Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Od poniedziałku MOSiR częściowo otwarty

Od poniedziałku MOSiR częściowo otwarty
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Od 4 maja rozpocznie się...odmrażanie polskiego sportu. Ale częściowe. W Radomiu MOSiR od 4 maja otworzy tylko część swoich obiektów.

- Będą to korty tenisowe i boiska piłkarskie. Wprowadzamy nowe regulaminy. Na boisku może przebywać tylko sześciu zawodników plus trener, a na kortach cztery osoby - mówi Grzegorz Janduła, prezes MOSiR w Radomiu.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Nadal pozostaną zamknięte: hala sportowa przy ulicy Narutowicza i wszystkie baseny.

- Cały czas pracownicy dbają o czystość, konserwatorzy dbają o wodę. Czekamy tylko na termin i otwieramy.

Z radomskich drużyn ligowych do trenowania powrócą tylko piłkarze Radomiaka, którzy rozpoczną przygotowania do dokończenia rozgrywek w Fortuna I Lidze.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dariusz Osiej fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~ds 178.235.182.*** 2020-05-04 10:26
    skoro zamknięte są baseny to po co utrzymywać basenowego Dębickiego z pensją ponad 10 tysięcy?
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.188.*** 2020-05-04 18:01
      Mylisz się, to nie to nazwisko, basenowy to jest tylko jeden i ma na imię wojtek, wojtek - basenowy
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~HTP 188.146.97.*** 2020-05-04 16:15
    wlaśnie przyszła informacja, że Broń się rozwiązała
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~mareczek68 178.235.185.*** 2020-05-04 16:54
      Właśnie czytałem. I co? teraz ja miałbym się z tego powodu cieszyć? Skoro kibice Broni cieszą się z problemów Radomiaka? Ciężkie czasy mogą nastać dla sportowców, obym się mylił.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~dron 178.235.178.*** 2020-05-04 17:19
      Ten koronawirus, wygląda coraz bardziej podejrzanie... Spiskowa teoria dziejów staje się faktem ?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~znawca 83.31.225.*** 2020-05-03 21:05
    W przyszłym sezonie Radomiaka czekają ciekawe mecze i wyjazdy. KS Warka, Oskar Przysucha i szlagier w Pionkach z Prochem.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.19.*** 2020-05-04 00:25
      Broń ryczy ze śmiechu.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.3.*** 2020-05-04 00:40
      @znawca sugerujesz ze zaczna od czwartej ligi? To i tak optymistyczny scenariusz na dzis
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 07:26
      Znawca pożyjemy zobaczymy, a swoją drogą to i tak na takich wyjazdach będzie więcej kibiców Radomiaka niż broniarzy u siebie. Hahaha
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 10:17
      @00:25 powiem Ci ze masz powody do ryku. Od 30 kwietnia broń rozwiązała kontrakty ze wszystkimi piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Po takiej akcji zostali wolnymi zawodnikami i mogą podpisać umowę z innymi klubami. Teraz tylko nie peknij że śmiechu.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 89.64.64.*** 2020-05-04 11:07
      Co nie zmienia faktu że piękny sen o potędze Radomiaczka (stadion, ekstraklasa, potężny zagraniczny inwestor a niektórzy nawet mówili o lidze mistrzów) pryska. A to wszystko dlatego, że zarząd klubu podobnie jak gołębiarze, inteligencją nie grzeszy. Po prostu schadenfreude mnie ogarnia i mam ogromną satysfakcję. Głównie dlatego, że historia lubi się powtarzać.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 14:06
      Dobrze piszesz historia lubi się powtarzać i tym samym broń ma szansę na okręgówkę.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~HTP 188.146.97.*** 2020-05-04 16:14
      a Broni nic nie czeka, własnie się rozpadła
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Kidawa 4% Błońska 83.6.198.*** 2020-05-04 08:44
    Można iść pograć w piłkę, można zamówić pizze czy inne żarcie, można odebrać rachunek za prąd albo paczkę od kuriera ale koperta z kartą do głosowania to KOPERTA ŚMIERCI!!! Uuuuuuu...bójta się poloki
    • 52%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 08:54
      Nie wszyscy grają w piłkę, rachunki za prąd przychodzą co pół roku a i kurierem nie każdy coś zamawia. Więc myśl trochę. Zabraniają ci chodzić po sklepach, lasach trzymać dystans od drugiej osoby a kopertę każą odebrać. A i z jakiej racji każą udostępniać moje dane osobowe a sami pruli się z tym rodo.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kidawa 4% Błońska 83.6.198.*** 2020-05-04 09:28
      Rachunki za rąd przychodzą do mnie co dwa miesiące, za gaz i za wodę to samo. Sklepy nabite ludem, fotogalerie z targu z soboty możesz sobie luknąć nawet na tym portalu. Nie przypominam sobie takiego kwiku jak szefowa MSW w rządzie dr Ewy, p. Terenia udostępniła prywatnej firmie Getback wrażliwe dane milionów Polaków, a jeśli chodzi RODO to najbardziej się pruje Marshall Kopertnik, który nie chce powiedzieć za co i komu dał 1,5 mln premii po dwóch miesiącach pracy senatu.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 10:01
      Ja to poprzednia pani premier powiedziała to po prostu im się należało. A jeśli chodzi o Twoje żale na temat wyborów wolę osobiście iść do lokalu wyborczego. A jeśli chodzi o te koperty odeślę i to co oferuje mnie ich tarcza czyli g.... wielkie.
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.198.*** 2020-05-04 10:27
      No to jak ci g...o tarcza oferuje toś nimota życiowa, a twój jedyny dochód to 500+
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 10:39
      A powiedz co ona daje i kto ja już dostał p....u.A to twoje 500+to sobie wsadź wiesz gdzie. Nigdy tego nie brałem i nie będę. A teraz geniuszu wnioski o tarcze poskładane kilka tygodni temu a ludzie jeszcze kasy nie dostali. A tymczasem tarcza 3.0 jak 1.0 jeszcze nie zrealizowana. A jeśli chodzi o niemotę to chyba sam nią jesteś bo tylko liczysz na kapane z państwa.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.198.*** 2020-05-04 10:56
      Przecież to właśnie ty liczysz że kapnie i marudzisz że jeszcze nie kapnęło
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 11:09
      Gościu ja na nic nie liczę nie można na nich liczyć. Sam się tu prujesz bo sam masz za dużo do stracenia jeśli nie pójdzie po twojej myśli. A jeśli chodzi o mnie to czy będzie ten czy tamtem rzadzil nic się nie zmieni. Mnie na chleb wystarczy jeszcze długo.
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.198.*** 2020-05-04 11:12
      No to ja już nie wiem o co ci chodzi. Tak źle, tak nie dobrze. Gorzej niż baba
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 11:17
      A czy ja napisałem że mi źle nie przypominam sobie. Widocznie masz za mały mózg żeby pojąć co dzieje się dookoła ciebie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.30.*** 2020-05-04 13:32
      Odezwał się tępy łeb
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 14:05
      I tak wychodzi buractwo z takich mośków. Hahaha
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kidawa 4% Błońska 37.47.30.*** 2020-05-04 14:44
      No to chyba z ciebie kmiocie bo z braku argumentów zacząłeś pisać o małym mózgu. Zapomniałeś tylko dodać że pisałeś o sobie
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.21.*** 2020-05-03 22:34
    Zaraz zaraz jaki tylko Radomiak, a grupy młodzieżowe Broni to nie wracają do treningów?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.130.*** 2020-05-04 13:35
      nie ma czegoś takiego jak bron i już nie będzie ten śmieszny klubik milicjanta istnieje tylko necie
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.21.*** 2020-05-04 06:04
    Grupy młodzieżowe Broni już się nie podniosą tak uważam. Źle zarządzanie każdy trener patrzy na siebie.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.170.*** 2020-05-04 09:06
      nie tylko Broni ciekawe jak zrobi trener z 30 zawodnikami w 5 grupach na jednym terminie
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~mareczek68 178.235.185.*** 2020-05-04 05:50
    Co takiego w Nas jest, że jesteśmy w ekstazie jak komuś coś się nie udaje? Proponuje jednak tym wszystkim co tak odczuwają wstrzymać się z otwieraniem szampana, bo jak ktoś gdzieś może nakłamał to możecie tego nie wytrzymać, że znowu ten znienawidzony przez was Radomiak przeżył :-). TYLKO RADOMIAK !!!! RADOMIAK RADOMIAK RADOMIAK :-). Pozdrawiam hejterów.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-05-04 08:57
      mareczek68 podniecają się bo to ich jedyna szansa bycia nad Radomiaczkiem. Oczywiście tylko w lidze bo kibicowsko to i tak głęboka zapaść.
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy