Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Nowoczesna technologia na stadionie przy Narutowicza

Nowoczesna technologia na stadionie przy Narutowicza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Urządzenie jest wyposażone w system EPOS i na podstawie sygnału GPS pozwala kosić trawę z dokładnością do 2-3 cm. Dzięki temu koszenie trawy będzie mogło odbywać się bez udziału kosiarek spalinowych. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/sport/remis-radomiaka-po-otwartym-i-stojacym-na-wysokim-poziomie-meczu-z-pogonia/76039

- Takie urządzenia są już instalowane w różnych częściach Europy i na stadionach ekstraklasy w innych państwach, gdzie się sprawdzają. Warto podkreślić, że to pierwsza taka instalacja na stadionie ekstraklasy w Polsce - mówi Konrad Namysło z  Las24.pl, Lasogród.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, na murawie będą mogły również powstać widoczne pasy, znane między innymi z angielskiej Premier League.

Łukasz Kościelniak

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~26-600 46.204.82.*** 2021-09-14 19:45
    kurna.... to sa sprzęty na 200m2 przy domku. Znowu pośmiewisko z Radomia będzie :D
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Merxe 77.113.138.*** 2021-09-15 07:01
      Wygląda jak Automower 315X. Ze strony producenta jest to 1600m2 +-20%. Deczko więcej niż 200m2.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ya 46.204.83.*** Wczoraj 10:10
      A boisko ile a m2? 100x60 = 6000 m2. To przy założeniu że to urządzenie jest przewidziane na 1600 m2 powinno być ich 4. Gdzie jeszcze 2? A swoją drogą dla rozluźnienia atmosfery cytat z filmu który każdy zna. : wymyślili te durackie maszyny bo sami siły w re ach niemieli. :))
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~dyrektor szkoły 178.235.187.*** 2021-09-15 13:03
    Jaka nowa technologia!!Ten rodzaj kosiarek widziałem w 2005r w Szwecji.Dwie dużo większe wykaszały trawiaste(rzadko spotykane w Skandynawii -bo tam przeważnie sztuczna trawa) boisko małego prowincjonalnego klubu.Tymi maluchami to Janduła może sobie wykaszać,nie powiem co!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~By żyło się lepiej 37.47.16.*** 2021-09-15 22:13
      Działkę se wykosi. Druga jest dla Radzi. Chłopina jest tak zapracowana, że nie ma kiedy także inwestycja to strzał w dziesiątkę
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.87.*** 2021-09-15 17:52
    Natomiast stadion przy Struga świetnie obywa się bez nowoczesnych technologii.
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Mirrco 212.75.105.*** 2021-09-15 14:22
    A kosiarki będą odstraszały gawrony aby nie wyjadały pędraków?
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Stanisław Wróbel 194.181.137.*** 2021-09-15 11:15
    Nie mydlcie nam oczu jakąś kosiarka redaktorzy CZD. Gdzie jest stadion na RCS?. Tym się zajmijcie,. Za 4 litery tego Frysztaka z Witkowskim.
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~mieszkaniec 79.184.238.*** 2021-09-15 10:47
    15 wrzesnia 2018 r. dokładnie 3 lata miał być gotowy pierwszy etap budowy stadionu Radomiaka na struga 63. Obecnie obiekt ma ponad 3 lata opóźnienia i końca budowy stadionu na struga od 6 lat nie widać. A w mieście cisza o budowie stadionu Radomiaka......................
    • 86%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kasztany 178.235.186.*** 2021-09-15 06:44
    ale głupota!! kosiarki automatyczne to fajny bajer dla naiwniaków i leni. Już wyjaśniam....ona kosi non stop (z przerwami na automatyczne ładowanie baterii), po pare milimetrów trawę a ta trawa skoszona spada na ziemie i nie jest zbierana...po paru takich cyklach trawa tworzy "skorupe trawy" na ziemi która utrudnia lub nie przepuszcza tlenu do gleby i trawa pomału zdycha....
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Merxe 77.113.138.*** 2021-09-15 07:06
      Na stronie producenta mają nawet konkretnie wygospodarowaną podstronę z opisem w jaki sposób kosiarki automatyczne wpływają na zdrowie murawy boiska. Nie mam sam takiej wiedzy ale skoro powstał rynek w tym kierunku to zakładam, że ktoś jednak wie coś lepiej ode mnie u producenta sprzętu ogrodniczego.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~obciach być za PO 46.204.71.*** 2021-09-15 07:31
      kasztany@, nie masz racji, tak się dzieje jesli skoszona końcówka trawy jest wysoka-wtedy zalega na ziemi i faktycznie tworzy barierę dla dobrego rozrostu trawy. W przypadku kosiarek autonomicznych jest tak, że koszą one praktycznie non stop i skoszone ździebełko trawy jest maluteńkie trafiając do gruntu szybko zostaje wchłaniane jako nawóz i działanie jest odwrotne bo w ten sposób użyźnia glebe i trawa lepiej rośnie.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.189.127.*** 2021-09-15 09:56
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 194.181.137.*** 2021-09-15 09:18
    Nie wciskajcie ludziom kitu, że to nowa technologia.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 178.42.174.*** 2021-09-14 20:59
    Ludzie komentujący nadal nie gotowi na XXI wiek.
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~ja 193.141.109.*** 2021-09-15 08:46
      To powiedziane bardzo delikatnie.
      • 86%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 95.49.77.*** 2021-09-15 08:38
    Radosław!!! Radosław!!! Radosław!!! Radosław!!! Radosław!!! Radosław!!! Radosław!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |