Niecelny strzał z dystansu kończy ten mecz. Remis!

Nie było zagrożenia, ale po kolejnej akcji mamy drugi korner w tej polowie dla ŁKSu

Korner dla łodzian po akcji prawą stroną boiska.

90'

Trzy minuty doliczonego czasu gry.

89'

Radomiak w ofensywie, ale nieudane dośrodkowanie zabiera szansę na kolejnego gola.

88'

GOOOOOOOOOL!!! Filipowicz w pole karne, Pietrzyk strzela, obrońca blokuje, z bliska dobija Patryk Winsztal!

88'

Bogusz pociągnął Mikitę za koszulkę, kartka i rzut wolny.

87'

Winsztal w pole karne, nikt tego nie zamknął.

86'

Karol Kucharski zmienia Dominika Sokoła.

83'

Winsztal odbiera przy polu karnym rywala, podaje do Mikity, ale ten faulował w polu karnym.

82'

Znów przy piłce ŁKS, wysokim pressingiem teraz grają piłkarze Radomiaka i wywalczyli aut przy bramce rywali.

81'

Dogranie z prawej strony boiska, Sokół sprytnei strzela, ale blokuje to Rozwandowicz. Rożny.

80'

Michał Kołba świetnie interweniuje po zejściu Bruno Luza zakończonym strzałem lecącym w górny róg bramki!

79'

Patryk Mikita po faulu wykopał piłkę ze złością, za co zarobił żółty kartonik.

78'

Jewhen Radionow w miejsce Rafała Kujawy.

78'

Było blisko, bo Filipowicz próbował odzyskać piłkę w polu karnym rywala, ale to się nie udało.

77'

Szybka kontra, Winsztal do Luza, ten niecelnie w pole karne. Wybija obrońca, nieoczekiwanie zbiera to Mikita, który z dystansu trafia w poprzeczkę.

76'

Łuczak dwójkowo ze Srniciem, ten pierwszy wpada w pole karne, wykłada piłkę, obrońca zbija w stronę bramki, Haluch intuicyjnie interweniuje, a obrońca oddala zagrożenie.

75'

Ma odwagę Damian Jakubik. Po błędzie Patryk Bryła wychodzi na czystą pozycję, obrońca Radomiaka wchodzi wślizgiem od tyłu, ale trafia w piłkę. Akcja przerwana.

74'

Maciej Filipowicz szybko gra z rzutu wolnego nad obrońćami do Karwota, ten zgrywa głową do Winsztala, ale młodzieżowiec uderza niecelnie.

73'

Srnić uderza z dystansu ponad bramką.

72'

ŁKS przeważa, dogrywa w pole karne, Radomiak wybija. Kibice domagają się rzutu karnego za zagranie ręką, ale sędzia tego nie widział.

71

Chwila przerwy bo ucierpiał Dominik Sokół.

70'

Tak, to musiało się stać w tym momencie, właśnie po poprzednim wpisie. Rafał Kujawa kapitalnie opanował piłkę po podaniu górą kolegi z zespołu i huknął z pola karnego obok obrońcy i Artura Halucha, tuż przy słupku.

69'

Znacznie ciekawiej było w pierwszej części spotkania. Druga póki co bez szału.

68;

Bruno Luz potrzebuje pomocy medycznej, chwila przerwy w grze.

68'

Jeśli dobrze rozszyfrowaliśmy numery, to mamy skład ŁKSu na drugą połowę: Kołba - Rozmus, Sobociński, Rozwandowicz, Bogusz - Łuczak, Kalinkowski, Srnić, Bryła, Kostyrka - Kujawa.

67'

Bardzo dobry powrót Bruno Luza, który blokuje w ostatniej chwili próbę podania w pole karne.

66'

Bryła w pole karne, wybijamy. Rozmus w pole karne, wybijamy. Prosta gra...

65'

ŁKS wciąż przeważa. Najpierw zablokowana próba podania Kalinkowskiego, potem Rozmus zatrzymany na skrzydle.

64'

Było groźnie! Chams nie wybił piłki, ale zdołał zablokować strzał z pole karnego po jego błędzie.

63;

Akcja za akcję! Najpierw Mikita w pole karne, ale nie sięgnął Sokół, potem kontra i zatrzymany Kujawa.

62

Wysoki pressing ŁKS-u, Grudniewski podając nabija rywala we włąsnym polu karnym, ale łapie Haluch.

61'

Meik Karwot zagrał długą piłke do Dominika Sokoła, Kołba wyszedł z bramki i wybił ją głową.

60'

Jeszcze jeden korner dla ŁKS-u, Kołba wybija, Chams strzela z powietrza z dystansu i trafia w rywala.

59'

Bardzo dobrze przeczytał grę Sokół, przeciął podanie, Radomiak wywalczył dzięki temu korner.

58'

Maciej Filipowicz wchodzi w miejsce Michała Kaputa.

56'

Pietrzyk ostro, ale chyba czysto odbiera piłkę. I tak nie ma to znaczenia, bo radomianie faulują chwilę później w środku pola.

55'

Wysoki pressing ŁKSu przynosi efekty. Tymczasem Jakubik ostro atakuje rywala. Raz czerwo tu zarobił, ale na sparingu - to dopiero wyzwanie!

54'

Chams ograny po zejściu z prawego skrzydła, strzał... tuż obok bramki.

54'

Nieudana próba dryblingu Bruno Luza przy polu karnym ŁKSu i faul po stracie.

53

POdobnie jak w pierwszej połowie łodzianie atakują, Radomiak póki co skupiony na obronie.

52

Jakubik nie zdołał wybić piłki, było groźnie, ale Kaput go asekurował.

51

Odważnie ruszył Mikita, ale zatrzymał go obrońca.

50'

Nie ma szczęścia Artur Haluch, strzał życia tym razem Łuczaka! Piłka odbija się od słupka i mamy 1:1, bezpośrednio z rzutu wolnego.

49'

Ładne odegranie Łuczaka do Kujawy, faul i niebezpieczny rzut wolny...

48'

Bruno Luz na skrzydle, ale nie zdołał ograć rywala.

47'

Spalony po stronie łodzian.

47'

ŁKS też zmienił skład w przerwie, postaramy się go spisać. Na pewno są Kołba, Sobociński czy Kujawa.

46'

Gramy!

Radomiak II połowa: Haluch - Chams, Grudniewski, Pietrzyk, Jakubik - Karwot, Kaput - Mikita, Winsztal, Luz - Sokół

46'

Udało się wreszcie ŁKS-owi zagranie wzdłuż bramki, jednak nikt go nie zamknął. Po chwili spalony po łódzkiej stronie i koniec pierwszej połowy.

45'

Ramirez dogrywa pozornie słabo, ale nikt nie zebrał piłki i Sekulski huknął z powietrza wprost w Kochalskiego.

45'

Przedzierają się łodzianie, Chams blokuje dośrodkowanie i jest korner.

44'

Ponownie traci Kaput, Piątek odbiera i zagrywa do Ramireza, który z dystansu uderza minimalnie nad poprzeczką!

43'

Znów próbował kontrataku Radomiak, ale tym razem Kaput stracił i zapoczątkował atak ŁKS-u. Bez zagrożenia i z ich strony.

42'

Guimaraes zagrywa do Sekulskiego prostopadłą piłkę, ten fauluje obrońcę, który go uprzedził.

41'

Nasilają się faule ŁKS-u po stracie bramki.

40'

Dobrze odbiera Makowski, Nowak ogrywa rywala, ale ten odpłaca się faulem.

39'

Rafał Makowski blokuje uderzenie sprzed pola karnego po rzucie rożnym.

38'

Kapitalna akcja ŁKS-u! Bodajże Guimaraes ograł łatwo obrońcę, wpadł w pole karne, minął Kochalskiego i zagrywał wzdłuż bramki, ale Klabnik wybija na korner.

36

Chams dobrze utrzymał się przy piłce na boku, Radomiak wychodzi z opresji.

35'

Było blisko drugiej bramki! Strata ŁKSu, Nowak wpada w pole karne, uderza z calej siły, ale trafia w bark bramkarza...

34'

GOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Niepozorna akcja lewą stroną boiska, Makowski uderza, piłka po nogach obrońcy trafia w światło bramki, Arndt "wypluwa", Michalski dobija z bliska!

33'

Niepewny jest Arndt przy wyjściach do dośrodkowań, teraz mija się z piłką, jednak nikt tego nie wykorzystał.

32'

Banasiak w pole karne, obrońcy strącają poza linię końcową boiska.

31'

Wreszcie świetnie Radomiak. Makowski utrzymał się przy linii bocznej, zagrał do Banasiaka, ten do Kaputa, który przerzucił do Leandro. Brazylijczyk wywalczył faul, ale warto pochwalić to wyjście z obrony do ataku. Podręcznikowe.

30'

ŁKS pozycyjnie, Zieloni wybijają. I nie zmienia się nic.

29'

Radomiak wybija piłkę na aut. No nie wygląda to dobrze, styl michniewiczowej kadry z mistrzostw Europy, tyle że mniej skuteczny.

28'

Kapitalne wejście Guimaraesa w pole karne, Klabnik i Kochalski ratują sytuację i tylko róg dla ŁKSu.

27'

Znów łodzianie w naszym polu karnym, spóźniony był Chams, ale piłka trafia pod jego nogi. Ten kiwa się jeszcze w polu karnym, ale wybija.

26'

Faul radomian w środku pola, ŁKS rusza skrzydłem, ale Banasik był szybszy od Grzesika.

25'

Poprawka! Wygrana walka przed polem karnym Radomiaka, Ramirez w polu karnym wykłada na "patelnie" Sekulskiemu, ale ten nie trafia w bramkę. Dużo szczęścia mieli radomianie.

25'

Michał Trąbka kapitalnie ograł Chamsa, wpadł w pole karne, wyszedł z pilką poza boisko ale sędzia tego nie zauważył i po dograniu pomocnika obrońcy Radomiaka wybijają piłkę.

24'

Próba kontry, dalekie podanie do Nowaka, ale dobrze wraca obrońca i zagrywa do bramkarza ŁKS-u.

23'

Trąbka w pole karne, Klabnik wybija na korner.

22'

ŁKS wraca do tego, co im wyraźnie wyraźnie wychdozi, czyli gry w piłkę i budowania ataków pozycyjnych.

21'

Kochalski naciskany wybija piłkę na aut.

20'

Łatwo wchodzą rywale w pole karne Radomiaka, to chyba Guimaraes, na szczęście niedokładnie odgrywa a Ramirez fauluje Banasiaka.

19'

Rafał Makowski dogrywa w pole karne, piłka zalicza pusty przelot, dopada do niej Michalski i z bliska trafia w Dawida Arndta...

18'

Sporo walki w środku pola, dobry odbiór Kaputa, ale nie udało się wyprowadzić szybkiej kontry.

17'

Tym razem bez zagrożenia, aut dla ŁKS-u na własnej połowie.

16'

Dośrodkowanie, strącenie piłki i obrońca ŁKS-u ratuje sytuację wybijając pilkę poza boisko. Kolejny róg.

15'

Zieloni pod polem karnym rywali i znów Makowski. Tym razem w nogi rywala, będzie korner.

14'

Pierwszy raz od początku meczu Radomiak spokojnie rozgrywa piłkę, dominując na boisku.

13'

ŁKS coraz mocniej naciska. Grzesik do niepilnowanego w polu karnym Trąbki, strzał... zablokowany.

12'

Teraz podobną akcją popisał się Dani Ramirez i zmusił Kochalskiego do interwencji. Skutecznej.

11'

Tymczasem Makowski zszedł z piłką do środka pola, uderzył z dystansu i posłał piłkę ponad poprzeczką.

11'

Pierwszy raz przy piłce Mateusz Michalski, co widać i... słychać. Kibice ŁKS-u przywitali go ogromną porcją gwizdów.

10'

Piłka na lewą stronę, Leandro łatwo ograny, Radomiak się broni, trochę desperacko. W końcu odzyskujemy pilkę, ale Chams podaje... na aut.

9'

Faul łodzian. To jedna z niewielu chwil, kiedy Zieloni mają piłkę.

8'

Radomiak póki co nie istnieje na boisku. ŁKS znowu przy piłce, prowadzi grę, rozgrywa atak pozycyjny.

7'

Maciej Wolski faulowany w środku pola. Po chwili i szybkim rozegraniu Wolski wykłada piłkę do niepilnowanego przed polem karnym Guimaraesa, ale ten niepotrzebnie chciał zmylić obrońcę. Ostatecznie akcję kończy niecelny strzał z dystansu Grzesika.

6'

Krótkie rozegranie i brak zagrożenia po stałym fragmencie gry. Łodzianie jednak utrzymują się przy piłce.

5'

ŁKS spokojnie rozgrywa piłkę, akcja prznosi się na skrzydło, dośrodkowanie z lewego skrzydła... Cichocki na rzut rożny.

4'

Efektowna ruleta Michała Kaputa, ograł dwóch rywali i pozwolił wyprowadzić piłkę z własnej polowy.

3'

Tym razem przewinienie Radomiaka w środku pola.

2'

Faul łodzian w ataku.

1'

Pierwsze chwile bez wiekszego zaangażowania z obu stron. ŁKS atakował, Radomiak się wybronił.

19:12

Radomiak zaczyna od środka!

19:12

Radomiak gra dzisiaj w strojach meczowych. Z przodu jaskrawa zieleń, tył koszulki ciemna zieleń. Zielone spodenki.