Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Kolejna porażka Cerradu Enei Czarnych. Radomianie bez punktu w Gdańsku

Kolejna porażka Cerradu Enei Czarnych. Radomianie bez punktu w Gdańsku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Cerrad Enea Czarni faworytem starcia z gdańskim Treflem nie byli. Radomianie przegrali trzy wcześniejsze pojedynki, natomiast gdańszczanie cztery ostatnie spotkania z rzędu wygrali. Niespodzianki w Ergo Arenie nie było.

https://www.cozadzien.pl/sport/tie-break-261120-julita-molenda-eleclerc-moya-radomka-duzo-mi-dal-poprzedni-sezon-spedzony-w-pierwszej-lidze/68990

W pierwszej rundzie górą w Radomiu byli gdańszczanie, którzy wygrali 3:0. Tym razem podopieczni trenera Michała Winiarskiego stracili seta u siebie, ale znowu zdobyli komplet punktów. "Wojskowi" zaczęli ten mecz z paroma zmianami w składzie. Od początku zagrał powracający do zdrowia Dawid Konarski, który zastąpił Daniela Gąsiora, a także Michał Ostrowski w miejsce Wiktora Josifowa i Bartosz Firszt za Lucasa Loha.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Radomianie źle weszli w ten mecz (6:2). Gospodarze utrzymywali tę przewagę w kolejnych minutach partii otwarcia (11:8). Przyjezdnym jednak udało się zniwelować stratę i wyjść na prowadzenie zdobywając pięć punktów z rzędu (11:13). Przewaga "Wojskowych" wzrosła do trzech "oczek" po dobrym ataku Brendena Sandera (15:18). Końcóka przyniosła sporo emocji. Pierwszą piłkę setową miał Trefl (24:23), ale jej nie wykorzystał. Ostatecznie to Cerrad Enea Czarni przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając do 28 po atakch Konarskiego i Sandera.

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/cerrad-enea-czarni-radom-gks-katowice-zdjecia/68741

Było to jednak wszystko, na co było stać w sobotni wieczór radomian. W trzech kolejnych partiach przewaga zespołu Trefla nie podległa już żadnej dyskusji. Gdańszczanie wygrali kolejno do 12, 18 i 17 i w całym meczu 3:1.

Po tym zwycięstwie Trefl awansował na pozycję wicelidera tabeli PlusLigi. Cerrad Enea Czarni po zakończeniu tego spotkania zajmowali odległą 11 pozycję z dorobkiem 12 punktów zdobytych w 13 meczach. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla była to już dziewiąta porażka w sezonie 2020/21 PlusLigi.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (28:30, 25:12, 25:18, 25:17)
Trefl: Janusz, Sasak, Lipiński, Mika, Mordyl, Crer, Olenderek (libero) oraz Reichert, Urbanowicz, Kozub, Majcherski (libero)
Cerrad Enea Czarni: Kędzierski, Konarski, Sander, Firszt, Dryja, Ostrowski, Nowowsiak (libero) oraz Gąsior, Loh, Pasiński, Sadkowski, Masłowski (libero)
Sędziowie: Tomasz Flis i Jacek Litwin.
MVP: Bartłomiej Lipiński (Trefl Gdańsk).

Michał Nowak fot. Piotr Nowakowski / cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Wyjazd do 1 ligi 213.204.33.*** 2020-11-29 14:21
    Prygiel wont na eteat do szkoły jako nauczyciel wuefu.Chociaż nie wiem czego Ty byś nieudaczniku nauczył te biedne dzieci. To już może lepiej zostań w Czarnych i razem ze Stępniem doprowadźcie ten klub do ruiny bo jakoś wcale mi Czarnych nie jest szkoda za głupotę się płaci, za pozbywanie się co roku swoich wychowanków, którzy w innych klubach grają pierwsze skrzypce, za to, że co roku wymieniany jest cały skład za to, że trzymają Prygla w tym klubie od tyłu lat bez żadnych sukcesów wcale mi nie jest szkoda żenującej taktyki klubowej i za to Czarnym jak nikomu innemu należy się spadek z ligi. Nikt nie będzie po was płakał.
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~LIPNY, SŁABY SKŁAD. 178.235.179.*** 2020-11-29 14:23
      Za nieudane i kiepskie transfery płacą teraz wszyscy , w tym sponsorzy , widzowie, kibice ....
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Do dymisji 194.204.11.*** 2020-11-29 16:24
      Jaki trener takie transfery. Jakie transfery takie wyniki i kółko się zamyka. Całym złem tego klubu jest Prygiel i on odpowiada za wynik sportowy. Faktem jest, że on nie ma żadnego wyniku od lat.... A kolega z boiska nadal go trzyma na stanowisku trenera. Zrobili sobie razem ze Stępniem swój prywatny klub.
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ Radomianin 205.201.55.*** 2020-11-29 21:02
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~xza 83.6.108.*** 2020-11-30 09:11
      nie dodałeś opcji "jaka kasa takie transfery"
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.137.*** 2020-11-29 03:10
    Sponsorzy przejrzyjcie na oczy !!!!!!!!!!!!!!!! Firm do sponsoringu wiecej a gra co raz gorsza !!!!!!!!!! Trener i prezes natychmiast do wymiany i zawodników trzeba lepszych kupić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 205.201.55.*** 2020-11-29 21:06
      TE ANONIM!! RZUĆ KASĘ!!
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~ja 83.6.108.*** 2020-11-30 09:10
      TOŻ ODWROTNIE. NIECH DAJĄ WIĘCEJ, ZA CO CHCESZ KUPIĆ LEPSZYCH ZAWODNIKÓW. MYSLĘ ŻE NIE OGARNIASZ SYTUACJI. TRZEBA WIĘCEJ BOGATSZYCH SPONSORÓW A NIE ZNIECHĘCAĆ ISTNIEJĄCYCH. (nie wolałbyś jednego sponsora dającego milion od 20 dających tysiąc.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Wstyd Czarni 213.204.33.*** 2020-11-29 12:07
    Kółko wzajemnej adoracji Prygiel i Stępień dziwię się tylko Cerradowi, że chce sponsorować tą patologię. Dwóch nieudaczników przyspawali się do stołków i ciągną Czarnych na dno
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Ziomal 205.201.55.*** 2020-11-29 21:03
      Durzuc z pół miliona to będzie kaprysił!!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kibic 83.245.255.*** 2020-11-29 23:12
      Ty fredzlu Prygla poszukaj mu gdzies miejsca w podstawówce może się odnajdzie jako instruktor wychowania fizycznego a Ciebie weźmie jako swoją prawą rękę bo widzę, że wszystkim rad udzielasz a sam nic konkretnego nie masz nic do powiedzenia. Wypisz wymaluj kompetencje Prygla. A może to ty sam bronisz się tu na portalu żałosny trenerzyno
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 83.6.180.*** 2020-11-29 09:40
    to wina tylko i wyłącznie trenera , cała młodzież która w poprzednich sezonach grała w barwach czarnych radom daje sobie świetnie radę w innych zespołach . A Prygiel i Stępień znalezli sobie na miejscu świetną posadkę i udają ze grają w siatkówkę . Żenada
    • 61%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~ Radomianin 205.201.55.*** 2020-11-29 21:05
      "specjalista" się znalazł TWOJE KOMENTARZE SA ŻENADA!!
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~LIPNY, SŁABY SKŁAD. 178.235.179.*** 2020-11-29 14:00
    Ciekawe , do jakich ,, wielkich klubów '' trafią na następny sezon zawodnicy z naszego , obecnego zespołu ? Na pewno wielu będzie musiało powrócić do pierwszej siatkarskiej ligi , skąd niejeden przeszedł do PLUS LIGI.Nie jest też pewne , że niektórzy z nich ze swoim marnym poziomem sportowym , będą tam grać w wyjściowych szóstkach...
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 185.14.208.*** 2020-11-29 09:55
    to prygiel znów pokazał na co go stać ,walka walka ale o utrzymanie,postaramy się na mieszać w lidze ,słowa trenera na mieszają ale o utrzymanie hehe
    • 58%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~LIPNY, SŁABY SKŁAD. 178.235.179.*** 2020-11-29 13:23
      .....dodać trzeba przedsezonowe peany trenara na niewypał roku , że zakupilismy gwiazdę polskiej siatkówki Konarskiego ( raczej gasnącą i to z dnia na dzień , który to nie ma wyskoku ,nie kończy wielu piłek i meczu na boisku itd.), że pozostał w klubie Grzechnik ( nie grający w ogóle ) itd..
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.189.*** 2020-11-29 12:20
    Najlepsi zawodnicy odchodzą z każdym nowym sezonem. Potem okazuje się że w innych zespołach grają świetnie. Następuje budowa nowej drużyny i transfery nowych przeciętnych zawodników. Jak w ogóle można zbudować zespół w ciągu jednego sezonu. Umowy na jeden góra dwa sezony i od nowa budujemy.Za taką polityką czeka nas spadek
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~XERO 178.235.179.*** 2020-11-29 12:06
    Ze starego składu zespołu odeszli : PAJENK, VINCIC,BUTRYN, WŁODARCZYK , RUCIAK ,, BORUCH , PROTOPSALTIS ZUGAJ. Mileli ich godnie zastapić nowoprzybyli : KONARSKI ,LOH ,DRYJA , GASIOR ,JOSIFOW , ZRAJKOWSKI, PASIŃSKI ,SADKOWSKI NOWOWSIAK,Na następny sezon pozostali w klubie i mieli stanowić trzon nowej druzyny :PRYGIEL,KEDZIERSKI ,OSTROWSKI,FIRSZT ,GRZECHNIK (gdzie on jest ?), MASŁOWSKI ,SANDER .Z TAKIEGO TRZONU ZESPOŁU NIE DA SIĘ ZBUDOWAĆ CZEGOŚ DOBREGO NA MIARĘ PLUS LIGI !!!ZAPLECZE PIERWSZEJ SZÓSTKI JEST NA ŻENUJĄCO SŁABYM POZIOMIE.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~jac 178.235.189.*** 2020-11-29 09:39
    Nazywanie Konarskiego liderem czy mistrzem swiata jest mocno przesadzone.Owszem był w kadrze ale wchodził na kilka minut w każdym meczu czasem bardziej szkodząc niż pomagając. W tamtym sezonie jako zawodnik Jastrzębskiego jakoś dawał radę a w tym nie widzę ani ochoty ani formy, zresztą brak transferu do Korei o czymś świadczy. Taki Filip załapał się choć na krótko... Zmiana trenera niewiele da bo widać wypalenie zawodników a nie brak formy itd...
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar