Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Mecz Broni Radom z Pogonią Grodzisk Mazowiecki jednak przełożony

Mecz Broni Radom z Pogonią Grodzisk Mazowiecki jednak przełożony
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

"Informujemy, że sobotni mecz pucharowy Broni Radom z Pogonią Grodzisk Mazowiecki został przełożony na prośbę naszego klubu. Ma on się odbyć w czwartek, 9 lipca o godzinie 18" - czytamy w komunikacie radomskiego klubu.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

"Czterech zawodników naszego klubu, a także dwóch przedstawicieli sztabu mogło mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, stąd zostali oni odesłani na badania i przymusową kwarantannę. W środę będą wyniki badań i jeśli wszyscy będą zdrowi, mecz odbędzie się w czwartek" - informuje Broń Radom o powodach przełożenia spotkania. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

MN / bronradom.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Chłopiec z placu Broni 31.0.32.*** 2020-07-04 19:07
    Was po każdym meczu rozwożą autobusy specjalne w eskorcie Policji abyście bezpiecznie się przez nasz teren mogli przemieścić
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Warchoł 188.146.104.*** 2020-07-04 23:27
      Co to jest "wasz teren"?
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Broń Radom 1926 31.0.32.*** 2020-07-04 23:29
      Nasz teren to Planty Ustronie Michałów Zamłynie Borki w zasadzie całe miasto.Wy rądzicie w Krychnowicach Potkanowie i pod radomskimi wioskami.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~1926=997 milicja 83.245.250.*** 2020-07-04 01:13
    Kto by chciał oglądać milicyjną drużynę. Dobrze, se przełożyli a najlepiej niech odwołają mecz dla 6 kibiców. Zresztą po co grać, żeby znowu rgks dostał 8-0 buachchchchaaaaaaaaa
    • 58%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 104.248.132.*** 2020-07-04 06:19
      Radomiak zagra z policjantami Sport, Rekreacja, Turystyka / 2012-06-08 16:30:00 24 lipca przypada Święto Policji. Z tej okazji radomscy funkcjonariusze rozegrają mecz z piłkarzami z Radomiaka. Dziś na Komendzie Miejskiej Policji zostały przekazane specjalnie na tę okazje przygotowane stroje piłkarskie. – Chcemy pokazać, że jesteśmy nie tylko policjantami, ale przede wszystkim normalnymi ludźmi, z którymi można współpracować. Chcemy świętować w godnym miejscu i uważamy, że takim miejscem będzie stadion Radomiaka – powiedział komendant Miejskiej Policji w Radomiu, mł. ins. Roman Jaśkiewicz. Radomscy związkowcy ufundowali drużynie policyjnych futbolistów z Komendy Miejskiej Policji nowe stroje do gry w piłkę nożną. Przedstawiciele NZZP, Rafał Kruk i Wojciech Bieniek przekazali kapitanowi stroje piłkarskie, w których 24 lipca rozegrają mecz z piłkarzami Radomiaka. Na stadionie zostaną rozdane także wyróżnienia dla najlepszych policjantów, a także rozkazy o awansach. autor: kk
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anty dziadomiak 31.0.32.*** 2020-07-04 16:46
      Jeśli my milicyjni to wy RBKS Bezdomny klub sportowy.Co od Broni wszystko żebrze.Wyżebraliście od nas stadion to i tak za dużo jak na was
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~brun to papier toaletowy 83.245.254.*** 2020-07-04 17:10
      Ahahahahahahahahahahahahahahahaha my wam zabraliśmy wasz stadion i oddamy jak nam się znudzi możemy sobie brać wszystko co chcemy i jak chcemy kiedy chcemy i gdzie chcemy tak jak wasze flagi. Także nie pyskuj bo weźmiemy i ciebie
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Broniarze władcy Radomia 31.0.32.*** 2020-07-04 19:05
      Stadion wam pożyczyliśmy a nie że nam zabraliście.Gdyby nie my byście grali na jakimś pastwisku w Wierzbicy
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brun i milicja =wspólna koalicja 83.245.254.*** 2020-07-04 17:14
    Wszedł do sklepów nowy produkt o nazwie broń. To pampersy dla dzieciaków. Trwa akcja promocyjna. Na razie pampersy kupiło sześciu kibiców bruni bo tylko tyłu jest w mieście.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Chłopiec z placu Broni 31.0.32.*** 2020-07-04 19:03
      Jak nam rozbudują stadion to będzie nas nawet 16tysięcy przychodziło to taka polska Maracana będzie i wara wam będzie do tego
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~1926 data wstydu 83.245.254.*** 2020-07-04 17:17
    brun potomkowie ORMO. (Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej) RGKS brun klub wstydu Planty
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Broń włada rumuniakiem 31.0.32.*** 2020-07-04 19:02
      BKS Bezstadionowy klub sportowy 1945 radumiak radom
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brun klub pośmiewisko 83.245.254.*** 2020-07-04 17:20
    Dla milicyjnego klubu jest miejsce na boisku treningowym w komendzie miejskiej. Jeden rząd trybun dla was wystarczy. Zabraliśmy wam stadion i sobie na nim gramy a wy dziewczęta wypad na boczne boisko. Tym bardziej, że teraz połowa waszej śmiesznej drużynki ma wirusa więc długo nie zagranie. Zresztą po co i dla kogo?
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anty dziadomiak 31.0.32.*** 2020-07-04 19:01
      Zabrać to ty sobie możesz pilota od TV swojej lasce o ile ci pozwoli.Jak będziemy chcieli to was wyrzucimy z naszego stadionu
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Krótka charakterystyka 6 kibiców bronki 83.245.254.*** 2020-07-04 17:31
    Przedstawiam krótką charakterystykę sześciu kibiców bruni. Kibic nr. 1 to posterunkowy z komisariatu na plantach. Kibic nr. 2 to jego wierny pies z którym razem chodzą na służbę. Kibic nr. 3 żona posterunkowego, która pracuje w nocnej służbie na rzecz mieszkańców miasta i okolic. Kibic nr. 4 to ich dziecko, niestety do dzisiaj nie udało się ustalić kto jest jego biologicznym ojcem. Kibic nr. 5.to upośledzony umysłowo. Szczurek z Plant, który siedzi w piwnicy i nadaje w sieci hasbare. Kibic nr. 6 to jego przyrodni brat z trzeciego małżeństwa jego matki, który oblał test komunijny i ma poprawkę za rok w maju. Tak wyglądają kibice bruni. Jeśli, któregoś pominąłem niech napisze skąd jest i poda namiary, przyjedziemy napisać o nim biografię
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anty dzidomiak 31.0.32.*** 2020-07-04 19:00
      Długo myślałeś nad tym.Poziomem inteligencji to wy nie grzeszycie.Idź na kakao do swoich koleżanek z wawy
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brun klubem dziadostwa 83.245.254.*** 2020-07-04 17:23
    bruni już nie ma i nie ma czego żałować. Ten żałosny klub bez kibiców nigdy w swojej karierze niczego nie osiągnął. To chłopcy do bicia z 4 ligowych boisk wiecznie bici i poniżani tacy są broni fani
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Czkwaka z rumuniaczka 31.0.32.*** 2020-07-04 18:59
      Odszczekasz to zielony ogórze jak was dojedziemy
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~1926=997 chłopcy do bicia! 83.245.250.*** 2020-07-04 01:23
    Trojkolorowa tęczowa sz.... nad stadionem powiewa, to sześciu kibiców milicyjny swój klub do boju zgrzewa. Gola broniarze! Milicja dzisiaj wam karze grać na całego i bronić się do upadłego! Hahahahahaaaa 1,2,3,4,5,6,7,8 mało!!!!!!!!
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1910=1945 kabaret PARANIENORMALNI 37.47.26.*** 2020-07-04 16:58
      Hahahahaha1, 2,3,4,5,6 maloooo!!!!!!!!!!!!! Odbytow!!!!!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~pałka milicjanta 1926 83.245.250.*** 2020-07-04 01:17
    brun k...... sz..... Na Struga kible zamiata!
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Antyzielony 104.248.132.*** 2020-07-04 06:15
      Jeśli masz na myśli obiekty sportowe na Struga, to jeszcze długo kibli tam czynnych nie będzie. No chyba że toitoi. Nie wylewaj swych żali tu, tylko waszemu koledze Radkowi.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.184.*** 2020-07-04 13:49
      Ile ty masz lat niuniu?
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Broniarz 31.0.32.*** 2020-07-04 16:44
      Ty najwyżej co nam możesz zrobić to skoczyć na snaka zwierzaka.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.184.*** 2020-07-04 13:54
    Proponuję tych kilku idiotów Z Broni i Radomiaka ustawić na 18tą. Wyjaśnią parę rzeczy. Niech nie zaśmiecają tu strony.Chociaż pewnie okazało by się ,że mama ich nie puści z domu.
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Chłopiec z Placu Broni czyli władcy Radomia 31.0.32.*** 2020-07-04 16:38
      Chcemy z romuniakami ustawić się w celu odbicia naszych flag.Tylko tchórze nie odbierają telefonów.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |