Jezioro Tarnobrzeg vs Rosa Radom 101:96 (ZAPIS RELACJI LIVE)

Nie udał się wyjazd do Tarnobrzega koszykarzom Rosy Radom. Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego prowadzili na dwie minuty przed końcem czwartej kwarty ośmioma punktami, jednak nie udało im się dowieźć tej przewagi do końca. Gospodarze doprowadzili do remisu i dogrywki, w której okazali się lepsi od radomskiego zespołu. To trzynasta przegrana Rosy w sezonie 2012/2013 Tauron Basket Ligi. (ZAPIS RELACJI LIVE)

VS

JEZIORO TARNOBRZEG - ROSA RADOM 101:96 (27:20, 17:28, 20:15, 21:22, d. 16:11)

KONIEC MECZU. ROSA PRZEGRYWA PO RAZ TRZYNASTY W SEZONIE.
101:96 za 3pkt rzucał Cupković, jednak niecelnie.
101:96 Long 2/2 z wolnych
99:96 Cupković za 2pkt
99:94 ponownie faulowany Long i po raz kolejny zawodnik Jeziora trafia 2/2. O czas prosi trener Kamiński
97:94 Bogavac spod kosza. Czas dla gospodarzy. Do końca 13,2s
97:92 dużo przewinień w końcowce. Long ponownie z wolnych ze stuprocentową skutecznością
85:87 trafia Radke i Rosa na prowadzeniu
85:85 faul w ataku Tillera. Musi on opuścić plac gry - to jego piąte przewinienie

KONIEC IV KWARTY
85:85 w ostatniej akcji czwartej kwarty Dorsey niecelnie. Piłkę zebrał Long, rzucić spod własnego kosza, jednak nie trafił i za kilka chwil będziemy mieć dogrywkę!
85:85 Long trafia spod kosza. Kolejna przerwa dla Rosy. 14,6s do końca meczu
83:85 1/2 z wolnych Bogavac
83:84 faulowany Bogavac
83:84 o przerwę prosi trener Kamiński. Do końca 38 sekund
83:84 gospodarze trafiają oba rzuty wolne
81:84 fauluje Adams. Jest to jego piąte przewinienie i musi on opuścić boisko. Robi się gorąco, trybuny na stojąco obserwują końcówkę meczu
81:84 niecelny rzut Kardasia. Kapitan Rosy fauluje Doaksa w kontrze. Ten celnie trafia z rzutu wolnego
66:68 indywidualna akcja Zalewskiego zakończona celnym rzutem
66:66 Cupković trafia za 2pkt i jest przy tym faulowany. Rzut wolny wykonuje bezbłędnie i mamy remis. Do końca meczu nieco ponad 9 minut
66:63 Krajniewski 2/2 z wolnych
64:63 na początku ostatniej częśći gry Adams fauluje  Krajniewskiego

KONIEC III KWARTY
64:63 Na sekundy przed końcem trzeciej kwarty trafia Long i zespół z Tarnobrzega obejmuje prowadzenie
62:63 gospodarze odrabiają straty i tracą już zaledwie punkt do Rosy. Na trybunach gorący doping dla miejscowych

KONIEC II KWARTY
44:48 rzutu za trzy punkty próbował Tiller, nie trafił. Zbiórka Adamsa, który podawał do Dorseya, a ten wpakował piłkę do kosza, jednak już po końcowej syrenie. Rosa wygrywa drugą kwartę jedenastoma punktami
44:48 Donigiewicz w kontrataku
44:46 ponownie Dorsey nie myli się z linii rzutów wolnych
44:44 Alexander za dwa z gry, jest przy tym faulowany przez Radke + celny rzut wolny
41:44 Dorsey trafia oba wolne
41:42 Tiller także na linii rzutów wolnych - 1/2
40:42 1/2 z wolnych Cupković
40:41
37:41 skutecznie Cupković
37:39 Dłoniak - najpierw za 2pkt z gry, następnie celnie z wolnego
34:39 rzut Kardasia zablokowany, jednak kapitan Rosy zbiera piłkę, podaje do Cupkovicia, który trafia za trzy
34:36 Cupković
34:34 Dłoniak trafia za 2pkt i jest faulowany. Wykorzystuje także rzut wolny
31:34 o przerwę poprosił szkoleniowiec Jeziora
31:34 Amerykanin celnie także z rzutu wolnego
31:33 Dorsey trafia za 3pkt i jest faulowany!
31:30
29:30 bardzo ładna akcja Kardasia zakończona celnym rzutem i mamy pierwsze prowadzenie Rosy w dzisiejszym spotkaniu
29:28 Dorsey celnie za 2pkt

Przepraszamy, ale mamy małe kłopoty techniczne.

8:5 Radke za 3pkt
8:2 faul Donigiewicza, Dłoniak trafia za 2pkt, a następnie celnie z linii rzutów osobistych

Składy obu drużyn:
Jezioro: Wall, Krajniewski, Tiller, Szczytyński, Doaks, Pyszniak, Pandura, Long, Patoka, Alexander, Dłoniak, Przybyszewski
Rosa: Montgomery, Kardaś, Radke, Dorsey, Cupković, Vasojević, Zalewski, Donigiewicz, Nikiel, Adams, Schenk, Bogavac

godz. 17:47 - z hali w Tarnobrzegu wita Michał Nowak. Za nieco ponad 10 minut początek meczu Jezioro - Rosa.

Mecz 16 kolejki Tauron Basket Ligi pomiędzy Jeziorem Tarnobrzeg a Rosą Radom w sobotę 12 stycznia o godz. 18:00.
Początek Relacji Live ok. godz. 17:50.