KSZO okazało się skuteczniejsze i wysoko pokonało Broń Radom

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 19 minucie, gdy Jakuba Kosiorka pokonał nowy zawodnik KSZO – Armans Galajs. Zaledwie siedem minut później było 2:0, bo błąd defensorów Broni wykorzystał Tomasz Persona. Radomianie mogli wówczas mówić o sporym pechu, gdyż wcale, jak wskazywał na to wynik, nie ustępowali rywalom. Cóż z tego skoro nie potrafili zamienić kilku dogodnych sytuacji na gole.

Tuż po zmianie stron na 3:0 podwyższył Mateusz Szela, a w 61 minucie honorową bramkę zdobył niezawodny w sparingach Michał Kielak. To nie był koniec goli, bowiem pod koniec sparingu wynik jego ustalił Arleison Martinez. 27-letni Kolumbijczyk precyzyjnie strzelił piłkę głową, a ta wpadła do bramki radomian.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Broń Radom 4:1 (2:0)

Bramki: Galajs (19.), Persona (27.), Szela (55.), Martinez (81.) - Kielak (62.).