OptaRadomiak. Napastnicy Radomiaka bez strzału po akcji

OptaRadomiak. Napastnicy Radomiaka bez strzału po akcji
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Już w pierwszej połowie można było zaobserwować pewną anomalię w stosunku do dwóch poprzednich spotkań. Radomiak prawie w ogóle nie faulował na własnej połowie - jedynie dwa faule Meika Karwota blisko środkowej linii boiska i jeden Leandro po przeciwnej stronie boiska, to duża zmiana na plus. Z ciekawostek warto zwrócić uwagę na to, że najbliżej własnej bramki faulowany był... Leandro. Brazylijczyk w jednej z akcji musiał asekurować Damiana Jakubika, który został na połowie rywala i zrobił to na tyle dobrze, że Krzysztof Wołkowicz musiał go faulować. Kapitan Radomiaka był też dwukrotnie faulowany w najgroźniejszej strefie boiska w ofensywie. Częściej od niego nieprzepisowo powstrzymywany był tylko... Maciej Górski.

Druga połowa utrzymała tendencję z pierwszej. Jedyny faul w pobliżu bramki to przewinienie Rafała Makowskiego, który musiał w ten sposób powstrzymać kontratak rywali. "Zieloni" znów częściej faulowali i byli faulowani na połowie bełchatowian. Sporo fauli na lewym skrzydle rozdzielono pomiędzy Mateusza Cichockiego, Kacpra Pietrzyka i Dawida Abramowicza, czyli trzech defensorów. Aktywny był Dominik Sokół, który wywalczył trzy rzuty wolne.

Statystyka całości jest dość porażająca. Mimo dziewięciu okazji do strzału lub dośrodkowania z najgroźniejszej strefy boiska, Radomiak nie strzelił żadnego gola po stałym fragmencie gry. Większość fauli "Zieloni" popełnili na lewej stronie boiska, tylko 12 z 37 przewinień miało miejsce na połowie Radomiaka. 

Fatalnie wygląda także statystyka strzałów. Radomiak dosłownie otoczył pole karne Pawła Lenarcika, jednak nic z tego nie wynikło. "Zieloni" oddali łącznie dwa strzały stricte z pola karnego. Na więcej nie pozwoliła defensywa GKS-u Bełchatów. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Leandro nie będzie miło wspominał wyjazdu do Bełchatowa. W starciu z GKS-em był zdecydowanie najczęściej faulowanym zawodnikiem Radomiaka. W tym sezonie tak bardzo "poniewierany" Brazylijczyk jeszcze nie był. Zebrał tylko o jeden faul mniej niż wszyscy napastnicy "Zielonych" w całym meczu. Przy tym tylko dwukrotnie sam nieprzepisowo powstrzymywał rywala. Faule na koncie zapisała większość zawodników radomskiego zespołu.

GKS - Radomiak, faulowani (w nawiasie do przerwy)

1. Leandro Rossi - 7 (5)
2. Maciej Górski - 4 (3)
3. Dominik Sokół - 3 (0)
4. Mateusz Cichocki - 2 (1)
5. Michał Kaput - 1 (1)
6. Patryk Mikita - 1 (0)
7. Damian Nowak - 1 (0)

GKS - Radomiak, faule (w nawiasie do przerwy)

1. Meik Karwot - 3 (2)
2. Dawid Abramowicz - 2(0)
3. Mateusz Cichocki - 2 (1)
4. Maciej Górski - 2 (1)
5. Michał Kaput - 2 (1)
6. Leandro - 2 (1)
7. Rafał Makowski - 2 (0)
8. Kacper Pietrzyk - 2 (0)
9. Damian Jakubik - 1 (0)
10. Patryk Mikita - 1 (0)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Statystyka strzałów niemal zawsze wygląda identycznie. Leandro i Rafał Makowski przodują w próbach zdobycia bramki. Ponownie celne uderzenie zapisał na koncie Dawid Abramowicz, za to ani jednego celnego strzału nie oddali napastnicy i środkowi pomocnicy. Ba - Maciej Górski, który przebywał na boisku od początku meczu, nie podjął nawet jednej próby uderzenia na bramkę. Jedyny strzał snajperów Radomiaka to uderzenie Damiana Nowaka z rzutu wolnego. Z gry? Zero, null, nic.

GKS - Radomiak, strzały (celne - niecelne - zablokowane)

1. Rafał Makowski - 5 (2-0-3)
2. Leandro - 5 (0-3-2)
3. Patryk Mikita - 2 (1-0-1)
4. Meik Karwot - 2 (0-1-1)
5. Damian Nowak - 2 (0-1-1)
6. Dawid Abramowicz - 1 (1-0-0)
7. Dominik Sokół - 1 (1-0-0)
8. Damian Jakubik - 1 (0-1-0)
9. Michał Kaput - 1 (0-1-0)
10. Damian Nowak - 1 (0-0-1)

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~lisek 2019-08-12 18:27
    Każdy trener w Polsce rezygnował z funkcji bądz był zwalniany , a ludzie czepiają się Banasika który zrobił awans z przeciętnymi piłkarzami. A ,że kiedyś go zwolnią to oczywiste bo takie jest życie trenera w naszym kraju. Karuzela musi się kręcić.
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 19:27
      na poziomie II ligi miał kogo chciał synku, a już Sosnowiec i Siedlce poznały jego jakość,I liga dla niego to zbyt wysokie progi
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-12 19:46
      Widzę , że kuchnie znasz od podszewki.Sosnowiec jakie miał nazwiska w zeszłym sezonie a i tak ich spuścili. Ale twoim zdaniem pewnie tacy wuefiści jak Banasik. A może masz nazwisko potencjalnego następcy ?
      • 62%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 21:52
      w I lidze matole
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 23:33
      Lisek nie pyskuj malolacie idź pobujaj wora Banasikowi to może pozwoli Ci popatrzeć na trening pod jego wodzą. Ale zapewniam że to marny wuefista. Poznali się na nim w Siedlcach poznali i w Sosnowcu i tam gdzie był to po sobie zostawił pustkę i pozbieral swoje zabawki do nas i cyk 3-0 w plecy z drewnem Banasika
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-13 10:23
      Gówniane pojęcie macie o piłce i trenerce ,ale najłatwiej jest narzekać i mądrzyć się klawiaturą. Sam bujnij wora bo widać że masz za dużo wolnego czasu.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-13 19:44
      może i masz rację awans to porażka dla wielu piłkarzy wkażdymklubie najlepsi obrońcy w II lidze nie zawsze się nadają do I ligi to fakt,Moryc też fikał z kibicami całąnoc na borkach po awansie i nie powąchał murawy, to samo z Kowalem gdy się przyczyniłdo awansu a później poszedł do Broni za Siadaczkę, takie życie, to samo z trenerami, Banasik to max II liga już to udowodnił nie raz
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~lisek 2019-08-13 21:12
      Radomiak był mocniejszy od Broni a Siadaczka bił na głowę Kowala. Naturalna kolej rzeczy ale niektórzy tego nie rozumieją.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-12 22:00
    Szymon jaki ty mundury jesteś.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz 2019-08-12 19:23
    Jerzy Barcz! Miss Polonia Miss Polonia Jerzy Barcz!!! Tak się kiedyś śpiewało na derbach
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Gołębiarz 2019-08-12 20:18
      Tyle że piłkarze grający dzisiaj,są za słabi zeby buty czyścić J. Barczowi...
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-12 14:41
    Wywalić z klubu anty zawdonika Górskiego! Wyjazd stad scyzoryku! Mógłbyś Rolincowi buty wiązać i nosić mu torbę na trening! Banasik wuefisto czy Ty tego nie widzisz!? Kogo ty wystawiamy! Górski do rezerw jest za słaby!
    • 89%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~HTP 2019-08-12 19:13
      Był kiedyś w Radomiaku taki piłkarz i napastnik Barcz, jeden sezon tak grał że czasem sam prosił trenera o zmianę bo był tak wygwizdywany. A w następnym sezonie praktycznie sam wywalczył awans. Może potrzeba czasu?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-12 18:22
    Czym dla kibica ma być ta statystyka fauli ?
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kibic nie sukcesu 2019-08-12 15:00
    Apropos Górskiego. Bylem okazyjnie na treningu przed meczem z Belchatowem oglądałem tą pokrake i nie wierzyłem własnym oczom. Otóż zawodnicy podzieleni na grupy wyprowadzali kontrę 2 na bramkarza. Akurat Górski był w grupie ,która strzelalla na bramkę Kochalskiego. ..... idzie kontra wszyscy którzy dostali piłkę strzelili bramkę......oprócz Górskiego! !! 4 próby 4x Kochalski bronił jego strzały! !!! Zaznaczam wszyscy inni nie pomylili się ani razu! Kochalski nawet nie drgnal. Śmiać mi się chciało z tego kaleki bo Kochalskiego strzelają wszyscy kiedy chcą i jak chcą nawet nie drgnie a ta miernota Górski nie!!!!! Obok stoi Trener Banasik i wszystkiemu się przygląda. ......po czym wystawia do ataku....Górskiego! !!!!! Dobry żart! !!! To ja mam prywatne pytanie do trenera.odpowiedź Banasik było tak czy nie? i co ty masz w głowie ustalając sklad przed meczem ????? Bo jeśli ja widzę na treningu ,że napastnik nie strzela nawet bramek sam na sam bez stresu na treningu kilka razy pod rząd to jakim trenerem trzeba byc,i co mieć w głowie, żeby go wystawić do 1 składu na mecz !!!!!????? Ale chyba znam odpowiedź bo z niego taki napastnik jak z Ciebie trener!
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-08-12 17:37
      Trener Banasiak pokaże swój kunszt trenerski taki jak pokazał w Siedlcach. W jednym z wywiadów mówił iż miał myśli by skończyć trenowaniu po niepowodzenia w Siedlcach. Po tej rundzie znowu te pytanie mu się powtórzy. To jesteraz człowiek który nie ma za grosz swojego zdania
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-12 14:48
    Szymon nie bój się zapytać na konferencji w imieniu kibiców dlaczego trenerzyna rozmontowal obronę, która w zeszłym sezonie była najlepsza w 2 lidze i dlaczego na siłę wstawia do składu Górskiego, który ma umiejętności na poziomie 4 ligi.To już lepiej wstawić do ataku Sokoła skuteczność ta sama,ale przynajmniej w obronie mógłby zagrać Grudniewski, albo Klabnik zamiast Pietrzyk a, który nie oszukujmy się ma podobne umiejętności co zawodnicy 3 ligowa.
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~wyjazd 2019-08-12 13:49
    Obejrzałem skrót ze strony GKS Bełchatów, ponad 11 minut. Widac tam duzo wiecej niz na skrócie ze strony Radomiaka. Kilku zawodników przeszło obok meczu, a przechodzenie obok meczu Górskiego, to juz standard. Po co trener Banasik go wystawia w 1 składzie, to chyba tylko on wie. Słabizna totalna.
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Wodzynska 2019-08-12 12:38
    Moze w obronie zagrac Grudniewskim a Sokol na atak,Kaput tez niech odpocznie panie Trenerze
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-08-12 10:32
    Te statystyki pokazują obraz nędzy i rozpaczy. Jeśli Makowski i Leo by nie daj Boże złapali jednocześnie kontuzje lub kartki to nie mamy alternatywy. Kaput w drugim meczu podarowal gola rywalom. Górski to jedynie może figurowc w zmarnowanych okazjach. O Dominika skuteczności, pisano już setki razy. Winsztal choćby strzelał zawsze to nigdy nie dostanie szansy u tego trenera. Luz niestety też niczym nie błyszczy. Mikita jedynie ma szansę coś zdziałać ale szans nie dostaje od pierwszych minut.
    • 89%
    • |
    • oceń:
    • |