Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Mecze Radomiaka Radom obejrzą karnetowicze

Mecze Radomiaka Radom obejrzą karnetowicze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Mecze Fortuna I ligi od 19 czerwca będą mogły odbywać się w obecności kibiców, nie większej niż 25 procent pojemności stadionów. W przypadku stadionu MOSiR oznacza to, że mecze Radomiaka z trybun będzie mogło oglądać 999 osób. W związku z tym, począwszy od zaplanowanego na 20 czerwca meczu z Chojniczanką, na stadion zostaną wpuszczeni posiadacze karnetów. Rozwiązanie to będzie obowiązywać do czasu ogłoszenia kolejnych decyzji ws. znoszenia ograniczeń wynikających ze stanu zagrożenia epidemiologicznego.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/sport/stadiony-czesciowo-otwarte-dla-kibicow/65010

- Rekompensatą dla posiadaczy karnetów, za dwa mecze rozegrane bez publiczności (z Odrą Opole i Chrobrym Głogów), będzie rabat na zakup karnetu na rundę jesienną sezonu 2020/2021 - informuje radomski klub, który wkrótce ogłosi także gdzie i kiedy będzie można odbierać opłacone karnety, które ze względu na epidemię COVID-19, nie trafiły jeszcze do rąk właścicieli.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

MN / radomiak.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-06-01 16:32
    Broniarz pisze, że na Zamłyniu robili co chcieli. Pukaliście się chłopaki po szalu ?
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Bronek Condomek 94.254.232.*** 2020-05-31 22:10
    Dzwonił kolega z Burkina Faso i pytał, czy to prawda, że MO/ZOMO/ORMO/RGKS są pachołkami powiślanki Cibsko. Niestety potwierdziłem prawdę.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~rm 178.235.178.*** 2020-06-01 00:36
      Dzwonił kolega z Burkina Faso i pytał, czy to prawda, że w 1976 roku "gołębiarze" wypieli się na protestujących robotników i na własnym stadionie wchodzili w d*pę komuchom? Niestety potwierdziłem prawdę.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ 188.146.97.*** 2020-06-01 05:28
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.198.*** 2020-06-01 07:31
      @BCN ojojoj ale zaoranko
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-06-01 06:29
    Broń !!!!Co ???? Ty K..WO !!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH 9 KIBICÓW MILICYJNEGO BEZSTADIONOWEGO KLUBIKU Z PLANT. ps. stadion przejęty przez Radomiaka jest miejski. Ps. broniarze złomiarze przypomnijcie w której lidze gracie i przy ilu widzach (nie kibicach, bo tych nie macie).
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz 31.0.41.*** 2020-05-31 19:44
    Nasz stadion to niby jest MOSiR ew.nasz bo jest w miejscu naszego starego.Jak MOSiR będzie chciał lub my to was wyrzucimy z niego i nie będziecie mieć nic do gadania.Jak będziemy chcieli to wam na struga wasz nowy zabierzemy i będziemy na nim robić co nam się będzie podobało.Na początku przetestujemy na nim wasz sprint w biegach...
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Z milicyjnej kroniki 192.38.141.*** 2020-05-31 23:48
      Chyba za młody jesteś, żeby pamiętać jak uciekaliście że swojego stadionu przez siatkę aż jeden od was zawiesił się na ogrodzeniu za genitalia w sumie to szkoda chłopaka. Nie pamiętam z kim wtedy graliście, ale od tamtego meczu długo się u siebie nie pokazywaliście że względu na strach. W kolejnym sezonie zlał was na waszym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Następnie Ursus i jeszcze raz Świt. Hutnik Warszawa też na was polował, ale zabrakło wam odwagi, żeby pokazać się na własnym meczu. Leją was wszyscy jak chcą i kiedy chcą. Być kibicem bruni to obciach i wstyd. Obejrzyj w necie derby nie pamiętam z którego roku było to w Pucharze Polski graliśmy wtedy z wami na milicyjnym stadionie wygoniliśmy was z waszej trybuny i nie było kogo bić bo wszyscy uciekli a ci co nie zdążyli leżeli jak szczury w piwnicy to wszystko się działo na waszym stadionie aż strach pomyśleć co inni robią z wami na wyjazdach. Zresztą po co ja z tobą pisze? To wstyd dla klawiatury i strata mojego czasu
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.216.*** 2020-06-01 00:24
      To był mecz z Hutnikiem Kraków w 2003 roku. Pamiętam że zaraz po tej sytuacji Hutnik zerwał zgodę z Bronią
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1945 178.235.178.*** 2020-06-01 00:32
      Wy nawet milicyjnego stadionu nie macie... Bezdomne wsioki z Wójtostwa.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-05-31 23:17
    Broniarzu. Was leją wszędzie, dlatego na wyjazdy nie jeździcie. Żeby omłot w Promnej i Jedlińsku dostać? A zgoda z A klasową koleżanką z Cibska to rzeźnia. Do zobaczenia na derby z Radomiakiem II. Znowu macie pełne milicyjne pampersy.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz 31.0.44.*** 2020-05-31 23:12
    I co was tak rumuniaki bawi ta Powiślanka Lipsko?Boli i ma boleć! Ekipa nie gorsza od was.W dodatku mamy też dobre kontakty z Resovią.Przed która zazwyczaj palicie wrotki bo nie raz tak było w Radomiu i Rzeszowie.Ale co ci będe dzbanie tłumaczył?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broniarz 31.0.44.*** 2020-05-31 23:04
    To co wy zrobicie jak dopiero was wpuszczą od meczu z Chojniczanką.To dopiero od tego meczu będziemy mogli wjechać wam po flagi do nas na Narute.Damy rade.Wcześniej się sprzedacie na komendzie i nam je oddacie.No gdzie wy w tym Parku jesteście żywego ducha od was nie ma.A no tak wy ogólnie duchami jesteście
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-05-31 22:58
    BROŃ !!!!CO? TY KU..O !!!!!!!!
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 94.254.232.*** 2020-05-31 21:13
    Siedzę w parku na Plantach od trzech godzin w szalu Radomiaka (zimnawy wieczór) i czekam na jakiegoś bronka-condomka i nic. Zero tych pajaców u siebie. Chyba czyszczą kakao powiślance cibsko.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Broniarz 31.0.44.*** 2020-05-31 22:53
      To uważaj bo jak cię zaraz dopadniemy to ci łapy połamiemy
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Broniarz 31.0.41.*** 2020-05-31 19:40
    Gdzie wy jesteście ogórasy jak ostatnio na Zamłyniu robiliśmy co chcieliśmy.Gdzie byliście u dziewczyn w Przytyku czy u babci w Wierzbicy?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |