PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
1:1
(1:1)

platinium sponsor

Koniec meczu. Remis w Białymstoku. To już siódmy podział punktów w pojedynku Radomiaka w PKO Ekstraklasie

Nascimento wyjaśnia sytuację

Rhuan stracił piłkę. Będzie róg dla Jagi

Pospisil - Kwiecień

Jeszcze Kwiecień szykuje się do wejścia

Kaput wywalczył aut w środkowej strefie boiska

O tyle ten mecz potrwa dłużej

3 minuty

Sprytnie Rondon, który wywalczył róg

88'

Maurides - Sokół, Leandro - Matos

Podwójna zmiana w Radomiaku

Ponownie Romanczuk! Tym razem już celnie, ale na róg piąstkuje bramkarz

84'

Oj było bardzo groźnie, ale piłka o centymetry przeszła obok słupka bramki Majchrowicza

80'

Leży w polu karnym Rossi. Zawodnik ucierpiał po interwencji Majchrowicza, który na raty chwycił piłkę i jednocześnie wpadł w stopera

Złe dośrodkowanie miejscowych i piłkę od bramki wznowi Majchrowicz

Nie ma więc na boisku strzelców bramek

76'

Angielski - Rondon

Dwa rzuty rożne pod rząd dla Zielonych, ale bez celnego strzału

Cernych - Żyro

73'

Rhuan - Machado

Za chwilę na boisku pojawi się Żyro

Trwa przepychanka pomiędzy obiema drużynami... Wszystko wyjaśnione

Po nim pada w polu karnym jeden z gospodarzy, ale arbiter nic sobie z tego nie robi

Składna, kombinacyjna akcja Jagiellonii, ale uderzenie Imaza zablokowane. Będzie rzut rożny

Niestety pomocnika nie zobaczymy w piątkowym pojedynku z Górnikiem Łęczna. To jego 4 napomnienie w sezonie

Kaput

Ofiarne Leo i wywalczył aut

68'

Miał chwilę wolnej przestrzeni to uderzył. Mowa o Imazie, który strzelił zza pola karnego, ale wysoko ponad poprzeczką

66'

W odpowiedzi Pazdan powala Leandro... Kibiców musi uspokając teraz spiker zawodów

Kolejna kontrowersja w Białymstoku. Tym razem kibice domagali sie faulu na Imazie, ale gwizdek Przybyła milczał

65'

Potężny wrzut Abramowicza, ale po raz kolejny piłkę z własnego pola karnego wybijają defensorzy "Jagi"

Dośrodkowanie Abramowicza w pole karne, ale Puerto wybija piłke na aut

Już trzy żółte kartki dla gospdoarzy, przy żadnej dla radomian

Cernych po faulu na Leandro

57'

Nalepa strzelał z dystansu i z problemami, ale chwycił piłkę Majchrowicz

Wciąż poza stadionem, ponadto 100-osobowa grupa kibiców Radomiaka

49'

Pierwsze minuty przebigały pod dyktando radomian, którzy poza strzałem zza pola karnego Machado, poważniej rywalom nie zagrozili

46'

Kolejny faul, na zawodniku Raodmiaka i będzie rzut wolny

39'

Teraz przed szansą Machado, ale skrzydłowy źle przyjął piłkę i ta wyszła poza boisko

37'

Grożna akcja Jagiellonii, ale na posterunku Majchrowicz!

Napastnik Zielonych wziął futbolówkę od Leandro i podszedł do piłki. Uderzył ją bardzo precyzyjnie , tuż przy słupku. W tenże róg rzucił się Dziekoński, ale nie zdołał wybronić strzału!

33

Karol Angielski!!!

32'

Wielkie buczenie....

Był VAR, będzie karny dla Radomiaka!

28'

Kontuzjownanego Nastića zmienia Wdowik

Po kilkuminutowej ofensywie Radomiaka, z akcją wyszli gospodarze. Z lewej strony nastąpiło dośrodkowanie do Cernycha, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki Zielonych!

26'

Cernych

Tiru

Odpowiedzialni za dobywanie gola mają być: Maurides i Angielski

Radomiak dziś po raz pierwszy gra na dwóch napastników

Chwilę później w kontrataku z lewej nofgi strzelał Leandro, ale jego uderzenie wybił ponad bramkę Dziekoński

Najpier kunsztem bramkarskim popisał się Filip Majchrowicz broniąc strzał Cernycha

14'

W Białymstoku już 14 minuta i obie drużyny stworzyły po jednej groźnej sytyuacji strzeleckiej