskiej i jeszcze jakiś orlik czy coś takiego ale grają w lidze mazowieckiej i to w dole tabeli
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibol 2019-07-31 08:35
    Dajcie Marcelowi spokój. Dzieciak hyba wie co chce w życiu robić.
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-07-31 21:01
      Szkoda, że ty nie wiesz do czego służy słownik
      • oceń:
      • |