Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Kilku zawodników żegna się z Radomiakiem Radom

Kilku zawodników żegna się z Radomiakiem Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Damian Nowak został nowym piłkarzem GKS-u Tychy, natomiast Cezaremu Miszcie, Kacprowi Pietrzykowi i Merveille Fundambu, przestały obowiązywać wypożyczenia do radomskiego klubu.

Cezary Miszta trafił do Radomiaka przed rundą wiosenną zakończonego niedawno sezonu i rozegrał w zielonych barwach 13 meczów. 18-letni bramkarz czterokrotnie zachował czyste konto, a teraz rozpoczął już treningi z drużyną mistrza Polski - Legią Warszawa, z której był wypożyczony na pół roku do Radomia.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Kacper Pietrzyk przebywał w 1-ligowcu rok i również był wypożyczony ze stołecznego klubu. 21-letni obrońca wystąpił w sezonie 2019/2020 (we wszystkich rozgrywkach) w 12 spotkaniach, zaliczając w sumie 906 minut.

Merveille Fundambu, podobnie jak Miszta, trafił do Radomiaka zimą. Był wypożyczony z KTS Weszło Warszawa. Zawodnik z Demokratycznej Republiki Konga rozegrał w Radomiaku 10 meczów (trzykrotnie wystąpił w pierwszym składzie). Teraz jest testowany przez ligowego rywala "Zielonych" - Widzew Łódź.

Z kolei Damian Nowak grał w Radomiaku przez jeden sezon. Wystąpił w 27 meczach (liga oraz Puchar Polski) i zdobył siedem bramek. 28-letniemu napastnikowi skończył się kontrakt z Radomiakiem i zdecydował się on na dołączenie do GKS-u Tychy, z którym podpisał umowę ważną 30 czerwca 2022 roku, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ponadto, podobnie jak Nowakowi, kilku zawodnikom 30 lipca 2020 roku, skończyły się kontrakty z Radomiakiem i z niektórymi z nich, trwają rozmowy na temat przedłużenia umów.

Przypomnijmy, że w przyszłym tygodniu "Zieloni" wznawiają treningi.

MN / radomiak.pl fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~brun klub pośmiewisko 83.245.237.*** 2020-08-09 22:11
    Po meczu w Łowiczu wstyd, żenada, kompromitacja planty w drodze do domu złapana na trasie i rozebrana do gołej rajstopy. Po zdarzeniu rajstopy pękły w kroku
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.26.*** 2020-08-10 18:40
      Stałaś na trasie? Nie zauważyliśmy cię bo byś dostała do płaszczu, hehehe
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 5.173.136.*** 2020-08-10 09:05
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.136.*** 2020-08-10 08:15
    Na portalu nawet wzmianki o meczyku RGKS. Tak was wszyscy poważają. A ilu was pojechało ? 7
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.26.*** 2020-08-10 09:01
      Co was to kuzwa tak interesuje, martw się lepiej czy ciebie stara puści do puław
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Warszawofob 178.235.191.*** 2020-08-09 10:07
    Tak się kończy gdy trener trzyma zawodników na ławie i nie daje im grać. Idą do innych klubów. Co do legii, to szkoda gadać. Pamiętam czasy z lat 80-tych. Tak samo Nas traktowali. Dopóki nie skończymy tej chorej współpracy, tak to będzie wyglądało. Malolaciki taka jest prawda.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 89.64.91.*** 2020-08-09 11:04
      Malolaciki są zapatrzone w Ległę jakby to była dobra ciocia z Ameryki. Biegają z koszulkami władcy Mazowsza itp, heh, a przecież w tej chwili RKS to Legła 3.
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Winiarski 178.235.190.*** 2020-08-09 13:28
      Bron sie wzmacnia bron bedzie silniejsza niz Bezdomniak a to ze cohdza w koszulkach to dla szpanu a jak co do czego to zwykłe Gówienka
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 139.59.7.*** 2020-08-09 20:55
      Jeden małolat co latał z zielonymi naklejkami po Wacynie, aż auto zmienił ze strachu. Tzn tatuś mu zmienił. Na marginesie małolat ma semickie rysy twarzy i fryzurę. Taki żydek wypisz wymaluj.
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 5.173.136.*** 2020-08-09 14:55
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 89.64.91.*** 2020-08-09 17:03
      Ochłoń dziecko i szykuj się do szkoły.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 139.59.7.*** 2020-08-09 20:52
      Wpisz w googlach: radomiak zagra z policjantami 2012
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BR 139.59.7.*** 2020-08-09 20:51
    Sia-la-la-lalalalaaaa! Hej Broń Raadooom!
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.136.*** 2020-08-09 15:47
    Chodzę, szukam, po całym Radomiu, nawet po Plantach i nigdzie nie znalazłem kibica RGKS Broń Radom. Niech ktoś wyjaśni dlaczego tak jest ?
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.54.*** 2020-08-09 17:10
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.177.*** 2020-08-09 19:13
      Znajdziesz obiecuje
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.245.*** 2020-08-09 19:51
      Kogo znajdziesz? 3godz po meczu?! Daj spokoj, jeztescie pokitrani w piwnicach i tyl3.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.177.*** 2020-08-09 19:07
    Zydy juz awansowaly stadion maja jeszcze zle ze odchodza zawodnicy
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.177.*** 2020-08-09 18:57
    Beta lize dupy legi
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.225.54.*** 2020-08-09 17:58
    Czemu usuneliscie komentarz twierdząc że to hejt a poniższe to nie hejt?????????!!!!!!!!!!!!
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 83.31.106.*** 2020-08-09 18:57