Nowy sponsor i zawodnik w ROSIE?

Nowy sponsor i zawodnik w ROSIE?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Marc Carter może zostać nowym zawodnikiem ROSY Radom. Amerykanin to uznana marka na polskim rynku koszykarskim. W przeszłości dwukrotnie reprezentował barwy BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski, zdobywając z nią brązowy i srebrny medal mistrzostw kraju. W tym sezonie ostrowianie próbowali ponownie ściągnąć 33-latka, jednak Amerykanin zdecydował się na grę w Argentynie.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Informację o zainteresowaniu "Smoków" sprowadzeniem Cartera podał na Twitterze znany dziennikarz koszykarski, Karol Wasiek. To nie koniec dobrych informacji, bo według dziennikarza WP Sportowych Faktów, ROSA Radom ma wkrótce ogłosić pozyskanie nowego sponsora. 

http://www.cozadzien.pl/sport/rosa-przegrala-w-zielonej-gorze/52815

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W ostatnim czasie kontuzji doznał Filip Zegzuła. Rozgrywający wróci do gry za ok. dwa miesiące, więc niewykluczone, że i na tę pozycję radomianie poszukają wkrótce wzmocnienia. 

Szymon Janczyk / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Soczywko 2019-01-04 08:55
    Ja mam już w d.....ie ta hale i stadion
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~TW Bolek 2019-01-03 20:46
    Budka z hamburgerami z pod dworca PKP będzie nowym sponsorem
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-04 08:34
      eeee tam... to Urząd Miejski w Radomiu będzie nowym sponsorem "Siła w nieprecyzji"
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~to mieczem wojuje.... 2019-01-03 15:20
    Witkowski byl przeciwny dofinansowaniu hali sportowej przez rząd Ewy Kopacz.prezydentem byl kosztowniak.Hala by juz dawno stala i mniejszym kosztem a tak to toalna kompromitwcja Witkowskiego
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-03 15:47
      Na nie swoim gruncie debilu. Tak wachlował Kosztowniak gruntami że miasto musiało dopłacić. Abw nic nie wiedziało
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-03 20:40
      @15:47 Nie łzyj psie. Gdyby nie Kosztowniak to teraz może projekt by dopiero był albo i nie bo znając miernotę sprawa by się wlekła. Przyszła miernota na gotowe, dostała kasę od Biernata ( zarzuty) i to też spier...iła
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-04 07:18
      Anonim 20:40, cóż za poziom kultury osobistej, ale dobrze, od razu widać, że reprezentujesz elektorat PiS :D
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Dos 2019-01-03 18:44
    Panie Romanie. Zamiast ściągnąć podrzędnych koszykarzy zapłacić dostawą i podwykonawcą i weź się za budowę hali
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~dvbc 2019-01-03 21:16
      Co to znaczy "zapłacić dostawą i podwykonawcą"? Handel wymienny ludźmi?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~J...... ć cię saczywko kmiocie!!! 2019-01-03 18:36
    J.... ć rose!!!!!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~MuremzaRadkiem 2019-01-03 16:56
    Nie ma stadionu i hali mamy styczen prawde mowil Skurkiewicz ze hali nie bedzie do konca grudnia ptzegral sprawe za pomowienie a hala bedzie moze w wakacje... Stadion moze w 2020
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-01-03 15:52
    Witkowski i Zawodnik, a co z opłatą za parkowanie na terenie miejskiego szpitala dla osób niepełnosprawnych.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-01-03 15:45
    Rosa z budą bankrutem.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~19p1 2019-01-03 15:06
    Witkowski co z hala?
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~przykro mi 2019-01-03 15:17
      Rosa na 99% zejdzie z budowy.
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Saczyfko 2019-01-03 13:12
    Na poczet kar za sabotaż przy RCS miasto powinno przestać sponsorować Rose
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar