Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Kibice Radomiaka chcą odwołania prezesa MOSiR-u, Grzegorza Janduły

Kibice Radomiaka chcą odwołania prezesa MOSiR-u, Grzegorza Janduły
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Treść petycji prezentujemy w całości poniżej (pisownia oryginalna):

"My, kibice Radomiaka, sympatycy radomskiego sportu, jak również mieszkańcy Radomia, którym na sercu leży dobro naszego miasta, wyrażamy głębokie oburzenie efektami prac przy realizacji budowy Radomskiego Centrum Sportu, a w zasadzie ich brakiem. Chaos towarzyszący realizacji tego przedsięwzięcia jest adekwatny do estetyki widoków jakie serwowane są nam na zdjęciach z placu budowy. Sposób zarządzania i nadzoru nad inwestycją budzi uzasadniony niepokój oraz nieskrywaną irytację z faktu, że kluczowa dla rozwoju radomskiego sportu inwestycja jest prowadzona w sposób tak nieudolny.

https://www.cozadzien.pl/sport/kibice-radomiaka-radom-traca-cierpliwosc-tak-robota-ma-sie-palic-w-rekach/71588

W chwili, gdy Radomiak coraz mocniej puka do bram Ekstraklasy i z nadzieją śledzimy piłkarskie zmagania, mamy świadomość, że ten sukces może mieć słodko-gorzki smak z uwagi na konieczność rozgrywania ekstraklasowych meczów na stadionie w Bełchatowie. Inwestycja, która miała stać się swoistym katalizatorem w rozwoju radomskich klubów, staje się obiektem drwin i kpin z naszego miasta. Ponad 30 lat czekania na sukces sportowy, przeżywania emocji i poczucia dumy we własnym mieście może nam przejść koło nosa, a dokładniej 146 km od Struga 63. Fakt, sukces zapisze się na kratach historii, ale ta historia nie rozegra się na oczach większości mieszkańców naszego miasta. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

https://www.cozadzien.pl/zdjecia/postepy-prac-przy-rcs-zdjecia/71873

Kolejne aneksy, ekspertyzy, diagnozy, problemy, zmiany, a także kilka perełek architektonicznych, które pojawiły się przy okazji budowy jasno pokazuje, że konieczne są zmiany. Dlatego stanowczo domagamy się rozliczenia osób prowadzących budowę RCS zaczynając od odwołania pana Grzegorza Janduły ze stanowiska Prezesa Spółki MOSiR Radom.

Prezes Janduła swoją postawą oraz nieudolnością kompromituje nasze miasto, a efekty jego działań uderzają w radomski sport.

https://www.cozadzien.pl/radom/prace-przy-stadionie-w-dwoch-etapach/71846

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Profesjonalizm i transparentność działań są fundamentem pracy na stanowisku obdarzonym tak dużym zaufaniem i odpowiedzialnością społeczną. Jedyny obiekt jaki udało się zbudować panu Jandule to obiekt kpin, których niestety adresatem jest nasza społeczność.

W związku z powyższym żądamy od Prezydenta Radomia natychmiastowego zdymisjonowania Grzegorza Janduły i wyznaczenia na stanowisko Prezesa MOSiR Radom osoby rozumiejącej podstawowe standardy prowadzenia inwestycji o szczególnym znaczeniu i cieszącej się szacunkiem i uznaniem."

W momencie publikacji tego artykułu, petycję podpisało ponad 430 osób. PETYCJA TUTAJ.

Michał Nowak Fot. Piotr Nowakowski / cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 95.49.65.*** 2021-05-19 13:49
    Jaki gospodarz takie MIASTO !!!! czyli KU_WA i ZŁODZIEJ !!!!!Poprzednik był nie lepszy .
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibicRKS 88.156.210.*** 2021-05-19 13:29
    Chcesz mieć wybudowany domek po 5 latach weź budowlańców radomskiego stadionu!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dalej nie będzie skończony ...
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibicRKS 88.156.210.*** 2021-05-19 13:27
    ZAPAMIĘTAJ!!!!!!!!!! najbardziej niesłowny i nie terminowy zawód to BUDOWLAŃCY!!!!!!!!!!!!!!!!!! radomskiego stadionu!!!!!!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~RADOM to PIS ✈ 37.47.19.*** 2021-05-18 17:40
    janduła wykonuje polecenia,witkowskiego i wspólników.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.112.*** 2021-05-15 08:32
    Za platformy nic nie było w kraju i nic nie będzie w radomiu
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-15 09:03
      mylisz się oni po prostu wprowadzili w swojej nieomylności dyfuzyjno-polaryzacyjny system rozwoju wspierając duze miasta które miały być motorem napedowym regionów, dziwne że 14 co do wielkości miasto w Polsce bylo pomijane, a teraz ten zły pis robi więcej niż przez ostatnie 30 lat wszyscy inni
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ya 88.156.209.*** 2021-05-15 13:00
      Było pomijane z wiadomych celów bo tylko w Radomiu w tym okresie rządził PiS. Radom co do tego to ma pecha u nas zawsze jest przeciwna władza w mieście niż na szczeblu centralnym i dlatego dostajemy po tyłku. Bez znaczenia czy szczeblu centralnym rządzi PiS czy PO u nas zawsze jest odwrotnie
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-15 18:40
      szkoda, że przez ostatnie 30 lat tak nie dostawalismy po tyłku jak teraz
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 196.53.10.*** 2021-05-16 14:33
      Bo mamy najgorszą władzę w historii a ludzie też nie ci sami w Radomiu.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~WTF 88.156.212.*** 2021-05-16 15:58
      Jeszcze parę lat temu ceny mieszkań w Radomiu wahały się w granicach 3~4 tys. /metr. Dziś to ponad 6 tys/ metr. Rzeczywiście za platformy nic nie było a teraz masz wszystko? Czy to 500+ aż tak zaślepia ?
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-16 19:52
      leming ekonomista, jeśli ceny mieszkań rosną to musi być wiekszy popyt niż podaż i rynek tak reaguje, generalnie raczej potwierdzasz wzrost zamozności społeczeństwa lub wybór pewniejszej lokaty oszczędności niż konto bankowe podczas pandemii
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~WTF 88.156.212.*** 2021-05-16 20:03
      Tak masz rację, ale tak dzieje się tylko wtedy gdy jest dobra koniunktura i gdy zarobki nabywców nadążają za wzrostem cen. Chyba nie na wątpliwości ze obecnie tak nie jest i mamy do czynienia z tzw pompowaniem cen - aby wiec nazwać kogoś lemingiem trzeba mieć mocne argumenty a nie jakąś ogólną wiedzę pozyskaną z Google i oderwaną od rzeczywistości
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-16 20:48
      wybacz ale oceniać politykę makroekonomiczną na bazie jednego sektora i łączyc to z 500+ to trochę naiwnie brzmi bardziej propagandowo, gdybyś przywołał stopy procentowe można by to zakwalifikować jako merytoryczną wypowiedź
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~WTF 37.30.48.*** 2021-05-17 20:43
      Według GUS ceny mieszkań od 2915 roku wzrosły o ok 30% średnio, na rynku wtórnym jeszcze więcej bo mocno ponad 40 % Rozumiem więc że zarobki statystycznego Polaka również wzrosły o te 30-40% i dodatkowo jeszcze o inflację. Inflacja jest pierwszym czynnikiem napędzającym ceny mieszkań. Gratuluję dobrego humoru- ale niestety nie na się z czego cieszyć
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Pani M. 88.156.215.*** 2021-05-17 19:24
    Czy kibice Radomiaha dalej popierają Witkowskiego i Frysztaka?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.248.173.*** 2021-05-15 17:36
    Kiedy Koń odniesie się do tej sytuacji?
    • 78%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-15 18:39
      koń teraz krytykuje nowy ład, ale jakoś milczy o piątce Frysztaka
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 82.139.5.*** 2021-05-15 19:17
      Debila konia żeście wybrali na posła. Teraz zwoła konferencję, żeby krytykować program PISu co go tam Radom obchodzi
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-15 22:24
      koń stwierdził na fejsie, że pisowska firma to budowała i dlatego mamy problem, pominął skromnie profesjonalny nadzór, badania geotechniczne przed ogłoszeniem warunków przetargu
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gosia 78.31.205.*** 2021-05-16 14:28
      PO juą dawno powinna zniknąć z miasta. TRazem ze SAtruzikiem walą we frajerów
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 82.139.5.*** 2021-05-17 10:42
      A wczoraj nie było Struzika na stadionie w szaliku Radomiaka?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BR 188.146.64.*** 2021-05-15 21:47
    Janduła to człowiek Witkowskiego. Kto głosował na Radosława? Kibice zielonych, bo to ich ziomek po szalu. Jaka konkluzja?
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~on 104.243.214.*** 2021-05-16 14:31
      Ja jestem kibicem Radomiaka i nie zapomniałem, że jakby nie Kosztowniak to Radomiaka by nie było i zawsze pamiętam kto do prokuratuty zgłaszał oddłużanie klubu
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.146.*** 2021-05-16 17:07
      haha tak działała PO gdy ktos pomagał radomiakowi, Śledztwo: prezydent przekroczył uprawnienia? Magdalena Ciepielak 21 sierpnia 2009 | 09:41 0Dlaczego pieniądze za promowanie miasta wypłacano piłkarzom Radomiaka bezpośrednio w kasie magistratu, a nie przelewano na konto klubu, które w każdej chwili mógł zająć komornik? - zainteresowała się prokuratura. Bada, czy prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak nie przekroczył w ten sposób swoich uprawnień
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 82.139.5.*** 2021-05-17 10:41
      Czy frajerem nie jest ten co głosował na kandydata wystawionego przez partię która chciała zlikwidować Radomiaka? A co może PO nie podawało klubu do prokuratury?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Koko 78.31.205.*** 2021-05-16 21:24
    Idę o zakład, że Janduły nie będzie a stadionu również
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~kibice RKS 82.139.5.*** 2021-05-15 19:15
    Co nas jakiś pionek Janduła obchodzi. My chcemy wy3,14erdolić Witkowskiego i PO
    • 53%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Kibic 62.122.112.*** 2021-05-15 19:45
      pisior się wypróżnił. Kibice Radomiaka napisali jasno o co im chodzi a ty prowokatorze pisiorze swoje i jeszcze tuman podpisuje się "kibice RKS", wypad ciulu, ale już!!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.52.*** 2021-05-16 06:31
      Kibice RKS .Bardzo słuszna decyzja . Robi się trochę gorąco . Wywalić PIONKA to styl pelo . Sprawa jest bardzo złożona . Budowa nie idzie , a wszystko jest . Kasa jest , teren jest . Czego brakuje ? Zastanawiające . Ja nikogo nie namawiam , ale pieniędzy w Polsce jest b dużo . Dla pelo ZA DUZO !!!
      • 53%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gosia 78.31.205.*** 2021-05-16 14:26
      Ale z wami frajerami jedzie Radek
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Kibic 62.122.112.*** 2021-05-16 14:38
      Ty chamie kibiców frajerami nazywasz??? pisiory frajerami to wy jesteście a kibice swój rozum mają i te wasze prymitywne prowokacje możecie sobie do doopy włożyc , kończy się, kończy się koryto i psy szczekają żałośnie
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.60.*** 2021-05-16 15:22
      A jak nazwa kogoś kto się tyle razy dał zerżnąć jak nie frajer i to tęczowy
      • 60%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Bronka 997 82.209.188.*** 2021-05-16 15:36
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 78.31.205.*** 2021-05-16 21:23
      Walić frajerów jak się dają ruchać Radkowi ignorantowi
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |