PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Konflikt kibiców z siatkarzem Cerrad Czarnych

Konflikt kibiców z siatkarzem Cerrad Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Michał Filip w starciu z Indykpol AZS-em Olsztyn zagrał najlepszy mecz w tym sezonie. Zdobył 18 punktów, zagrywając dwa asy i trzykrotnie zatrzymując rywali blokiem. To przyniosło mu tytuł MVP spotkania, ale mimo to atakujący Cerrad Czarnych nie miał idealnego wieczoru. Wszystko przez eskalację jego konfliktu z kibicami "Wojskowych" z sektora A.

Stop klatka z Filipem pokazującym środkowy palec kibicom w roli głównej obiegła media społecznościowe.

Po meczu obraźliwy gest atakującego skomentowali kibice Cerrad Czarnych Radom, za pośrednictwem klubowego fanpage'a.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kibice dołączyli do posta zdjęcia z innych spotkań, podczas których Filip wykonywał - ich zdaniem - prowokacyjne gesty. Post zamieszczony przez kibiców podzielił obserwatorów. Już w trakcie meczu część kibiców dopingowała zawodnika, kiedy sektor A milczał. - Bardzo bym prosił aby autor tego tekstu nie podpisywał go "Czarni Radom Kibice". Tylko np Sektor A. Ja również czuje się kibicem może trochę bardziej sezonowym, ogórkowym, nie jeżdżącym na wyjazdy ale to nie oznacza że nie mam prawa nazywać się kibicem, a szanowny autor czy autorzy nie macie monopolu na nazywanie się jedynymi słusznymi kibicami drużyny Czarnych Radom. Jeżeli Panowie macie jakiś konflikt to proszę nie rozwiązywać go na boisku i podczas święta każdego kibica "nie tylko tego z sektora A" które się odbywa na każdym meczu siatkówki w Radomiu.  - czytamy w jednym z komentarzy, który zgromadził 60 polubień.

http://www.cozadzien.pl/zdjecia/cerrad-czarni-radom-azs-olsztyn-zdjecia/53083

Zawodnika pod postem broni też jego znajomy, zarzucając kibicom z sektora A obraźliwe hasła w stronę siatkarza. - ‘Wieśniaku je*any’ ‘wy*ierdalaj do Rzeszowa/Warszawy’ I my tutaj rozmawiamy i szacunku? - pisze. Z kolei z Twittera Patryka Barszcza dowiadujemy się o innych okrzykach kierowanych do zawodnika. "Jesteś zerem, zwykłym pozerem" - mieli jego zdaniem skandować kibice z sektora A. Pod postem znajdziemy też jednak wyrazy poparcia. - Siatkarzyki przychodzą i odchodzą. Kibice pozostają bez względu na wszystko. Nie ma miejsca na takie gwiazdorzenie. Szanuj kibica! Pozdrawia Chemik Bydgoszcz - to jeden z komentarzy. - Gdyby tak świetnie grał jak pajacuje byłby najlepszym zawodnikiem w lidze. Brak słów. Pozdrowienia z Olsztyna! - to inna opinia, którą znajdziemy pod postem na stronie Czarni Radom kibice.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Próbowaliśmy uzyskać komentarz obydwu stron konfliktu, jednak te wstrzymują się od kolejnych komentarzy. - Na ten moment nie wypowiadamy się w kwestii "konfliktu". Do opublikowania komunikatu zmusiła Nas fala komentarzy, a dla dobra klubu i radomskiego środowiska siatkarskiego treść zamieszczona na profilu Czarni Radom Kibice jest jedyną informacją przekazaną do opinii publicznej - usłyszeliśmy od fanów "Wojskowych". - Klub wyda komunikat w tej sprawie - powiedział z kolei Robert Prygiel, trener Cerrad Czarnych Radom.

Do sprawy będziemy wracać.

Szymon Janczyk / fot. archiwum cozadzien.pl

loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Xyz 2019-01-14 23:09
    Pogonić bydło tak jak zrobił to Jadar-czas stworzyć prawdziwy klub kibica, taki dla całych rodzin, bo siatkówka to sport rodzinny, dla inteligentnych. Zresztą proszę prześledzić galerie z ostatnich sezonów plusligowych, Sektor pAjaca to max 10% tych samych facjat, kolejne 10% to ci, którym naprawdę zależy i 80% sezonowych nieudaczników, lanserów, takich co to zrobić fotkę, krótki filmik i na fejsa-kosztem Naszego Klubu. Tak to już jest w sporcie-nikt nie pamięta kibiców z MŚ74 czy IO76 ale nazwiska takie jak Bosek, Wójtowicz, Skorek (pAjace, mówi wam to coś???) każdy fan siatkówki zna. Dlatego Michał- trzymaj się bo Prawdziwi Kibice są z Tobą co pokazali w niedzielę. A miękkie faje z sektora pAjaca, no cóż, zapraszam na piłkarskie stadiony, tylko, że tam można w cymbał dostać a to nie to co bezkarnie poszczekać z pAjacówki.
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~KIBIC Cerradu 2019-01-15 19:55
      BRAWO Xyz
      • 64%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-16 09:52
      Tyczyński by się wkurzył
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~pytanie do Xyz 2019-01-16 15:17
      Cytuję : "dla inteligentnych" - pisząc to myślałeś o sobie?
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Xyz 2019-01-16 22:52
      O sobie i wielu innych, których na szczęście nie brakuje i dlatego jest nadzieja
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibic 2019-01-16 18:16
    Przecież ci ludzie ( piszę z małej litery specjalnie ) nie szanują trenera , zawodników , wyzywają ...itp. Po co chodzą na mecze ? Miejsce patologii i marginesu jest gdzie indziej !!!!!!!!!!!! A co to za wyzywanie od wuefistów co ma do rzeczy ile ma mieszkań? Bierz się" człowieku" do pracy zamiast zazdrościć innym !! Polska zazdrość i zawiść ! Zamiast obrażać bierz się do pracy !!!!! Leniu
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-16 19:08
      gdyby nie kibole kluby jak w USA lądowały by w kanadzie, Kupidura dał nam przykład jak pół drużyny z urazami utrzymało ligę, a on sprzedał miejsce warszawce, dla mnie to znamiona patologii gdy III ligowy Radomiak ma lepszy catering niż Legia zakupiony u członków zarządu, czy też trener ligowy który decyduje o kadrze wynajmuje mieszkania................. nawet w Anglii kibice zaczynają olewać szejków i wazeliniarzy tak jak w MU i założyli FC United of Manchester
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Fan Filipa i Prygla 2019-01-15 19:59
    Michał Filip ma jaja i każdy zawodnik powinien na najbliższym meczu pokazać co myśli o swoich kibolach i iść do sektorów gdzie kibicują kibice. Trener Prygiej i Prezes Bąk powinny jż od dawna zrobić porządek z tym sektorem Nie dajcie skrzywdzić tym bydlakom Filipa bo zrobił i zrobi dla druzyny i Klubu jeszcze sporo
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 21:53
      Niestety obecni ludzie z sektora A jak ktoś już napisał to celebryty. Jest ich raptem 10-15 osób. Pamiętają 2 ligę a nie pamiętają meczów w hali na lotnisku czy kiedy grało się seta do 15. Wtedy to byli prawdziwi kibice zrzeszeni w klubie kibica . Wyzywać swoich zawodników to szczyt największej głupoty ... na siłę chcą być jak ci z Legii czy Radomiaka , ale nigdy nie będą
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~kibic Czarnych lata 80-90 2019-01-15 21:59
      Niestety obecni ludzie z sektora A jak ktoś już napisał to celebryty. Jest ich raptem 10-15 osób. Pamiętają 2 ligę a nie pamiętają meczów w hali na lotnisku czy kiedy grało się seta do 15. Wtedy to byli prawdziwi kibice zrzeszeni w klubie kibica . Wyzywać swoich zawodników to szczyt największej głupoty ... na siłę chcą być jak ci z Legii czy Radomiaka , ale nigdy nie będą
      • 59%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ehh 2019-01-16 14:57
      Dwa identyczne komentarze jeden pod drugim i pierwszy ma 57% w dół, a drugi 50% w górę. Rozbieżności jak w sondażach przedwyborczych.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-01-16 12:10
    Jeszcze raz powiem.Ubliżacie w perfidny sposób ludziom którym do pięt nie dorastacie.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Warchoł 2019-01-14 15:17
    Czarnych w Polsce znają wszyscy. Kto wie kim jest ten człowiek dwojga imion? W bogatej historii Czarnych nie można go nawet nazwać epizodem (epizodzikiem?).
    • 54%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-16 11:54
      jest panienką miss polonia
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2019-01-16 09:46
    prawdziwych kibiców już nie ma, jednym nie przeszkadza że siatkarska grażyna pokazuje środkowy palec trybunom, tu komisja ligi powinna zadziałać, siatkówka to królowa gier zespołowych, a młyn płacze po mediach społecznościowych zamiast bez rozgłosu po męsku pogadać w galerii, raczej w muzeum go nie spotkacie
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Wynocha! 2019-01-15 00:07
    Prygiel to wuefista nie dość że wyników nie ma od lat to nie potrafi zapanować nad pajacem w szatni! Kibic przychodzi na mecz płaci za bilet i wymaga szacunku a miejsce cwaniaczkow jest poza klubem dlatego filip buraku i prygiel nieudaczniku wyjazd z klubu!!!
    • 81%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~. 2019-01-15 02:15
      Wymagać to ty możesz w domu A swoim durnym komentarzem udowodniłeś kogo można nazywać "burakiem i nieudacznikiem" zwykły januszu w kapeluszu. Nie pozdrawiam
      • 55%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 12:30
      Ryj krótko p...... Pozdrawia swoją starą jak tarmosi buraki a mnie to możesz naskoczyc i wiesz co dalej
      • 77%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 18:31
      Dla Ciebie Pan Robert Prygiel . Jesteś nieudacznikiem piszącym tak głupie komentarze
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 18:41
      PAN PRYGIEL!!!!! Wstyd za tzw kibiców.. Załatwił Wiśle Kraków. ZAŁATWIAJĄ CZARNYCH... KIBOLE..
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~wuefisci do szkół! 2019-01-15 19:17
      Na Pana to trzeba mieć wyglą a ten żałosny nauczyciel nie ma ani kompetencji ani haryzmy ani wyglądu o kwalifikacjach nie wspomnę. To zwykły ogórek jest
      • 78%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kibic Czarnych z lat 80-90 2019-01-15 21:56
      Ma wygląd, jest świetnym nauczycielem, pedagogiem i trenerem. Ma charyzmę ( nie jak ty wyżej napisałeś/napisałaś haryzmę ) duże kwalifikacje aby zostać kiedyś trenerem reprezentacji Polski .
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~malina 2019-01-16 08:40
      Ty za to nie masz kwalifikacji ortograficznych, żeby zabierać głos w komentarzach.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-16 09:37
      ma też mieszkania do wynajęcia zawodnikom przyjezdnym
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~misio 2019-01-16 09:36
    nie znam sprawy, ale przeglądając neta to niezły pajac z parciem na szkło, medialnie kibice nie mają szans internet to jego żywioł,
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~egon 2019-01-14 17:52
    Ostatnio jakąś dziwną manierę złapali polscy kibice lub raczej kibole. Wydaje im się ,że są najważniejsi i wszyscy muszą się z nimi liczyć. A jak to się kończy wystarczy popatrzeć na Wisłę Kraków. A biedni prezesi i właściciele muszą posłusznie wykonywać i spełniać zachcianki bo " Czarni to oni". Śmiech.
    • 70%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 18:34
      Bo to trolle nie kibice
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 22:03
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~emeryt 2019-01-15 14:47
    Prawdziwy kibic wspiera swoją drużynę na dobre i na złe.Kilku szmaciarzy z sektora A myśli że jak parę złoty do za bilet to może dyktować warunki meczu i pokazywać swoje obrażalstwo. Klub ma w "czarnej D...." Wasze grosze i nie będzie tolerował chamstwa. Wiele meczy np.Broni w 3 lidze jest z garstką kibiców i jest ok. Prawdziwi kibice Czarnych powinni wybuczeć tych z "A" i po sprawie. Od zawodnika wara bo to profesjonalista z ...jajami
    • 69%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 19:13
      Dzisiaj pokazał środkowy palec kibicom sektora A, jutro tobie pokaże penisa wtedy dopiero może zrozumiesz umysłowy niedorozwoju, że chamstwo zawsze będzie chamstwem a cham chamem.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2019-01-15 22:02
      Nie ma co się unosić. Jak nie szanujesz sportowca on ciebie też nie. Wyzywanie , wulgarne słowa są od 3 lat przez grupę z sektora A. Zarząd już dawno powinien z wami nie rozmawiac a tym bardziej siatkarze i trener
      • 63%
      • |
      • oceń:
      • |