Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Kibice Radomiaka Radom tracą cierpliwość. "Tak robota ma się palić w rękach"

Kibice Radomiaka Radom tracą cierpliwość.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

9 kwietnia 2016 roku – tego dnia Radomiak Radom rozegrał ostatni mecz na stadionie przy ulicy Struga 63. Grał wtedy ze Stomilem Olsztyn. Nowy stadion miał być gotowy w połowie 2019 roku. Terminy oddania ciągle się są jednak przesuwane. Aktualny to koniec 2021 roku. Kibice Radomiaka wyrazili ostatnio swoje niezadowolenie kolejnymi przesuwającymi się terminami oddania stadionu. W ostatnich dniach na ogrodzeniu budowy przy Struga 63 pojawiły się transparenty "Mieliście zbudować stadion, a robicie z tego cyrk", "Tak długo budujecie, to pewnie będzie najlepszy stadion na świecie", "Chcemy wreszcie dokończenia prac" czy "Tak robota ma się palić w rękach".

Stowarzyszenie kibiców - Tylko Radomiak napisało ponadto w mediach społecznościowych: "Dziś chcemy głośno powiedzieć, czas skończyć gadanie - czas wreszcie zakończyć tę inwestycję. Chcemy i musimy wreszcie wrócić do Domu. Już nie apelujemy. Oczekujemy konkretnych działań i rozwiazań, które przerwą ten marazm i spowodują dotrzymanie grudniowego terminu oddania Stadionu do użytkowania. Nie chcemy kolejnych deklaracji i trzech pracowników symulujacych roboty. Robota ma się palić w rękach"

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W ostatnim czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że ruszyły prace przy trybunie północnej obiektu przy Struga 63.

- No stadion wreszcie się buduje, można powiedzieć. Ja uśmiecham się już pod nosem, chociaż wiem, że ani mi, ani kibicom, ani mieszkańcom Radomia do śmiechu nie jest. Ale uśmiecham się pod nosem, bo to rzeczywiście brzmi dziwnie, że po kilku latach, że wreszcie się buduje, ale wszyscy pamiętamy jakie tam były perypetie - mówił Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia w Porannej Rozmowie Radia Rekord i Telewizji.

Stadion przy ulicy Struga według obecnej umowy ma być gotowy na koniec 2021 roku.

- Dziś są wreszcie te maszyny, które wzmacniają grunt pod trybuną północną. To jest absolutnie kluczowe. Ta robota będzie w najbliższych tygodniach skończona i po tym jak ta trybuna będzie ustabilizowana, to wreszcie wykonawca będzie mógł przystąpić do realizacji nie kolejnych aneksów, ale tych robót z kontraktu podstawowego, czyli po prostu montowania konstrukcji dachu, elementów trybun i wreszcie też wejdzie później z pracami na murawę - zaznaczył Mateusz Tyczyński.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Wcześniej, bo z końcem kwietnia 2021 roku ma zostać oddana do użytku hala widowiskowo-sportowa. Oba obiekty będą elementami Radomskiego Centrum Sportu.

Michał Nowak fot. Stowarzyszenie Kibiców Tylko Radomiak

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Ooo 188.146.64.*** 2021-03-27 12:05
    Jak myślicie, gdzie powstanie szybciej stadion ...w Płocku czy w Radomiu??? ...w Płocku już postawili słupy pod dwie trybuny... A zaczęli budowę w drugiej połowie zeszłego roku...
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-27 15:01
      a niech sobie powstanie w Połcku. Wali mnie to całkowicie. A to ma jakieś znaczenie dla ciebie? Dorośnij.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.216.*** 2021-03-27 16:03
      Rajkowski otworzy z marszałkiem
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~raa 37.225.27.*** 2021-03-27 15:53
    NIC SIĘ NIE BUDUJE !!!!!!! Płaci się i wykonuje poprawki . TE Roboty ZAPŁACONEE I ODEBRANE przez inwestora czyli Gmina Radom . Jak się wykona te tz poprawki to dopiero można będzie napisać , że zacznie się dalsza budowa . Do końca roku ma być gotowy i odebrany stadion . Z tym terminem ktoś robi sobie JAJA . TACY WYBORCY , TAKIE WLADZE . Chodzi na dzisiaj o to żeby wykonawca " nie oszukał " . Chodzi o to żeby ktoś nie ukradł cementu z budowy .
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~zez-. 194.31.48.*** 2021-03-27 15:13
    Skoro tam są - CIEKI WODNE I KURAWKA - to należy rozebrać trybuny i wykopać drugi, miejski ZALEW otoczony piaskową plażą. Kopacze gały niech sobie grają na łąkach między torami, - między ulicami Olsztyńską, a Daleką. Kibice będą tam mogli drzeć ryja, jak baleriny w operze, i być może takie darcie ryja obniża napięcie sexualne kierowane do drużyn rywali.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 62.122.119.*** 2021-03-27 15:00
    A kogo obchodzi stan psychiczny kiboli? Jak mają problem z cierpliwością to niech wezmą coś na uspokojenie, ale najpierw niech skontaktują się z lekarzem farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu i zdrowiu.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~BR 188.146.66.*** 2021-03-25 06:05
    Przypomnę, że seledynowy klub przejął stary stadion od innego klubu. Datę powstania także przejął. Teraz domaga się by miasto zbudowało mu nowy. Może niech ten potężny klub sam coś wreszcie zrobi! Mistrzowie przejęć! I to są FAKTY!
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 188.146.98.*** 2021-03-26 05:52
      Minusujecie, ale to są fakty historyczne. Widać historia Radomia jest obca seledynowym kibicom.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 88.156.211.*** 2021-03-26 09:26
      Widzę, że tęczowa koleżanka w natarciu. Zdecydowana większość radomian ma w sercu Radomiaka, a nie Broń i twoje ujadanie tego nie zmieni.
      • 56%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.216.*** 2021-03-26 12:12
      Niestety część kibicòw Radomiaka biegała gratulowała Witkowi Pisała listy poparcia dla wściekłych piorunòw w imieniu kibicòw ktòrzy są z ròżnych opcji a nie tylko tęczowych
      • 71%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.64.*** 2021-03-27 05:57
      Do warchoł. Jak widać po wynikach wyborów, większość wyborców ma w sercu pis. Uważasz, że to dobrze? Uważasz, że to większość ma rację? Jeśli tak, to obyś wylądował na bezludnej wyspie z dwoma gejami.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ooo 188.146.64.*** 2021-03-27 09:10
      ....Zdecydowana większość radomian ma w sercu Radomiaka.... hahaha... większość to ma ten bezdomny klub głęboko w d....jest to studnia bez dna dla miejskich pieniędzy....
      • 70%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.30.28.*** 2021-03-27 10:20
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Planty 194.99.105.*** 2021-03-27 11:21
      do ~BR: fakty są takie, że masz z mózgu sieczkę
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 37.225.57.*** 2021-03-27 11:14
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Ooo 188.146.64.*** 2021-03-27 10:23
    Pojedziecie do Łodzi na mecz z ŁKS...to zobaczycie jak wygląda Prawdziwy stadion piłkarski...bezdomni
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 188.146.101.*** 2021-03-27 08:33
    Czy w KK jest dyspozycja i sankcja za niegospodarność ?, a w przypadku RCS mówimy o wielkiej skali. W normalnym kraju, w takim przypadku, zarządzający miastem złożyliby mandaty, a sprawą zająłby się organ ścigania, potem sprawiedliwości. Przecież te bajońskie sumy to z naszych podatków. Jeszcze jeden bardzo ważny element- przez niedolność władz Radomia w każdym aspekcie, jesteśmy pośmiewiskiem, my mieszkańcy z krwi i kości, na cały kraj.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.145.*** 2021-03-26 14:54
    Broń się kiedyś zaczęła prostytuować, z chwilą gdy zawarła związek małżeński z milicją obywatelską, wpisując sobie w nazwisko GWARDYJSKI. A teraz, tuła się w ogórkowej lidze razem ze swoimi 6 kibicami, spadną zaraz do ligi wieśniackiej, a i tak tam będą dostawać z liścia. Taka prawda i przyszłość milicyjnych pociotków.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.216.*** 2021-03-26 17:14
      Wisła Kraków też odgórnie była GTS a ma mocnych kibiców, niestety to S63 służyło i służy partyjnej propagandzie władza się zmieniała a zwyczaje pozostały natomiast warchoły to bardziej pasuje do Narutowicza niż struga zieloni sobie to orzygarneli
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.64.*** 2021-03-27 05:55
      Bo klub ze Struga to mistrz przejęć.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 188.146.64.*** 2021-03-27 08:30
      ...a wy się prostytu
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~raa 37.225.27.*** 2021-03-27 06:45
    Poważny temat , poważna sprawa , a tu piszą kretyni o jakiejś obecnej broni . Broń Radom to był klub poważny , ale 30 / 40 lat temu . Zniszczy wszystko i pozostał tz klubik TKKF . PARU MA ZAJECIE I PARE ZLOTYCH . Kilku dzieciaków , niby kibiców . Zwykle Nic . Ale szkoda tego klubu . Sprawa budowy RCS to zupełnie inna bajka . To są duże pieniądze wydane na co ? Tylko inwestor wie . Kto będzie za to płacił ? Inwestor Witkowski ? NIE . My zapłacimy !!!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |